TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Celebration Europe 2016: Zwiastun trzeciego sezonu "Rebeliantów" - [UPDATE#2]

2016-07-16 18:08:20 YouTube

Dzisiaj odbył się główny serialowy panel poświęcony trzeciej serii "Rebeliantów". Podczas niego widzom pokazano długo wyczekiwany zwiastun nowych odcinków i właśnie trafił on do sieci. Możemy w nim zobaczyć jak zmienią się bohaterowie oraz dowiedzieć się wreszcie kogo z Legend ekipa wprowadziła do nowego kanonu. Bez dalszych wstępów zapraszamy do oglądania.Relacja z panelu pojawi się jeszcze dzisiaj w godzinach wieczornych.

UPDATE

IGN wstawiło na swój kanał jeden z dwóch klipów pokazanych podczas panelu. Ukazuje on Maula, Ezrę i Kanana. Drugi, którego jeszcze w Internecie nie ma, przedstawiał jak Wren i Bridger uciekali przed imperialnymi Mandalorianami.UPDATE#2

Przed nami jeszcze jeden, wyżej wspominany klip, którego bohaterką jest Sabine. Na razie w wersji wyciętej z relacji na żywo.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Celebration (451) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) Zwiastun (350)

KOMENTARZE (84)

 • Finster Vater2016-07-23 00:43:44

  No proszę, jesteśmy na swój sposób sławni ;)
  Co do zrozumienia, to gdybym był nieskromny, to bym powiedział ze "wielkie umysły myślą podobnie", a tak to tylko że to może dlatego, że z tego co się orientuję ja i SW-Y skończyliśmy tę samą uczelnię.

 • SW-Yogurt2016-07-22 21:56:46

  @HAL 9000 - no wiem, czytuję Go/Was. ~;)

 • HAL 90002016-07-22 16:33:03

  @SW-Yogurt - Finster idealnie odczytuje intencje. W 90% tafia. Pozostałe 10% to wtedy, kiedy piszący sam nie wie o co mu chodzi.

 • Finster Vater2016-07-22 16:21:28

  7 filmów i czekam na R1.

  O właśnie,zamiast się kłócić po próżnicy lepiej polać co nieco na miecze (choć lanie czegokolwiek na lightsabery... no nie wiem) i czekać na nowe filmy ;)

 • SW-Yogurt2016-07-22 12:47:33

  Z dwóch moich szanownych interlokutorów jedynie Finister Vater zauważył i prawidłowo zinterpretował konsekwentne stosowanie przeze mnie cudzysłowów, przy okazji próby wyjaśnienia "oszukania". ~:) A Darth GROM, jak to Darth GROM. ~;)

  Nie, nie jestem oszukany (bez cudzysłowów), ani nawet rozczarowany. Dwa lata temu zmiana "kontekstu" pozwoliła mi jedynie zrozumieć to, o czym napisał Darth GROM: "EU jest tylko i aż luźnym rozwinięciem uniwersum SW". I już. Stare książki mam, czasem do nich sięgam. Nowych nie kupię. Ale śledzę newsy, bo może pojawi się coś autentycznie ciekawego i może sobie pożyczę. Pisałem, że lubię czytać? ~:)

  A co do "adnotacji o kanonie", to rację masz Darcie jedynie częściowo. Na okładkach tego nie ma, ale było w wypowiedziach i materiałach oficjalnych przedstawicieli ówczesnych właścicieli. A że się zmieniło? Trudno, nie mam na to wpływu, więc się tym nie przejmuję.

