RPG

Zapowiedzi WOTC`u.

SW.com

Na Gen Conie Wizards of the Cost poinformował o nowych książkach, jakie znajdą się w sprzedaży najprawdopodobniej w przyszłym roku.
Pierwsza z nich będzie się nazywać Arms and Equipment Guide, i jako jedyna z zapowiadanych książek ma wyjść jeszcze w tym roku – w listopadzie. Znajdzie się w niej statystyki wszystkich broni, droidów, oraz innych dóbr jakie mogą przydać się naszej postaci. Opisane będą również zasady budowy własnej broni. Jak zapewnia jeden z autorów będzie zawierała dokładniejsze dane niż wszystkie poprzednie.
W styczniu WOTC wyda Coruscnat and Core Worlds. Książka będzie miala 160 stron i zawierać będzie historie wielu światów. I znów Perkins mówił, że będzie ona dokładniejsza niż dotychczasowe przewodniki.
Na rok 2003 zapowiadana jest również książka: The Ultimate Alien Anthology Zaiwrać będzie wszystkie rasy znane z całego SW, nie pomijając ras które mieliśmy okazje zobaczyć w EII. Znajdą się tam zarówno zalecenia jak grać postacią tej rasy, jak również rubryki poświęcone w całości Mistrzom Gry. W całości nie znajdzie się żadne obrazek z poprzednich edycji.
W przyszłym roku ukarzą się również jeszcze dwie książki, które a razie nie posiadają tytułu. Jedna z nich ma rozwinąć możliwości zrobienia z gracza bandyty, o drugiej na razie nic nie wiadomo. W kilka miesięcy po wydaniu książek dla graczy, ukaże się książka w całości dla Mistrzów Gry. Jak mówi Perkins zaprojektowano ją tak by tak pomóc mistrzom gry tworzyć Kampanie, i robić to dużo mniej czasochłonnie niż dotychczas.
Ostatnią książka jaka wyjdzie w 2003 będzie uzupełnienie do nieco wcześniej wydanej Ultimate Alien Anthology. Jej bohaterami będą raczej ci z ciemnej strony mocy, ale zarówno zwykłe droidy, zdolne do wyrządzenia dużych strat i domowe zwierzątka typu Nexu, i Reek.Tagi: RPG D20 (141) Wizards of the Coast (173)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.