TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Majowe wieści

2016-06-13 13:20:57 FFG

W maju otrzymaliśmy jedną premierę i dwie zapowiedzi nowych pozycji RPG ze świata Star Wars. Tym, co może zainteresować zwłaszcza nowy graczy,jest nowy podręcznik z serii Beginner Game, toczący się wokół Przebudzenia Mocy i łączący podstawowe zasady ze wszystkich dotychczas wydanych podręczników Beginner Game..

Savage Creatures
Jest to nowy podręcznik, poświęcony klasie Seeker. Na 96 stronach znajdziemy nowe specjalizacje i dwie nowe kluczowe zdolności, które pozwolą naszej postaci odnaleźć to czego potrzebuje, nawet w najbardziej niedostępnych środowiskach. Książka udostępni Mistrzom Gry wszystkiego, czego potrzebują, by poprowadzić grę na niebezpiecznych planetach.

Znajdują się tutaj porady, jak poprowadzić spotkania z dziką przyrodą, wraz z tabelą dzięki której wyjdziemy cało z opresji. Książka zawiera również przygodę Savage Spirits, oraz trzy pomysły na kampanie, skupiające się na podróżach i łowach. Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą zawartą w podręczniku jest ponad trzydzieści różnych bestii i ich statystyki.

Więcej informacji, jak chociażby gdzie zamówić podręcznik, znajduje się pod tym adresem.

Forged in Battle
Wybierz ekwipunek, poznaj nowe techniki bojowe! Wykorzystaj wielozadaniowy sprzęt! Walcz z Imperium! Sojusz Rebeliantów opiera się na wielkich ideach, ale jego walki toczą się w okopach. Rebelia ma braki w broni i ludziach, lecz jej żołnierze pozostają niezłomni. Walczą ramię w ramię, dzięki sprytowi, umiejętności i odwadze, wierząc w wolność.

Forged in Battle oferuje tym dzielnym żołnierzom wiele nowych opcji i sprzętu, dzięki któremu jeszcze sprawniej mogą stawiać czoła Imperium. Na 96 stronach wprowadzone zostaną nowe rasy, specjalizacje, kluczowe zdolności dla klasy Soldier. Multum nowych broni, pancerzy, sprzętu i pojazdów doda siłę ognia do twych kampanii. Z kolei Mistrzowie Gry znajdą w nowym podręczniku porady jak prowadzić walkę na różnym terenie i ze zmienną pogodą, by podkreślić to czego doświadcza żołnierz na froncie.

Podręcznik będzie dostępny już w trzecim kwartale 2016 r. Więcej informacji o podręczniku znajdziemy pod tym adresem. .

The Force Awakens Beginner Game
The Force Awakens Beginner Game, który wydany zostanie w trzecim kwartale 2016 r. przeniesie nas do akcji Przebudzenia Mocy, patrząc przez pryzmat gier RPG.

Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do innych gier z serii Beginner Game, The Force Awakens nie będzie częścią serii gier, a jedynie pojedynczym podręcznikiem. Gra zbiera podstawowe mechaniki Age of Rebellion, Edge of the Empire, oraz Force and Destiny. Gracze, którzy będą chcieli kontynuować swoją przygodę, powinni sięgnąć po jeden z podanych podręczników.

Wraz z przyjaciółmi odwiedzisz Jakku. Odległa, pustynną planetę, nad którą doszło do jednej z ostatnich wielkich bitew Galaktycznej Wojny Domowej. To podczas niej Imperium poniosło straszliwą klęskę. Wspomnieniem tej bitwy są wraki statków rozsiane po piaskach Jakku. Wkrótce potem resztki Imperium i Nowa Republika podpisała traktat pokojowy i galaktyka zapomniała o Jakku. W ciągu kolejnych dekad, planeta stała się przystanią dla zbieraczy złomu, kryminalistów i tych, którzy chcą ukryć się przed resztą galaktyki.

To na tej zapomnianej planecie, na której poznaliśmy Rey, BB-8 i Finna, rozpoczyna się wasza przygoda.

Więcej informacji o nowym Beginner Game znajdziemy pod tym adresem.
TAGI: Fantasy Flight Games (72) RPG Fantasy Flight Games (13)

KOMENTARZE (1)

  • Alex Wolf2016-06-13 16:02:10

    Świetny news, RPG to jest to :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..