TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #17

2016-09-01 18:20:28 YouTube

W tym tygodniu Andi ma urlop, ale podobnie jak Jedi z Rady, przekazuje nam wieści dzięki hologramowi. Ekipa przypomina filmik "Go Rogue", promujący gadżety z "Łotra Jeden". Dalszy ciąg zobaczymy we wrześniu na oficjalnym kanale. Gra mobilna "Galaxy of Heroes" również otrzyma łotrową aktualizację jeszcze w tym miesiącu - zalogujcie się dzisiaj i zacznijcie zbierać znaczki, które pomogą odblokować kolejnych bohaterów.

Pete ujawnia również nowego bohatera nadchodzącego filmu - to C2-B5, imperialny astromech. Jak wiemy, Imperium często poddaje swoje droidy czyszczeniu pamięci. Czy będzie tak w przypadku C2? Będziemy musieli się o tym przekonać. Townley przypomina też o premierze drugiego sezonu "Rebeliantów" na płytach DVD i blu-ray.

Potem możemy zobaczyć jak pracownicy Lucasfilmu bawią się z psiakami, a Pete rozmawia z Rayne Roberts, członkinią Grupy Opowieści. Kobieta opowiada jak podczas produkcji "Przebudzenia" wpadli na to, by to Luke'a szukali wszyscy. W filmach najważniejsza jest dla niej Moc. Rayne zdradza, że Gareth Edwards jest bardzo zainteresowany procesem storyboardingu, co wykorzystuje w "Łotrze". Na koniec możecie zobaczyć jakie prace LEGO nadesłali fani, a w tym tygodniu naszym zadaniem jest wysyłanie zdjęć ulubionych zabawek - wystarczy użyć hasztagu #StarWarsToyStory.Z kolei w "After Show" ekipa rozmawia o historii "Gwiezdnych Wojen" i Disneylandu oraz o oddziale Scar z nowych komiksów Marvela. Matt Martin z Grupy Opowieści mówi, że od razu dostrzegli podobieństwo ze "Złą Partią" z niewyświetlonych odcinków "Wojen klonów".

TAGI: Andi Gutierrez (186) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (898) Galaxy of Heroes (16) Gareth Edwards (177) LEGO (538) Łotr 1 (spin-off) (531) Marvel Comics (396) Matt Martin (20) Pete Townley (17) Rayne Roberts (8) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (609) The Clone Wars (1381) The Star Wars Show (177)

KOMENTARZE (4)

 • Zablokowany2016-09-03 00:03:22

  Ale seria C była przed serią R lub zaraz po R1. Najwyżej kilka rozwiązań konstrukcyjnych z serii C mogło unowocześcić serię R dając narodziny podserii R2. Coś jak BiS który miał być nastepcą malucha przyczynił się do jego unowocześnienia. Co nie zmiania faktu,że seria C jest bardzo stara. Sam R2D2 jest już dość zużyty w czasach ROTS a w czasach TPM był popularnym modelem. Wynika z tego,że C2B5 powinien być pordzewiałą puszką,którą zamieżają oddać na szrot a nie lśniącym automatem,który wygląda jakby dopiero co wyszedł z fabryki.

 • mikolaj26982016-09-02 18:48:55

  @Zablokowany To jest pewnie puszczenie oka do fanów Rebeliantów. W końcu Chopper jest z serii C1, natomiast ten tutaj to seria C2. Prznajmniej tak myślę bo to faktycznie kupy się nie trzyma, ten droid wygląda całkowicie na model R..., możliwe że w serii C2 odeszli od rąk wmontowanych w głowę i wrócili do korzeni czyli seri R.

 • Zablokowany2016-09-02 10:16:06

  Ale seria C. Naprawdę???On wygląda jak seria R a dokładnie jeden z modeli R2. Jak by się nazywał R2-B5 to by wszystko pasowało ale widaç głupota zarządu Di$neya udziela się jego wszystkim pracownikom :/

 • Darth HaRdCoRe2016-09-01 23:49:13

  Już lubię tego imperialnego astromecha.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..