Rebelianci

Plotki o "Rebels" #50

Różne

Już jutro zaczyna się Celebration w Londynie, dokąd udają się nasi wysłannicy. Jeśli chcecie oglądać serialowe panele na żywo, to w piątek o czternastej czasu polskiego rozpoczyna się „Ahsoka's Untold Stories” z udziałem Dave'a Filoniego, Pabla Hidalga i Ashley Eckstein, natomiast w sobotę o siedemnastej ekipa zaprezentuje sezon trzeci - tutaj Filoniemu będą towarzyszyć Tiya Sircar i Sam Witwer. Tymczasem przejdźmy do tych nielicznych plotek, które zebrały się w ostatnim czasie.

Z pewnością najszerzej dyskutowanym rebelianckim tematem po wczorajszym klipie (który pochodzi z premierowego odcinka autorstwa Stevena Melchinga) jest nowy wygląd Ezry. Na filmiku można dostrzec też, że Zeb ma nowy napierśnik, a Sabine pomalowała część hełmu na fioletowo i przerobiła naramiennik, ma również rękawiczki bez palców. W tym artykule możecie przyjrzeć się im dokładniej.

Zapewne możemy się spodziewać, że reszta ekipy również nieco się zmieni. O Kananie na razie nie wiadomo zbyt wiele (poza tym, że po sezonie drugim będzie zmuszony nosić przepaskę na oczy), natomiast być może wiemy jak zmieni się Hera. W sieci ukazały się jej modele koncepcyjne z gry Disney Infinity. Syndulla nie pojawiła się w wersji 3.0, ale mała być częścią zapowiadanego świata z "Rebeliantów" - niestety gra została anulowana. O ile pozostałe figurki - Ezra, Kanan, Zeb i Sabine - odzwierciedlają wygląd postaci z sezonu drugiego, o tyle projektując Herę, twórcy prawdopodobnie opierali się na jej wersji z trzeciej serii. Na poniższym obrazku widać, że zmiana, podobnie jak w przypadku Orreliosa i Wren, jest raczej kosmetyczna - Twi'lekanka ma ciemniejszą górną część kombinezonu.Simon Kinberg jakiś czas temu obiecał, że postaci serialowe pojawią się w filmach, o czym już pisaliśmy. Jego obietnica spełniła się, gdyż wiemy już, że wśród bohaterów "Łotra Jeden" pojawi się Saw Gerrera - może w przyszłości zobaczymy jeszcze kogoś innego. Wspominał też, że się cieszy, iż w "Rebeliantach" pojawiają się bohaterowie klasyczni i z "The Clone Wars", bo sprawia to, że uniwersum jest spójniejsze.

I na koniec coś może nie do końca związanego z serialem, ale warte wspomnienia: Filoni pochwalił się na Twitterze swoją własną statuą, którą dostał od studia Fractal oraz plakatem z Ahsoką, który będziecie mogli kupić, jeśli wybieracie się na Celebration.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ashley Eckstein (105) Celebration (344) Dave Filoni (367) Disney Infinity (10) Pablo Hidalgo (289) Sam Witwer (51) Simon Kinberg (115) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (513) Steven Melching (7) The Clone Wars (1215) Tiya Sircar (30)

Komentarze (13)

Sezon 3 będzie jakoś dostępny w internecie/TV po angielsku ?

Pejczyk->
Ano, będę miała.

BTW, świetna ksywa :P

BenSolo-> 2 akapit przeczytaj :)

@HAL - gdzie byś nie powiesił, będzie to wątpliwa ozdoba ;) Nie mówię o plakacie.

@Finster Vater - a kto mówi o salonie?

A plakat jak najbardziej.

@HAL 9000 - ja raczej nie, to wątpliwa ozdoba salonu by była. Już wolę plakat.

@Renn - ja bym powiesił tego faceta.

Bycie redaktorem i nie pisać newsów z braku materiału, jest jak posiadanie kredek bez papieru ; (

Wyszedł teaser Rebels s3 a tutaj cisza. I to już wczoraj.

Będzie miała, co prawda to prawda.

@ShaakTi jutro będziesz miała newsów od początek spoilera zajebania koniec spoilera;p

Kurczę, powiesiłbym ten plakat na ścianie :)

Nie ma z czego newsów klecić :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.