Gry komputerowe

Battlefront 2 w 2017 rokuKilka dni temu informowaliśmy o premierze kompletnej edycji Battlefronta, zawierającej wszystkie dodatki, naszą recenzję tego wydania przeczytacie już niebawem, to jednak nie wszystko czym postanowili się tej zimy podzielić z nami twórcy Battlefronta.
Pisaliśmy już także, że zgodnie z projektem kalendarza wydawniczego Electronic Arts nowy Battlefront powinien ukazać się już w przyszłym roku i wygląda na to, że tak będzie.
Blake Jorgensen – dyrektor finansowy Electronic Arts pojawił się na konferencji finansowej w Londynie i poinformował, że firma nie wyda w przyszłym roku nowej części swojej hitowej gry Battlefielda. Pomimo wielkiego sukcesu jakim był Battlefield 1 seria ustąpi miejsca Battlefrontowi -co wydaje się być logiczne biorąc pod uwagę fakt, że tak duże tytuły debiutują zwykle koło listopada, czyli na miesiąc przed planowaną premierą Epizodu VIII.
Jorgensen twierdzi, że wsłuchali się w słowa krytyki i wiedzą jak sprawić aby nowy Battfront był lepszy niż część z 2015 roku. Dyrektor Uważa jednak, że większość zarzutów dotyczyła ubogiej treści gry a nie warstwy mechaniki -w tej kwestii część fanów sieciowych shooteró pewnie by się z panem od finansów nie zgodziła.Otwarte pozostaje pytanie czy w nowym Battlefroncie znajdzie się miejsce na kampanię dla pojedynczego gracza -z jednej strony panowie w DICE pracują na gotowej technologii opracowanej przy Battlefroncie i dopieszczanej przy Battlefield 1, który to kampanię ma. Z drugiej strony, wydany w tym roku również przez Electronic Arts ogromnymi nakładami finansowymi Titanfall 2, taką kampanie miał a jak na razie nie został doceniony i sprzedaje się raczej słabo.

Przypominamy, że już 6 grudnia pierwszy Battlefront doczeka się ostatnich rozszerzeń -do graczy trafi dodatek Rogue One -czyli cztery nowe mapy i dwie postacie z nadchodzącego filmu. Posiadacze Playstation VR otrzymają dodatkowo X-Wing VR mission.Tagi: Battlefront (2015) (117) Electronic Arts (130)

Komentarze (9)

Krych zawszelkie ktoś się znajdzie.:P

No i to jest właściwe podejście do klienta (od strony księgowej). Należy uważnie wsłuchać się w głosy krytyczne oraz uznać dobre pomysły, a następnie, zamiast naprawić co zepsute (co generuje koszty), należy wydać poprawione to samo (co generuje zyski). Brawo WY! ~:)

@Ellendil-86
Żałośni to są POlityczni złodzieje ze swym uśmiechniętym jak głupi do wiadomo czego liderem. A ich zaKODowane bojówki to szczyt głupoty. Jak chcesz zobaczyć coś naprawdę żałosnego to spójrz na to:
https://youtu.be/sP2rFsuH_qM

Cyfra skacze z radości.

Nie wiem po co kolejny battlefront jak na tym czasami nie da się znaleźć graczy :/

@elendiil--86: oraz wszystkie poprzednie rządy, kodziarze i reszta ;)

Mam nadzieję, że wyciągną wnioski ze zgłaszanych przez fanów propozycji czy negatywnych opinii odnośnie pierwszego Battlefronta. Wydawanie dobrej gry przy okazji premiery filmu z szalenie popularnego uniwersum, którego poprzednia odsłona zarobiła bajeczną sumę pieniędzy to nie tylko przywilej, ale również działanie pod ogromną presją.

Mam też nadzieję, że komentarz poniżej będzie jedynym takim w tej sekcji, który ma charakter offtopa. ;p

@RedValdez: pełna zgoda, bardziej żalosny jest tylko rząd PiS i polskie cebulaki narodowcy ;)

Żałosna firma

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.