  Teraz - 7 filmów i czekam na R1. ~:)

 • Darth Starkiller2016-07-21 20:47:21

  Wielkie WOW! Świetny trailer, a na dodatek pokazuje usprawnienie serialu pod względem graficznym (a przynajmniej mi się wydaje, że na trailerze nastąpiła poprawa wizualna) i technicznym (bitwy i sceny akcji wyglądały bardzo dobrze, ale czy lepiej od poprzednich sezonów to będziemy mogli oceniać po ostatnim odcinku Sezonu 3).
  Nie muszę chyba wspominać, jak bardzo cieszy mnie obecność pewnego Wielkiego Admirała. ;))

 • Finster Vater2016-07-21 13:09:24

  SW-Yogurt Ja rozumiem Twoje rozczarowanie, ale przesadzasz z tym "oszukaniem". Zapłaciłes za ciekawe historie (jak mniemam) o Thrawnie, Jacenie i jego ciotce oraz siostrze itp. Czy teraz te historie stały się dla Ciebie nudne i nieciekawe? Podejrzewam, że nie. Ja na ten przykład zapłaciłem za słaby nowokanoniczny Aftermatch i nie uważam się za oszukanego, choć wiem że następnych części raczej nie kupię (i na szczęście mogę oddać za pół ceny). Dla odmiany "A new Dawn" mi się spodobał, reguły nie ma.

 • Darth GROM2016-07-21 01:55:57

  SW-Yogurt, ty się sam oszukałeś swoim oczekiwaniem wobec SW. Marudzisz, jak stara baba, jak reszta inkwizytorów Bastionowych, takie biadolenie w bambus bardziej bambusowy.


  Ja mam wszystko z SW, jeśli chodzi o książki (w tym wydania w oryginale), komiksy, filmy seriale, figurki, modele, miecze świetlne itp. Dziwnym trafem ja się nie czuję oszukany, wiesz dlaczego? Kupowałem, to wszystko dlatego bo chciałem, to kupić, nikt mnie nie zmuszał, nie nakłaniał, ni pistoletu do skroni nie przykładał. Nigdzie na książkach, ani na komiksach nie było adnotacji, że kontynuacja będzie trwała wiecznie, nigdzie nie było adnotacji, że te pozycje są częścią oficjalnego kanonu SW, jedyne, co było, to logo SW i tyle. Tak, więc byłem świadomy, że EU jest tylko i aż luźnym rozwinięciem uniwersum SW. Szybko załapałem, że tyle pozycji książek i komiksów pojawiło się po ROTJ, że nie ma możliwości na bezkolizyjną kontynuację filmowych SW, a tylko one tworzą oryginalny kanon i dla mnie się liczą. Tak więc całe, to EU kupiłem z przekonaniem, że jest tylko i aż miłym dodatkiem do filmów i od całą filozofia.

  Nie opowiadaj więc bredni o tym, że ktoś cię oszukał, bo jedyny, kto cię oszukał, to ty sam.

 • SW-Yogurt2016-07-19 10:27:57

  @Finster Vater - napiszę jak i dlaczego rozumiem to co napisał tantive na swoim przykładzie. ~;)

  Uwielbiam czytać. Nie mam specjalnych wymagań, wystarczy, że książka mnie zaciekawi, znajdzie na mnie haczyk i już jej nie porzucę, nawet jeśli jest zwykłym czytadłem na plażę.
  Takim "haczykiem" w książkach SW było to, że rozszerzały świat pokazany w sześciu filmach, które bardzo lubię. Opowiadały historie o Luke'u, Hanie, Chewiem i Lei. _Tych_ konkretnie postaciach i różnych okolicach. Taki "układ" miałem z wydawcą. I za to zapłaciłem trochę ponad 4.5kPLN (licząc "okładkowo" same książki).
  Po zabraniu "kontekstu", "haczyka", to są nadal te same książki (zajmujące ładnych kilka metrów bieżących), ale o jakimś Pimpku, Pupci i Dziubutku. I tej, no, Afrodycie. To samo, czego nikt mi nie zabierze, ale jednak coś innego. ~:/
  I dlatego czuję się trochę "oszukany", bo zapłaciłem za coś, co okazało się nie tym, co obiecywano. To, że sporo historii nie będzie miało końca, też ma jakieś znaczenie.
  A teraz chcą, abym płacił za coś, co teraz jest "prawdziwe"? Na jak długo? 30 lat między EVI i EVII to bardzo dużo. Kto wie, czy filmowcy nie uznają, że tam zmieści się jakiś film (i super)? Ale wicie, rozumicie, opowiedziane już "nowe" historie ograniczają wolność twórczą, więc wicie, rozumicie, one teraz też będą "legendarne". ~:P
  Dlatego _niczego_ z nowego EU nie kupię, drugi raz nie dam się "oszukać".
  A jeśli ktoś coś mi sprezentuje, albo nie będę miał jakiegoś czytadła, to może coś z nowego EU przeczytam. I nie, nie "ściągnę z Sieci". Pożyczę sobie z wrockowej Biblioteki Miejskiej. Jak kilkadziesiąt innych książek w zeszłym roku. ~;) Inna inszość, że dotychczasowe recenzje jakoś nie zachęcają. ~:P
  A co do "kanonu", to po latach wróciłem do "ortodoksji" i "kanon", to dla mnie 7 filmów. Lepsze, gorsze i jeden kiepski. Reszta to pierdololo. ~;)

