TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Dalsze przygody rodzeństwa Grafów

2016-06-30 06:33:02 Internety

Dziś swoją premierę w Zjednoczonym Królestwie mają dwa kolejne tomu serii "Adventures in Wild Space", opowiadającej o losach rodzeństwa Milo i Liny Grafów, których rodzice zostali pojmani przez Imperium. Wydarzenie to stało się początkiem serii niezwykłych przygód brata i siostry, którzy starają się odnaleźć swoich rodzicieli i poszukać nadziei na lepszą przyszłość.
W "Adventures in Wild Space 3: The Steal" rodzeństwo trafia na planetę Lothal, skąd pochodzi tajemnicza transmisja wzywająca do pomocy w walce z Imperium. Na dodatek ścigać ich będzie łowca nagród, oraz popadną w tarapaty z lokalnym władcą podziemi. Czy pomimo tych przeszkód uda im się dokonać śmiałego skoku? W "Adventures in Wild Space 4: The Dark" oboje mają pecha trafić na statek, który ledwo unika katastrofy. Uwiezieni w jego wnętrzu, muszą stawić czoła niebezpiecznemu przestępcy, i na przekór całej sytuacji, Imperium jeszcze pochwyciło się trop.

Kolejne tomy zostały wstępnie zapowiedziane na początek roku 2017. ilustracje na okładkach wykonał David Buisán.

"Adventures in Wild Space 3: The Steal"

Autor: Cavan Scott
Ilość stron: 160
Cena: 6.99 GBP

"Adventures in Wild Space 4: The Dark"

Autor: Tom Huddleston
Ilość stron: 160
Cena: 6.99 GBP


Seria o przygodach młodych Grafów doczeka się również premiery w Stanach, z czego pierwszy tom "The Snare" będzie poszerzony o prequel "The Escape". Taki zabieg został również zastosowany w wydaniu niemieckim. Premiera obu pierwszych tomów odbędzie się w listopadzie tego roku w nakładzie wydawnictwa Disney-Lucasfilm Press, natomiast trzeci tom pojawi się w kwietniu 2017 roku. Jedna z pracownic spółki opublikowała na Twitterze zdjęcie wstępnej okładki tomu pierwszego, który możecie ujrzeć poniżej.
TAGI: Cavan Scott (105) Co kryje Dzika przestrzeń (Adventures in Wild Space) (18) David Buisán (9) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (100) Egmont Books (33) nowości książkowe (274) Tom Huddleston (12)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..