Książki

Jesienne zapowiedzi od Egmontu

Egmont Polska

We wrześniu i październiku wydawnictwo Egmont szykuje dla fanów kilka nowych pozycji książkowych. Możemy się spodziewać nowej encyklopedii, przewodnika, a nawet puzzli. Więcej informacji znajdziecie w szczegółowych zapowiedziach.

Wielkie układanie

Spotkaj się jeszcze raz z ulubionymi bohaterami legendarnej gwiezdnej sagi i podejmij wyzwanie ułożenia wszystkich puzzli, które znajdziesz w tej wyjątkowej książce!
Autorzy: praca zbiorowa. Tłumaczenie: Adrianna Zabrzewska. Cena 36,99 zł, 10 stron, oprawa karton. Premiera: 26 września.


Rocznik 2017

Oto kolejny, obszerny przewodnik po serii Gwiezdne Wojny. Dzięki tej książce odwiedzisz niezwykłe światy, poznasz obce istoty, spotkasz nowych złoczyńców i bohaterów. Zagrasz w gry oraz rozwiążesz zadania i quizy sprawdzające twoją znajomość filmów George’a Lucasa.
Autorzy: Frank Tennyson. Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer. Cena 26,99 zł, 64 strony, oprawa twarda. Premiera: 10 października.


Księga mądrości Jedi

Niezmierzoną mądrość w tej księdze odnajdziesz, jeśli tylko pytanie właściwe zadasz! Zaczerpnij z mądrości Jedi! Trzymając zamkniętą księgę w rękach, skup się na pytaniu, które najbardziej cię interesuje. Cząstka Jedi, którą nosisz w sobie, nauczy cię interpretować odpowiedzi. Wtedy wszystko stanie się jasne!
Jesteś gotowy poznać odpowiedzi na wszelkie pytania? Yoda i Rada Jedi są do twojej dyspozycji.
Autor Francesca Bosetti. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 34,99 zł, 336 strony. Premiera: 17 października.


Encyklopedia postaci. uzupełniona i rozszerzona

Wyrusz w fascynującą podróż do galaktyki Gwiezdnych Wojen i poznaj aludniających ją dzielnych bohaterów i groźnych złoczyńców. Poznaj całe mnóstwo osobliwych obcych, lojalnych droidów i paskudnych stworów. Niniejsze wydanie uzupełnione jest o postaci z Przebudzenia mocy i zawiera opisy ponad 220 bohaterów – od admirała Ackbara, aż po Zam Wesell.
Autor Simon Beecroft, Pablo Hidalgo. Tłumaczenie: Anna Hikiert. Cena 49,99 zł, 224 strony, oprawa twarda. Premiera: 24 października.
Tagi: Adrianna Zabrzewska (4) Album (184) Anna Hikiert-Bereza (113) Egmont Polska (595) Francesca Bosetti (2) Frank Tennyson (3) Jacek Drewnowski (88) Maciej Nowak-Kreyer (3) Pablo Hidalgo (301) Przewodnik (160) Puzzle (14) Simon Beecroft (20) zapowiedzi książkowe (261)

Komentarze (12)

co to za bzdety xDDDD

Na encyklopedię postaci się skuszę. :)

Nigdy nie wiesz, nad czym będzie czuwał wujek Shedao!

Takie jest moje zdanie, Shedao. A tak przy okazji, skąd takie zainteresowanie nowymi powieściami, czyżby przekabacili się już na Nowy Kanon.

Chyba nie podejmę tego puzzlowego wyzwania. Nie jestem jeszcze gotowy.

Wyszukałem. Chodzi ci o to?

"Do do planów Uroborosa, są to tylko skrawki, podano dwa tytuły, i to pod presją czytelników na fb. Bastion napisze o planach wydawnictwa, jak oficjalnie zostaną one przedstawione na cały następny rok."

Jest to jakaś oficjalna polityka Bastionu, czy sam sobie tak wymyśliłeś? Tak czy siak - moim zdaniem jest to podejście do oporu błędne. W taki właśnie sposób Bastion zostaje w tyle, pomijając istotne informacje. No ale jak tam chcesz.

O newsie na temat planów Uroborosa pisałem w poprzednim moim książkowym tekście. Nie będę się więc powtarzał. A tak przy okazji, nie jestem sam w redakcji :).

Bazy: faktycznie, brak tego newsa jest zastanawiający; pomyślałby kto że jakakolwiek informacja o premierach "dorosłych" książek to gorący temat, który będą chcieli wrzucić jak najprędzej - a tu zwłoka. Czemu? Nie wiem. Może częściowe plany zostały uznane za niegodne publikacji i czekają na całość? W każdym razie, wtopa: z jednej strony Bastion pisze o każdym aspekcie Star Warsów, nawet kuriozalnie nieistotnym, z drugim o takich rzeczach jak ta trzeba się dowiadywać z sekcji komentarzy bądź z forum. To nie o to chyba chodzi.

Wniosek z tego jeden. Trzeba na powrót odkryć w sobie dziecko :P

Wszystko tylko dla dzieci. Żadnych konkretnych przewodników po świecie SW, czy jakiś fachowych źródeł.

Encyklopedię postaci bierę <3

Czemu się tak ociągacie z newsem odnośnie wydawnictwa Uroboros na 2017? Przecież info o Star Wars wisi na ich facebooku od tygodnia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.