 • Princess Fantaghiro2016-07-18 14:20:26

  Młaaa! Trailer CU-DO-WNY! <3 Ciary że weź i paluchy lizać. Będzie jazda, jak to mówio :D

 • Shedao Shai2016-07-18 09:43:35

  nawet kiepskie pomysły się partaczom spod znaku Filoniego skończyły więc będą musieli sięgać po Legendy, które ich nędzną wyobraźnię kręcącą się wokół Ahsoki i Maula biją o kilkanaście poziomów... szkoda, że w schemacie tandetnej kreskówki wszystko zostanie tylko zepsute i spłycone. [2]

 • Kathi Langley2016-07-18 01:36:23

  Trylogia Thrawna jest słaba. Może teraz wreszcie tego nie schrzanią.

  *mic drop*

 • Finster Vater2016-07-18 00:16:54

  Ja kupuję ksiazki bo mi się podobają, a nie dlatego że maja logo "SW". Gdybym miał książki z EU to bym ich nie wyrzucił tylko dlatego, że to obecnie nie jest "kanon". Tak jek nie kupię książki tylko dlatego, ze jest "kanoniczna".

  Oszukany bym się czuł wtedy, gdyby ktoś mi sprzedał książkę gdzie przepisał treść od kogoś innego, vel plagiat. Lub treść stała w sprzeczności z zapowiedziami.

  Frazę "jak będę chciał przeczytać (po co? żeby znowu zostać "oszukanym") ściagne z neta" faktycznie trudno skomentować.

 • SW-Yogurt2016-07-17 22:13:12

  @Joanna - Z całym szacunkiem, ale zrozumiałaś i nie dasz rady skomentować, czy nie zrozumiałaś, ale skomentowałaś? ~:)

 • Joanna2016-07-17 19:13:20

  " Nie dam się drugi raz oszukać." Z całym szacunkiem, ale tego nie da się nawet skomentować :)

 • tantive2016-07-17 15:46:56

  I jak myślą, że znów zacznę kupować ich książki "to sie grubo mylą". Przez lata zbierałem a potem powiedzieli, ze to nie SW. teraz chcą wprowadzić od nowa bo to jest SW? a za rok....to jednak nie SW. Daliście sie nabrać. Parodia. Jak bede chciał przeczytać ściągnę z neta. Nie dam sie drugi raz oszukać.

 • Finster Vater2016-07-17 14:52:55

  @Keran - może faktycznie trochę przesadziłem, jeżeli ostatni akapit wziąłeś do siebie to przepraszam. Chodziło mi o ogólny obraz.

  Żeby było ciekawiej, mi Rebelsi podobają się średnio albo i gorzej (za wyjątkiem finału 2 sezonu, który spodobał mi się bardzo)- oglądałem głównie dla Ahsoki i Vadera, a z nowch postaci udalo mi się polubić Here. Ale trailer 3 sezonu jest na tyle obiecujący że czekam z niecierpliwością, jednak bez "jarania się".

  Co do kreatywności, to powtórzę - nie zgadzam się na nazwanie starej ekipy z Lucasfilmu malo kreatywną, tym bardziej że nowy Thrawn będzie/był konsultowany z Zahnem i tenże Zahn napisze czy też dostosuje swojego w końcu Thrawna do nowego kanonu. Tak, mi też skasowanie EU niespecjalnie się podoba, ale to cena za nowe filmy kinowe.

