Gry komputerowe

"Galaxy in Turmoil" skasowany.

CD-ActionPamiętacie jeszcze "Battlefront III: Galaxy in turmoil" wskrzeszany przez fanów tytuł na podstawie anulowanego Battlefronta, o którym pisaliśmy w czerwcu? Nie chcemy z satysfakcją pisać "A nie mówiłem", ale w tym przypadku trudno się nie uśmiechnąć. Z czystego obowiązku wspominamy więc, że tytuł został skasowany przez Electronic Arts działające w porozumieniu z Lucasfilm - to było do przewidzenia. Głos zabrał szef przedsięwzięcia, Tony Romanelli :

Powiedziano mi, że Lucasfilm rozmawiał z EA na temat Galaxy in Turmoil i że EA nie wyraziło chęci kontynuowania projektu. Ich największą obawą była możliwość, że Galaxy in Turmoil odbierze uwagę ich battlefrontowej franczyzie.


Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalne oświadczenie żadnego ze studiów, a wyłącznie relacja rozżalonego twórcy. Do przewidzenia były także kolejne kroki "studia" które tworzyło projekt. Romanelli zapewnia, że tytuł ukaże się na Steamie, tyle że pozbawiony całej zawartości związanej z marką Gwiezdnych Wojen, ale wcześniej wyląduje na platformie crowdfundingowej.Tagi: Battlefront III (29)

Komentarze (15)

Przecież jeżeli nie braliby z tego profitów to mogliby to wydać jako fanmade i żadnej licencji by nie potrzebowali.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wydać wersję bez nawiązań do SW, a następnie udostępnić stosownego moda. :P

Prorok77 - Tyle, że mi chodziło o to, że EA zapewne w ogóle nie wypowiadało się na temat ,,Galaxy in Turmoil", to w kwestii jego tworzenia bądź zarządzania poszło coś nie tak.

całe Electronic Arts

wydają wybrakowany produkt jakim jest nowy Battlefront, po czym uzupełniają go poprzez DLC i kiedy gra nie ma jeszcze nawet pół roku to ogłaszają kontynuację

A ktoś spodziewał się czegoś innego? [3]

Prorok77 > Studio jasno się wyraziło, że nie przyjmuje żadnych datków.
Szkoda że się nie udało. Miałem małą nadzieję że jednak powstanie jakiś w miarę rozsądny Battlefront w najbliższych latach.

Jeżeli robili zbiórkę na tą i inne gry od graczy bo taka jest teraz moda, to jasne jest że chcieli orżnąć graczy spakować się i zniknąć. Nikt nie musi stosować do nikogo listu, to chyba jasne jest żeby stworzyć grę znanej marki to trzeba mieć licencję.

Drodzy użytkownicy Forum, weźcie się zastanówcie najpierw nad wiarygodnością ze strony słów szefa przedsięwzięcia. Nigdzie nie pada sformułowanie, że EA czy Lucasarts wystosowało list do twórców ,,Galaxy in Turmoil", co sam autor artykułu zauważa. Wasze zachowanie tylko pokazuje, że wszelkie machlojki marketingowe, które mogą na Was stosować korporacje, są jak najbardziej słuszne, bo - co znowu pokazujecie - jesteście bandą krzykaczy, z którymi nie ma sensu się liczyć. ,,Galaxy in Turmoil" to tak naprawdę dwa-trzy filmiki, po parę ujęć, które opublikowano na YouTube. Nawet nie wiadomo, czy jest tego więcej. Sprawa ma się podobnie z ,,KotOR na Unreal", nie wiadomo na ile to reklama lub inny zabieg polityczno-marketingowy.

Chętnie bym w to zagrał bo Battlefronta mam już daleko w poważaniu.

I tak bym w ten twór nie grał.

EA może mnie cmoknąć w d****o nigdy nie kupię tej spaskudzonej wersji najeżonej DLC w cenie gry, dodającymi mapkę i 2 postacie. ****pi pi piiiii**** (szereg przekleństw)******. Ulżyło mi

Najwyraźniej Battlefront jest tak kiepski, że EA boi się konkurencji ze strony fanowskich projektów XD.

A ktoś spodziewał się czegoś innego? [2]
Ka$a, misie, ka$a. ~:)

A ktoś spodziewał się czegoś innego?

Odebrałoby uwagę ich battlefrontowej franczyzie? I bardzo dobrze.

,,Powiedziano mi, że Lucasfilm..." - A to w ogóle potwierdzona informacja? :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.