TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #25

2016-10-26 22:07:08 YouTube

W dzisiejszym nawiedzonym przez duchy kserokopiarek odcinku "The Star Wars Show" prowadzący przypominają, że do aktorskiej ekipy dołączył Donald Glover, który w spin-offie o Solo wcieli się w młodego Landa Carlissiana. "Ahsoka" trafiła na pierwsze miejsce listy beststellerów New York Timesa w kategorii powieści młodzieżowych. W wybranych amerykańskich kinach wkrótce staną specjalne reklamy "Łotra", na których będą wypisane tajne wiadomości w aurebeshu. A jakby tego było mało, to jeszcze będzie można wziąć udział w konkursie: wystarczy zrobić sobie zdjęcie na ich tle (z hasztagiem #RogueIMAXSweeps na Instagramie), a będzie można wygrać wycieczkę do LA na premierę filmu. Więcej szczegółów w linku w filmiku.

Potem możemy spojrzeć na rzeźby z LEGO autorstwa Nathana Sawaya, który jest jednym z twórców słynnej już klockowej sukienki Ashley Eckstein. Peter rozmawia z E.K. Johnson, autorką "Ahsoki". Okazuje się, że crokin, gra, w którą graja bohaterowie powieści, została oparta na podobnej rozrywce pochodzącej z Kanady. Są jeszcze dwa easter eggi z rodzinnego kraju autorki, ale jeszcze nie zostały znalezione, więc nie chce ich zdradzić. Potem możecie zobaczyć które prace koncepcyjne najbardziej spodobały się prowadzącym, a w tym tygodniu można przesyłać swoje halloweenowe kostiumy wraz z hasztagiem #SpookyStarWars."After Show" skupia się z kolei na projektach i sztuce z "Gwiezdnych Wojen".

TAGI: Ashley Eckstein (130) Donald Glover (62) Han Solo (spin-off) (391) Instagram (23) LEGO (520) Łotr 1 (spin-off) (506) The Star Wars Show (177)

KOMENTARZE (3)

  • HAL 90002016-10-27 20:24:51

    Fajna sukienka. Na Nowy Rok w sam raz.

  • darth sheldon hiszpański inkwi2016-10-26 23:23:32

    Może doczekamy się jej kontynuacji (i szybszego wydania w Polsce).

  • Finster Vater2016-10-26 22:35:57

    Z "Ahsoką" jest ciekawa sprawa, bo książka praktycznie bez żadnej wielkiej promocji (jaka była w przypadku "dzieł" Wendiga) sprzedaje się lepiej niż dobrze - jeden z niewielu przypadków kiedy na Amazonie coś było "out of stock" po 2-3 dniach sprzedaży i musieli domawiać. Swoją drogą ciekawe, jak taka nieoczekiwanie dobra sprzedaż wpłynie na decydentów od "gromadzenia pieniażków" pod kątem przyszłych planów Disneya.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..