Książki

Krótkie opowieści na dobranoc

Egmont Polska

Egmont, poza wydawaniem komiksów, działa również aktywnie na rynku książek publikując od czasu do czasu kolejne pozycje. Ich najnowszym owocem będzie zbiór krótkich opowiadań na dobranoc. Coś w sam raz na spędzenie wspólnych wieczorów dla małych fanów i ich rodziców.

Krótkie opowieści na dobranoc

Jedenaście opowieści pełnych akcji, które przeniosą cię do odległej galaktyki. Mistrz Yoda włada mieczem świetlnym, Luke Skywalker i Rebelianci podejmują wyścig z czasem, aby zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a odważna Rey zaprzyjaźnia się z androidem BB-8. Każda z historii do przeczytania w pięć minut – to idealny czas na galaktyczne przygody w nadprzestrzeni!

Autor: opracowanie zbiorowe. Tłumaczenie: Tomasz Klonowski. Cena 29,99 zł, 176 stron. Premiera: 27 czerwiec 2016 r.Tagi: Egmont Polska (608) Tomasz Klonowski (7) zapowiedzi książkowe (272)

Komentarze (9)

Na ANH łaziliśmy - wszyscy chłopacy z klasy - grupowo i po kilka razy, a ile wtedy mieliśmy? Jakieś 10 lat :D Był chyba od 12 jak dobrze pamiętam, więc trzeba było od czasu do czasu zrzucić się na paczkę fajek dla biletera. Wiec jak nie dla dzieci jak dla dzieci. I młodzieży, i dorosłych – dla wszystkich. Filmy "tylko dla dorosłych" to inne są - "Pięćdziesiąt twarzy Sitha" itp.

Pics or didn`t happen.

Lubsok, sam Lucas tak mowil tworzac ANH wiec WTF?

Hodor, a czego się spodziewałeś? xD W końcu według Disney`a SW jest dla dzieci.

Ehhh kolejne pozycje dla dzieci...

Myslaem, ze to te krótkie opowiadania o postaciach z TFA, Sidon Ithano, Bobbajo etc.. chyba nigdy tego tu nie wydadzą.. Chwała za iTunes!!!

Przeczytałem tytuł i liczyłem na to, że wreszcie jest coś poważnego, a tu kolejny szajs.

Może ktoś napisać link do opisu oryginalnego wydania, jeśli w ogóle takie było.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.