Komiksy

Marvel wyda Dartha Maula od Bunna i Rossa

USA Today

Dzisiaj wydawnictwo Marvel Comics ogłosiło nową 5-zeszytową serię limitowaną, która na półki sklepów komiksowych trafi w lutym przyszłego roku (ostatni zeszyt zaplanowany jest na czerwiec). Jej tytuł to Darth Maul, a za scenariusz i oprawę graficzną będą odpowiedzialni kolejno Cullen Bunn (Uncanny X-Men, Magneto, Deadpool) i Luke Ross (The Force Awakens). Na prawo znajduje się okładka Darth Maul #1.

Fabuła ma się skupić na młodym Maulu, jeszcze przed jego pojawieniem się w Mrocznym Widmie z 1999 roku. Będzie szkolony przez Dartha Sidiousa jako niedoświadczony wojownik, który dopiero ma udowodnić swoją wartość. Mistrz Sithów zabrania mu kontaktów z Jedi. Jednak gdy młody Maul dowiaduje się, że w okolicy został pojmany Padawan Jedi, postanawia sprawdzić swoje umiejętności w akcji.Tagi: Darth Maul (2017) (12) Marvel Comics (365)

Komentarze (14)

Staniak - Aphra jest chyba jeszcze gorsza.

Znowu Maul i to jeszcze Luke Ross rysuje? Słodki Jezu...

Fajna zapowiedź, czekam!

Jedna jaskółka wiosny nie czyni choć mam nadzieje że Disney jednak będzie teraz wydawał więcej rzeczy z okresu prequeli. Liczę na zapowiedź jakiejś książki z tego okresu w niedalekiej przyszłości.

To ić pan wracaj do Aphry :P

No i co z tego, że w czasach prequeli, skoro zmów wałkują tego Maula... Żenada.

nowe do amerykańców... A ja się pytam gdzie ten komiks o tym co z Mandalorą po sajgonie z TCW?

Jak zobaczyłem, że komiks o Maulu, to pomyślałem "ugh czyli nie zginie w rebels... ile można to ciągnąc..." A tu taka miła niespodzianka, prequel do TPM. Jak najbardziej na tak.

Długo Marvel kazał nam czekać na nową serię :-) Długo też myślałem kto może być jej bohaterem, Maula nie brałem pod uwagę. Umiejscowienie historii w chronologii cieszy bo to czas jeszcze nie eksplorowany i daje nadzieje na świetną opowieść.

Może wreszcie do wszystkich zakutych łbów krzyczących "Disney inwestuje tylko w OT i olewa wszystko inne" dotrze, że na wszystko przyjdzie czas. Chyba właśnie przyszedł.

Wow! Super!

NO NARESZCIE COŚ Z PREQUELI !

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.