 • Qel Asim2016-07-17 14:37:07

  Trailer jest na tyle dobry, by wzmocnić mój ostatni kredyt zaufania do Rebels. Tyle i aż tyle...

 • Keran2016-07-17 14:28:30

  Finster Vater --> Nie sądzę, że powiedziałem : "ci od Disneya to nic nie potrafią, nie mają pomysłów i muszą zrzynac z EU". Bo zgadzam się, że to za mocne słowa.

  No i to oczywiste, że nikt moich książek nie pali itp, no ale Trylogia Thrawna jest teraz jedynie alternatywą. Prawdziwy Thrawn był kiedyś, teraz stworzyli nowego Thrawna na potrzeby serialu. Może nawet Thrawn serialowy będzie taki sam jak książkowy? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale po prostu nie podoba mi się to, że zamiast stworzyć nowego, nieznanego bohatera to wyciągają kogoś z Legend i kreują pod swoje nowe EU. Po coś była ta cała Group Story, czy coś takiego. Zdecydowali wrzucić wszystko do kosza. OK. Książek nikt mi nie zabierze, niesmak pozostał, ale teraz tym większy jest niesmak (przynajmniej narazie), że zamiast tworzyć to kopiują.

 • HAL 90002016-07-17 14:26:00

  Zwróć uwagę, że nie było tutaj moich komentarzy, bo mnie ten serial nie porwał. Ale przez szacunek dla innych odczekam trochę zanim coś napiszę w stylu "tonący brzytwy się chwyta" itp. A najlepiej nic nie pisać, bo może się okazać, że serial będzie rewelacyjny.

 • Finster Vater2016-07-17 14:17:04

  @Keran - ależ tamte historie są, jak najbardziej. Jak ktoś zauważył, Disney po domach nie chodzi i nie zabiera książek, nie pali ich publicznie itp. A że będzie nieco inaczej? Tak się dzieje - pokaż mi ekranizacje Dumasa gdzie Richelieu jest taki jak w książce. Albo Hugo, gdzie masz na 100% książkowego Jeana Valjeana?

  A i jeszcze jedno. Filoni i Lucas NIE są nowymi ludźmi od Disneya. Lukas odpowiada za OT, PT, TCW (które uratował przed wizją Filoniego "grupy przemierzającej galaktyke w statku kosmicznym"), za Thrawna, Ahsoke itp. Fakt, że niestety przez Disneya skasowano TCW, i być może skasowano przy okazji kolejne pomysły zrobienia serialowej kontynuacji po ROTJ w ramach istniejącego EU - w zamian dostaniemy 3 filmy kinowe i 3 spin-offy, na które w Lucasfilmie szanse były małe czy mikroskopijne.
  Ale mówienie że "ci od Disneya to nic nie potrafią, nie mają pomysłów i muszą zrzynac z EU" w tym przypadku jest zwykłą nieprawdą i nadużyciem.

 • Keran2016-07-17 14:15:19

  Co k"rwa? :P Jakie święto? Że trailer ? Ja już zaznaczę teraz, żeby nie było, że "hejt i płacz". Ja do Rebelsów nic nie mam, w sumie niezła bajka, która rozwija się w coraz ciekawszą stronę. Być może nawet sam Thrawn okaże się strzałem w 10 i będzie genialny. Co nie zmienia faktu, że dla mnie to brak kreatywności.

 • HAL 90002016-07-17 14:13:25

  @Keran

  Tak trudno zrozumieć, że jest to "święto" fanów "rebelsów". Od razu musisz z cebulą...odczekaj 48h.

  Wyobraź sobie, że ładujesz się do obcych ludzi na wesele i opowiadasz, że panna młoda jest brzydka i dawała ...

  Jakby to się skończyło? Dostałbyś w ...

