Ostatni Jedi

Nowe zdjęcia z planu

Zaczynamy od tytułu. W sieci pojawił się kolejny przeciek – „Fall of the Resistance”. W połączeniu z logo Celebration miał wyglądać na przygotowywany panel. Pablo Hidalgo skomentował to tylko, że na razie jedyny tytuł „Gwiezdnych Wojen”, który był znany przed jego ogłoszeniem to „Zemsta Sithów” i nie widzą, by cokolwiek się w tej materii zmieniło. Faktem jest, że tam tytuł w ogóle był znany wcześniej u używany podczas produkcji, więc miał prawo przeciec. Zatem wygląda na to, że na razie są to bardziej fanowskie strzały niż przecieki.

Z innych ciekawostek, podobno Frank Oz nagrał już swoje kwestie dialogowe. Konsultował też jakoby kukiełkę Yody, ale nie obsługiwał jej. Według tych plotek Rian Johnson zdecydował się, że duch Yody nie będzie komputerowy, a animowany w sposób tradycyjny.

Tymczasem pojawiają się filmiki z Irlandii, zarówno w telewizji, jak i z dronów. W hrabstwie Kerry widziano Adama Drivera, ale o tym wiemy. W Irlandii natomiast widziano jeszcze Daisy Ridley, Marka Hamilla, a ostatnio także Carrie Fisher.Na koniec kilka fotek.Tagi: Adam Driver (92) Carrie Fisher (286) Daisy Ridley (171) Epizod III: Zemsta Sithów (845) Epizod VIII: Ostatni Jedi (373) Frank Oz (69) Mark Hamill (284) Pablo Hidalgo (281) Plotki (966) Rian Johnson (202) Zdjęcia (315)

Komentarze (19)

Kukiełka Yody z imperium kontratakuje.

Kukiełka Yody? Znowu będzie miała zeza taka jak w TPM? Nie dzieki! CGI for the win!

Sokół zbudowany jest bardzo dokładnie z każdej strony tak, że powinno być z nim dużo ujęć. Lepiej żeby go później nie rozbierali tylko do razu do muzeum.

Yoda został zrobiony komputerowo tylko dlatego że musiał walczyć i robić te salta. Jako prawdziwa kukiełka byłoby to niemożliwe. Oczywiście że prawdziwy lepiej wygląda, naprawdę trzeba mieć problemy ze wzrokiem by twierdzić że cgi wygląda prawdziwie i jest lepsze niż prawdziwa lalka.

Kukiełka nie jest fajna dlatego, że real effects. Jest za to fajna dlatego, że nie wygląda sztucznie i pozwoliła na coś co Lucas spierniczył koncertowo w prequelach - pokazanie Yody przede wszystkim jako potężnego mędrca zamiast jakiejś pierdoły robiącej salta.

New Balance! Buty w których przebiegłem swój pierwszy maraton. Bardzo ładne zdjęcie. :)

Ha tu piszę o modelu Yody a ludzie o jego akrobacjach w RotS. Co ma jedno do drugiego?

Tylko nie kukiełka. Komputerowy Yoda był 100 razy lepszy. Ale wiadomo że inaczej "true fans" będą się czepiać że komputerowe i okropnie wygląda. Co z tego że kukiełka była dużo gorsza, skoro to jest real effects.

Przedostatnie zdjęcie przypomina mi nieco klimat jednego z concept artów do siódmej części z walką w nocy. Co do Yody, absolutnie żadnych wersji CGI. Rozumiem, że dla niektórych wszystko to co nowe i co zrobione w komputerze jest jedynie słuszne, ale bardzo często to co bardziej tradycyjne wygrywa z CGI - tak jest i w tym przypadku. Z jednej strony cieszy mnie obecności Yody, ale z drugiej daje argument, że to jednak będzie powtórka z Imperium Kontraatakuje. Ładne widoczki. Te zdjęcia to jakieś przecieki czy oficjalne?

Kukiełkowy Yoda >>>> ta skacząca pokraka w CGI (nie licząc słabego modelu w TPM)

Również się pod tym podpisuję - duch Yody wyłącznie w stylu OT. Takiego właśnie po raz ostatni (zgodnie z chronologią epizodów) dane było nam zobaczyć, więc "ludek" a`la CGI z PT odpada z gry.

Niekomputerowy Yoda tak, ale tylko w stylu OT. Model z "Mrocznego Widma" uważam za nieudany. Ten z OT natomiast był genialny. Po prostu czuć było, że on tam jest przy Luke`u, że jest osobną postacią. Zgadzam się w tej kwestii z przedmówcami. :-)

@BenSolo No chyba kpisz, Yoda w OT był lepszy - prawdziwy, było czuć że faktycznie tam był. W prequelach był okropny, szczególnie w walce z Palpatinem gdzie robił te skoki i piruety z mieczem.

BenSolo -> Pomysł na plus, hołd dla klasyki :)

Nie wiem czy to dobry pomysł niekomputerowy Yoda. To był jeden z niewielu aspektów, który górował z prequelach. Wygląd wielkiego mistrza.

Chciałbym posiadać swojego własnego Sokoła Millenium :D

Jakby ci panowie mieli problem podejść pod to konaro-podobne coś i pstryknąc temu fotkę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.