Komiksy

Śmierć, kłamstwa, zdrada i Boba Fett

Egmont Polska

"Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada" to siódma odsłona liczącego dziesięć tomów cyklu Legend, który ukazuje się od kilku miesięcy nakładem wydawnictwa Egmont. Jeżeli czekaliście na ten komiks to miło nam donieść, że od wczoraj jest on już dostępny w sprzedaży. Historia autorstwa Johna Wagnera z rysunkami Cama Kennediego na pewno znajdzie u nas wielu sympatyków.

Legendy: Boba Fett - Śmierć, kłamstwa i zdrada

W całej galaktyce – gdziekolwiek spotykali się uciekinierzy czy spiskowali przestępcy – jedno imię wypowiadano ściszonym głosem... Niektórzy twierdzili, że jest wojownikiem z Mandalory, inni, że nosi mandaloriańską zbroję jedynie ze względu na jej niezrównane zabójcze właściwości. Prawdy nie dało się dojść, bo nikt nie widział twarzy, która spoglądała bezlitosnymi oczyma spod poobijanego hełmu... A przynajmniej nikt, kto przeżył, by o tym opowiedzieć”. Boba Fett – epizodyczny bohater klasycznej trylogii Star Wars – szybko stał się wśród fanów postacią kultową. Komiks Wagnera i Kennedy’ego to jeden z ważniejszych artystycznych hołdów złożonych najsłynniejszemu łowcy nagród w odległej galaktyce.
Komiks pierwotnie został wydany w zeszytach Boba Fett: Bounty on Bar-Kooda, Boba Fett: When the Fat Lady Swings oraz Boba Fett: Murder Most Foul przez Dark Horse Comics.
Scenariusz John Wagner, rysunki i okładka Cam Kennedy. Tłumaczenie: Maciej Drewnowski. Cena 49,99 zł, 144 strony, oprawa miękka ze skrzydełkami. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


Temat na forum.Tagi: Boba Fett (komiksy) (14) Cam Kennedy (7) Egmont Polska (609) John Wagner (6) Legendy (komiksowa kolekcja) (50) Maciej Drewnowski (51)

Komentarze (11)

Seller -> A może po prostu napiszesz wprost, którego tytułu bezpośrednio byś oczekiwał? Bo wpisy w stylu "nic nie wnoszące historie" są trochę enigmatyczne i bez sensu. Zrób tak jak ja na forum i po prostu napisz konkretne tytuły, które chciałbyś widzieć w kolekcji - bez żadnych uogólnień w stylu "długa seria" czy "coś wnosi".

odpuszcze sobie
poczekam na Rycerzy Starej Republiki z nadzieja że nie okaże sie g*** jak dawniej wydawana seria

Słaby dobór tomów jest w tym Legends. Albo zbiory krótkich nic nie wnoszących historii, albo jakieś pierwsze tomy bez kontynuacji. Robią chyba wszystko by z tej serii nic nie wyszło.

Jak byłem szczylem, nie podobała mi się kreska Keneddy`ego. Młodzieńcem nastoletnim będąc, również mi nie podpasowała. Teraz zaś moje względem jej uczucia nie zmieniły się ani o jotę.

No cóż, jak to mówią, gustam ne disputandum sont, Hannibal ante portas i deus ex machina.

Cam Kennedy stworzył chyba najbardziej oryginalną szatę graficzną w komiksach Star Wars. Dla mnie bomba. Oczywiście kwestia gustu. Duża malowane farbami plansze (szczególnie w Dark Empire) to prawdziwe dzieła sztuki. [2]

Dla mnie najlepsze są rysunki w Legacy. Dark Empire to Luke niepodobny do Marka Hamilla, Leia niepodobna do Carrie Fisher a co najgorsze Han Solo niepodobny do Harrisona Forda.

Cam Kennedy stworzył chyba najbardziej oryginalną szatę graficzną w komiksach Star Wars. Dla mnie bomba. Oczywiście kwestia gustu. Duża malowane farbami plansze (szczególnie w Dark Empire) to prawdziwe dzieła sztuki.

Hmm, trochę rysunki brzydkie, przypominają za bardzo Dark Empire, zwłaszcza zielono-niebieska ostatnia strona.

O, trza zamówić. <3

Doskonale, zamówione, czwarte wydanie na półce... Oby jeszcze Urobors wydało swoją wersję "Polowania na..." ;P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.