 • Keran2016-07-17 13:43:30

  Taka cebulandia u was wychodzi. Usunęli kanon, ok, nie podoba mi się to, ale przeżyłem. Nie ma już tamtych historii. To jak zrobią pseudo-Thrawna to mam skakać z radości? Dlaczego? Nie widzę w tym sensu. Skoro jednym z celów usunięcia dawnego EU była możliwość tworzenia nowych, lepszych historii to niech takie tworzą. Nowe. A nie wykorzystują całe motywy, historie, bohaterów z Legend? Mam się cieszyć z tego, że zrobili drugiego Thrawna w tym nowym, lepszym i wolnym od barier kanonie? Albo robią coś zupełnie nowego, tworzą inne historię, albo idą na łatwiznę i kopiują dawne elementy. Czy do Was to dociera?

  I chyba powtórzę po raz ostatni : DO TEGO SĄ KOMENTARZE, ŻEBY KOMENTOWAĆ. Znowu macie ból dupska, że nie wszystkie komentarze pod newsem są pozytywne, jakie to "och, ach piękne"? Każdy ma swoje zdanie.

 • Keran2016-07-17 13:34:58

  Ale Wy jesteście śmieszni XD Po co kasować całe uniwersum, tylko po to, by potem kopiować z niego motywy xD To się nazywa brak kreatywności. Po kij mi Thrawn w alternatywnej historii ? Rozumiecie? Pewnie nie.

 • Finster Vater2016-07-17 12:43:42

  To jest tak - skasowali EU (żeby zrobić filmy, które mialy nigdy nie powstać) zgroza, Disney to zło, Thrawn był taki fajny itp. żale.

  Będzie Thrawn w serialu - to samo - zgroza, Disney to zło, jak mogli, itd, itp.

  No nie dogodzisz.

 • karolaczek2016-07-17 11:03:21

  Odnośnie Kerana: "Żenujące są komentarze osób, które w kółko piszą to samo, i za nic nie rozumiem po co w ogóle się tym interesują skoro to ich nie obchodzi. Skoro nie oglądam czegoś to nie szukam o tym informacji bo po co. A wielu już nie raz napisało co myślą o serialu, nie oglądają go a najwięcej komentarzy pod materiałami dotyczącymi tej bajki jest właśnie ich. Co powinno być dla nich samych niepokojące." :D

 • Prorok772016-07-17 10:56:04

  I nie irytują was ludzie którzy najpierw płaczą że coś im niby zabrali (choć jeszcze się nie spotkałem nigdzie z tym by disney wysyłał ludzi i plądrował domy w poszukiwaniu książek z EU i ich paleniu, wręcz przeciwnie dalej ich i różnych gier dystrybucja jest wspierana) a jak wykorzystają postać z EU (co było podkreślane że w każdej legendzie jest ziarno prawdy, więc będą wykorzystywać czy to postacie niekoniecznie w tym czasie w jakim opisują je legendy bo tak najczęściej działają legendy i mity) to automatycznie brak pomysłów bo biorą postać na którą wielu fanów (patrząc na reakcję) liczyło/czekało.

 • Keran2016-07-17 10:29:20

  LOL czyżby w nowym EU nie było ludzi kreatywnych? Narazie to oni nic nowego nie zrobili, tylko korzystają z Legend, nieźle.

 • Kasandra2016-07-17 08:49:23

  Żenujące są komentarze osób, które w kółko piszą to samo, i za nic nie rozumiem po co w ogóle się tym interesują skoro to ich nie obchodzi. Skoro nie oglądam czegoś to nie szukam o tym informacji bo po co. A wielu już nie raz napisało co myślą o serialu, nie oglądają go a najwięcej komentarzy pod materiałami dotyczącymi tej bajki jest właśnie ich. Co powinno być dla nich samych niepokojące.

 • KyleLawliet2016-07-17 08:03:34

  Milionowy raz Maul który przeżyje wszystko. myślałem że bardziej żenujące to już nie będzie

 • karolaczek2016-07-17 07:36:52

  Zapowiada się ciekawie :)

 • Murderius2016-07-17 07:35:09

  Krugulec -> Znów ci w Tworkach neta odblokowali?

  Swoją drogą trailer jest okej i zanosi się na całkiem niezły sezon. Z tym że trailer drugiego sezonu też zapowiadał fajną zabawę a skończyło się co najwyżej średnio.

