Star Wars TV

"The Star Wars Show" #15

YouTube

Najnowszy odcinek "The Star Warsh Show" zaczyna od wieści na temat najnowszych DLC do "Battlefronta". Star Wars Reads w tym roku rozpocznie się w październiku (to dobra okazja na poczytanie pozycji książkowych z Kitsterem). Ekipa następnie dziękuje za udział fanów w "Force for Change" - dzięki akcji udało się kupić ponad 4 miliony paczek z żywnością. Tydzień temu Andi i Peter prosili, by wysyłać reakcje na zwiastun "Łotra Jeden", więc po pierwszej partii newsów możecie je obejrzeć.
Pete rozmawia z Kevinem Smithem - reżyserem, scenarzystą i fanem - na temat zwiastuna "Łotra", zwłaszcza zmiany tony w porównaniu z "Przebudzeniem" oraz "wyrastaniu" z GW (którego Kevin nigdy nie doświadczył). Na koniec Andi przypomina postać Kenny'ego Bakera, który niedawno zmarł.A w "After Show" załoga rozmawia o pracy Dave'a Friloniego i swoich oczekiwaniach odnośnie trzeciego sezonu "Rebeliantów", a także o radościach płynących z cosplayu. Około szóstej minuty możecie zobaczyć jedne z ciekawszych kostiumów stworzonych przez fanów.Tagi: Andi Gutierrez (181) Battlefront (2015) (117) Dave Filoni (459) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (850) Kenny Baker (81) Kevin Smith (33) Łotr 1 (spin-off) (470) Pete Townley (17) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (572) The Star Wars Show (172)

Komentarze (5)

Fajny styl ma Kevin. Z jego wszystkich filmów najbardziej cenię sobie "W pogoni za Amy". Pomijając, że jest to najbardziej dojrzały film, to jeszcze zawiera genialną scenę na temat rasizmu w SW :D

Bardzo lubię Smitha, zwłaszcza Die Hard 4.0

Najlepsze filmy Smitha to "Szczury z Supermarketu", "Jay i Cichy Bob kontratakują" i "Sprzedawcy 2".

Bardzo lubię Smitha, zwłaszcza za Dogmę, Szczury z supermarketu i Clerksów chociaż dwójka już była naprawdę porypana ;)

wywiad z Cichym Bobem! :D Muszę obejrzeć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.