Sprośne okruchy

Fani uprzykrzają Williamsowi życie, a Keira akceptuje swój wygląd!

Do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło w Los Angeles. Dwóch fanów postanowiło pokazać Johnowi Williamsowi, co znaczy jego muzyka. Bryce Hayashi i Mickle Miller wdarli się mu do ogródka i z samego rana zaczęli odgrywać muzykę z „Gwiezdnych Wojen”. Maestro Williams miał kilka możliwości, mógł wyciągnąć spluwę i ich zwyczajnie zastrzelić w obronie koniecznej, zadzwonić na policję, lub wyjść i im pomachać. Williams, który stara się chronić swoją prywatność wybrał tę ostatnią możliwość, ba nawet sprawiał wrażenie zadowolonego. Fani zaś wszystko nagrali i wrzucili do sieci i wszyscy szczęśliwi. Strach się bać, co by było gdyby Williams wybrał opcję numer 1. W każdym razie filmik poniżej.Okazuje się, że ciąża zmienia punkt widzenia, a właściwie wywraca życie do góry nogami. Dla jednych jest to związane z pojawieniem się dziecka, dla innych... z własnym wyglądem. Cóż Keira Knightley znów zabłysnęła w bulwarówce. Powiedziała, że w życiu miała takie okresy, gdy patrzyła na siebie i chciałaby mieć inne nogi, albo ramiona, albo coś. Ale gdy przeszła ciążę, poród i karmienie dziecka, stwierdziła tylko, że to niezwykłe, ale jej ciało jest niesamowite, bo dało radę, więc nie ma co narzekać.„Indiana Jones 5” niebawem, a Harrison Ford faktycznie ostatnio zainteresował się archeologią i zabytkami. Razem z Calistą Flockhart, z którą jest związany już 16 lat, pojechali do Barcelony. Zwiedzać. No i przy okazji ujawniamy nowy, tajny image Harrisona Forda. Tak teraz wygląda, gdy nie gra w filmach. Więc jak ktoś spędzał wakacje w Hiszpanii i przypadkiem spotkał takiego pana, to tak, minął Forda.Tagi: Harrison Ford (430) Indiana Jones (299) John Williams (326) Keira Knightley (224) Plotki (966)

Komentarze (13)

Żart ze strzelaniem trochę ci nie wyszedł LS-ie:P Kalifornia to nie Teksas, a Williams to nie jakiś prymitywny teksańczyk, żeby strzelać do każdego kto napatoczy mu się na działkę. Smutne skutki prymitywnego powszechnego dostępu do broni...

A Williams to człowiek na wysokim poziomie:)

Pawel P.
Oj, kolego... nie załapałeś żartu :D

Ford upodabnia się do Henry`ego Jonesa Seniora :D

Małe sprostowanie - jak widać na filmie, nie wdarli mu się do żadnego ogródka, tylko stanęli na ogólnie dostępnym chodniku przed domem, więc raczej opcja wyciągnięcia przez Williamsa spluwy nie wchodziła w grę ;)

Gest Williamsa był naprawdę super.
A Harrison przypomina teraz trochę świętego mikołaja :)

Calista Flockhart <3 Indiana Jones 5 <3 Bastion <3 Bryce Hayashi <3 Mickle Miller <3 Williams <333333333333

John <3 Harrison <3 Keira <3

Ja też akceptuję wygląd Keiry! <3

Ładny gest fanów i jeszcze ładniejszy gest pana Williamsa.
A Harrison Ford wygląda... cóż, inaczej, jakby to nie był Harrison Ford. ;D

Harrison Ford - Święty Mikołaj na wakacjach.

Szacun dla Johna. <3

Głęboko w serduszku wierzę, że Williamsowi naprawdę się podobało i zrobiło mu się cieplutko w środeczku na widok swoich fanów. Ale może być i tak, że faktycznie takie bliskie spotkanie go zaniepokoiło, w końcu znaleźli się pod jego domem. Zupełnie by mnie to nie zdziwiło. Ale wierzę. Wierzę, że jest inaczej.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.