 • fullnilson2016-07-17 01:35:44

  Rebels > Rogue One. EOT

 • Mister S.2016-07-17 01:28:32

  Jeszcze Seller do kompletu ;).

 • Finster Vater2016-07-17 00:57:51

  No tak czekałem kiedy odezwą się jedynie słuszni "tru fani" i już myślałem że się nie doczekam. Ale jednak mnie nie zawiedli. :)

 • Krogulec2016-07-17 00:53:05

  Tak jak jakiś czas temu pisałem - nawet kiepskie pomysły się partaczom spod znaku Filoniego skończyły więc będą musieli sięgać po Legendy, które ich nędzną wyobraźnię kręcącą się wokół Ahsoki i Maula biją o kilkanaście poziomów... szkoda, że w schemacie tandentje kreskówki wszystko zostanie tylko zepsute i spłycone.

 • Stele2016-07-17 00:23:23

  GA Trawn? GA przed Yavinem? Widać jak postać znają i szanują. A kochajcie się!

 • SW-Yogurt2016-07-17 00:16:07

  @dshi - Wiesz za co zabił Kain Abla? ~;)

 • darth sheldon hiszpański inkwi2016-07-16 23:41:31

  @SW-Yogurt Cad Bane używał butów rakietowych, a nie plecaka.

 • SW-Yogurt2016-07-16 23:22:37

  Klip z Sabine to klasyczny Pan w Kapeluszu w najlepszej formie. ~:))))) ROTFL!

 • Master Grim2016-07-16 23:19:37

  No to już widzieliśmy wszystko co było warte zobaczenia. Reszta będzie nudną papką tak samo jak prawie cały drugi sezon...

 • Corellia2016-07-16 22:54:50

  Moja przemyślenia odnoście rebelsów:
  0.13- Czy te czerwone oczy wróżą przejście na Darksajd?
  0.20- Widać że dużo ćwiczył plus te bicki :) ale mogli mu zostawić fryz na Alladyna ;).
  0.37- Fajnie, że Wedge`a dali ale niezbyt się postrali z jedo wyglądem przynajmniej wdł. mnie.
  0.45- Hondo! Oczywiście humorek dopisuje :)
  1.02- Nie wiem po co dali tu te blaszaki ale ok... Wogóle je jeszcze w tedy produkowali czy jakaś zaginiona partia ?
  1.07- początek spoilera Dash Rendar i Outrider?! koniec spoilera zapowiada się nieźle :P.
  1.50- Tarkin zaczyna wojne z Rebellią plus Thrawn :)
  1.57- Czy tam przed Thrawnem to początek spoilera islamiry koniec spoilera?
  2.09-początek spoilera Outrider przyczepiony do Ducha to napewno bedzie Dash :)) koniec spoilera Tak mi się przynajmniej wydaje.
  2.24- Tego Thrawna mogli by bardziej niebieskiego zrobić i przyczerwienić oczy , a co do oczów to przecież nie miał tęczówek zaznaczonych. Nie wiem czemu ale mi z twarzy niebieskiego Bane`a przypomina. Ale w koncu dodali Niebieskiego do kanonu.
  2.36- Ale sie boją :).
  2.43- Magia starozytnych Sithów? plus "ożywnione" oczy Kanana
  2.49-Już mi się podoba ta nowa postać.
  2.58-początek spoilera Traya z holocronu? koniec spoilera
  3.07-początek spoilera Traya no.2 jako duch? koniec spoilera
  3.09- Zdrada Maula? Może się wreszcie Ezra otrząsnął?
  3.10-początek spoilera Maul zabije Kanana? koniec spoilera
  3.18-Bliższe spotkanie naszej drużyny z początek spoilera Thrawnem koniec spoilera?
  3.22- Po co oni łączą te holocrony?

  Podjarka nowym sezonem wielka, tylko dopiero zobaczymy co dalej w październiku a z polskim dubbingiem może nawet w grudniu ;(.

 • ShaakTi11382016-07-16 22:32:40

  Sorki za obsuwę z klipem z Sabine, ale internet robi mi co chce. Nigdy. Nie. Bierzcie. Neta. Od. Cyfrowego. Polsatu.

