Star Wars TV

"The Star Wars Show" #30

YouTube

W Stanach (i w Polsce zresztą też) można już kupować bilety na "Łotra", o czym przypomina nam najnowszy odcinek TSWS. Za oceanem na szczęśliwców czekają w kinach różne bonusy - od plakatów po model U-winga podpisany przed reżysera Garetha Edwardsa. Większość z nas co prawda pewnie nie będzie miała okazji wyjechać do USA w tym czasie, ale wszyscy będziemy mogli oglądać relację na żywo z czerwonego dywanu 10 grudnia. Ale jeśli chcecie się wybierać w dalszą podróż, to możecie odwiedzić wystawę "Identities" w Londynie.

Andi po raz kolejny rozmawia z Edwardsem, który opowiada jak wpłynął na niego John Knoll i dlaczego oglądanie filmów jako fan różni się od oglądania ich jako reżyser. W pierwszej antologii możemy oczywiście spodziewać się rozmaitych easter eggów: jednym z nich będą rysunki w jaskini przedstawiające różne stwory, na przykład Godzillę. Co prawda sam ich nie wstawił, zrobiła to ekipa, ale zdecydował się tego nie zmieniać. Najtrudniejsze do nakręcenia były ujęcia w deszczu, bo są męczące dla twórców i aktorów.

Na koniec prowadzący pokazują za co fani są wdzięczni "Gwiezdnym wojnom". Wkrótce gospodarze będą rozmawiać z aktorami "Łotra", więc chcą zadać im pytanie od fanów. Możecie wysłać swoje z hasztagiem #SWSAsks."After Show" wspomina obchodzone niedawno 20 lat Starwars.com.Tagi: Andi Gutierrez (186) Gareth Edwards (171) John Knoll (89) Łotr 1 (spin-off) (488) Pete Townley (17) The Star Wars Show (177)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.