Różne

Kalendarze 2017

Jak zwykle im bliżej końca roku, tym w ofercie sklepów pojawiają się kalendarze na nadchodzący nowy rok. Grupo Erik wydało trzy gwiezdnwojenne kalendarze ścienne, gdzie kalendarium dostępne jest w językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i włoskim. Wydrukowane zostały w najwyższej technologii druku na papierze kredowym.

Format: 30x30 cm (rozłożony 30x60)
Cena: 39,99 PLN

Format: 30x42 cm
Cena: 44,99 PLN

Format: 30x30 cm (rozłożony 30x60)
Cena: 39,99 PLNTagi: Kalendarz (23)

Komentarze (9)

Kupiłam w Świecie Książki ten pierwszy, w stylistyce i grafice podobny do tego z TFA, w środku znajduje się poster z bohaterami RO, ogólnie podoba mi się i zachęca do zabrania się za rysowanie :)

Pierwszy fajny, ale przed obejrzeniem RO bym się nie skusił, co by przez przypadek nie żałować zakupu:P Pozostałe dwa beznadziejne.

Rethinkier co do sporu można-można.

widzialem wszystkie na PGA, epizodem 7 już rzygam, a ten z Rogue One ma takie sobie grafiki - wszystkie w jednej kolorystyce. poza tym ile można oglądać tych śniadych wojowników kolorowy tłum.

U mnie do końca bieżącego roku wisi ścienny, oficjalny z TFA. Następny będzie z R1, ale zwlekajmy z końcówką każdego roku jak najdłużej. ;)

Że też ktoś jeszcze toczy spór o nowokanoniczność. Jak by nie można cieszyć się jednym i drugim. Kalendarze świetne, ten z Łotra ma dobre ilustracje, ale ten trzeci okładka mega.

SroQ i co z tego zobaczymy czy też tak będę gadać po premierze.

Protip: wszystkie trzy są nowokanoniczne.

Pierwszy nawet ładny ,ale reszta to nowokanoniczny gniot.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.