 • Starkiller072016-07-16 22:29:44

  Zobaczymy co będzie ale zapowiada się naprawdę dobrze.

 • Eazy2016-07-16 21:55:05

  Chryste, dawno się tak nie jarałem, a już zwłaszcza "Rebelsami" [4]

  W ogóle się nimi nie jarałem, ale tym razem to i mnie(nie ogarniającego zbytnio EU) zaskoczyli.

 • Nestor2016-07-16 21:46:03

  O kurde, zrobiło to na mnie wrażenie. Jestem podjarany i czekam na nowy sezon. Ekstra, że wszystko się rozwija, dla mnie rewelka.

 • Hialv Rabos2016-07-16 21:43:50

  No, no...Thrawn. Nie oglądam Rebelsów, ale może te odcinki, gdzie pojawi się Grand Admiral, zobaczę? ;P

 • SW-Yogurt2016-07-16 21:00:02

  I have bad feeling about this... - to na minus. ~:(
  Jack Sparrow, yyyyy, Hondo Ohnaka is back! - to na plus. ~:)

 • Rudziutka842016-07-16 20:53:30

  Czy tylko ja oglądałam ten trailer z otwartymi ustami od czasu pokazania Thrawna?

 • BenSolo2016-07-16 20:16:40

  Rebels s2 są z napisami na chomiku.

 • Alex Wolf2016-07-16 20:14:42

  Gdzie są wieści książkowe, Luceno będzie pisał książkę z cyklu Rogue One a Zahn napisze Star Wars Thrawn

 • Jajestem2016-07-16 19:57:45

  Myślę że Inkwizytorzy mimo wszystko będą, może Yularen.

  Co więcej nie ma Kallusa?

 • Darth Ponda2016-07-16 19:47:28

  Chryste, już daw...
  Dobra, nie przesadzajmy. Ale zapowiada się ciekawie. Może znowu to polubię?

 • Mister S.2016-07-16 19:47:02

  Hmm. Jest też kolejny plus: nie ma Inkwizytorów, a co za tym idzie swordcopterów :D.

 • Zakrza2016-07-16 19:45:22

  "Timothy Zahn napisze SW Thrawn"
  W sensie wydaje autobiografię?

 • Darth HaRdCoRe2016-07-16 19:45:10

  Zakrza --> polskie napisy do całego drugiego sezonu znajdują się już od dłuższego czasu na opensubtitles.org - wystarczy poszukać, najłatwiej po tytule epizodu.

 • morawcik2016-07-16 19:44:39

  Ha! Timothy Zahn napisze Timothy Zahn - premiera kwiecień 2017 :D

 • stormtrooper1242016-07-16 19:37:14

  Chryste, dawno się tak nie jarałam, a już zwłaszcza "Rebelsami" :D [3]

 • Zakrza2016-07-16 19:31:05

  Ja też nie wiem kim jesteś. Chciałbym, żebyś był nieletnią laseczką, ale pewnie nią nie jesteś.

  Widzę za to, że interesujesz się psychologią, co oznacza, że już wszystko o mnie wiesz. Podoba mi się też fragment "Marnowanie czasu siedzeniem na dupsku", mamy zbieżne hobby.

 • Daakman2016-07-16 19:18:27

  "Wiem, że przyznanie się do tego sprawi, że w waszych oczach stanę się podczłowiekiem, wszą, robakiem, którego należy zdeptać, ale trudno." Parsknąłem śmiechem jak to przeczytałem. Zakrza, nie mam pojęcia kim jesteś, trochę tylko kojarzę Twój nick, ale już Cię uwielbiam <3

 • Zakrza2016-07-16 19:16:02

  Tak, potrzebuję napisów. Mój angielski jest niewystarczający. Wiem, że przyznanie się do tego sprawi, że w waszych oczach stanę się podczłowiekiem, wszą, robakiem, którego należy zdeptać, ale trudno. I tak macie mnie za idiotę (co boli, gdyż jestem niebywale inteligentny) oraz trolla (co w sumie jest prawdą). No, poza tymi, którzy nawet nie kojarzą mojego nicku.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2016-07-16 19:15:35

  @Zakrza No właśnie, z tymi napisami to sobie jaja już robią.

 • Corellia2016-07-16 19:12:45

  Uhuhu, to teraz nasza drużyna będzie miała niezły wpier* od Thrawna :D. Jaram się tym sezonem bardziej niż Anakin na Mustafarze xDD.

  PS. @Zakrza na baje.pl jest cały sezon 2 :)

 • Jajestem2016-07-16 19:12:15

  Potrzebujesz napisów by oglądać Star Wars?

 • Zakrza2016-07-16 19:05:12

  To uczucie kiedy wciąż nie skończyłeś drugiego sezonu, bo nie ma napisów.

 • Teesel2016-07-16 18:53:24

  @p4v - podejrzewam, że to może być Talzin

 • Darth HaRdCoRe2016-07-16 18:50:31

  Zdecydowanie da się zauważyć poprawę pod względem wizualnym, a dodatkowo zobaczyć takie postaci jak Thrawn i Tarkin, no cóż... Jak średnio przepadam za tym serialem, tak z przyjemnością obejrzę. :)

 • p4v2016-07-16 18:50:07

  Poza wszystkim co ludzie już poniżej napisali, mnie ciekawi co do za duszek opętuje Kanana? Również bardzo podoba mi się nowa fryzura Sabine i będzie wymachiwać czarnym mieczem świetlnym, nice :)

 • brat Fett2016-07-16 18:48:55

  Dużo lepsza grafika na plus - będzie można w końcu na to spojrzeć bez strachu (wymiękłem przy pierwszym sezonie). Thrawn... zawał po prostu - made my day! :D

 • Luke S2016-07-16 18:44:33

  Rebelianci #nikogo

 • Darth GROM2016-07-16 18:42:36

  O madafaka prze najjaśniejsza!!! Grand Admiral Thrawn, He`s back!

 • Jajestem2016-07-16 18:38:45

  Bardzo mi się podoba, jestem bliski zawału. Thrawn, Tarkin, Pryce, Maul. Tie, nowi oficerowie, piloci kobiety, Mandalorianie, scouci, droidy. Piekne i Kanan z brodą jedyną wadą jest Star.. przepraszam Ezra.

 • Lord Kenobi2016-07-16 18:33:11

  ! SUPER !

 • VaderTarm2016-07-16 18:29:33

  Nowe postacie w tym Wielki Admirał Thrawn, lepsza grafika i zmiana wyglądu głównych bohaterów. Trzeci sezon zapowiada się interesująco.

 • Nomi Skywalker2016-07-16 18:28:06

  Taktaktaktaktaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!

 • aNoRaK20162016-07-16 18:27:33

  @Teesel Filoni mówił że jest to statek bardzo podobno do ,,Outridera`` ale nie jest tym z legend, Dasha Rendara też nie wprowadzą niestety

 • Teesel2016-07-16 18:24:14

  Czy w 1:08 nie widzimy przypadkiem Dasha Rendara i Outridera? :D

 • Sentry2016-07-16 18:17:10

  Tak! :D

 • Hego Damask2016-07-16 18:15:00

  Ten Bendu przypomina trochę Taurenów z Warcrafta :P

 • Mister S.2016-07-16 18:12:49

  Chryste, dawno się tak nie jarałem, a już zwłaszcza "Rebelsami" [2]
  Przynajmniej jest dobry z TEKSTÓW Thrawn (bo nie z wyglądu): To defeat your enemy you must know them. Not only their tactics. But also their history. Philosophy. Art.
  To już (niemal) żywcem wyjęte z Dziedzica :D.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2016-07-16 18:10:55

  Nie licząc oczu bohater z legend zapowiada się bardzo dobrze.

 • Grzegorz2202016-07-16 18:10:10

  O cholera.

 • ShaakTi11382016-07-16 18:10:00

  Odwołuję, co mówiłam. Jest graficzna poprawa.

  Chryste, dawno się tak nie jarałam, a już zwłaszcza "Rebelsami" :D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..