Gry komputerowe

Nowy dodatek do "The Old Republic" oficjalnie debiutuje

Oficjalna TORaJuż od dzisiaj dla wszystkich subskrybentów dostępny jest nowy dodatek do "The Old Republic", zatytułowany "Knights of the Eternal Throne", który kontynuuje wątki z "Knights of the Fallen Empire". Jak pisaliśmy w tym newsie, twórcy wprowadzili kilka zmian w mechanice gry.

Walcz o władzę nad galaktyką w Star Wars: The Old Republic: Knights of the Eternal Throne, nowym dodatku od BioWare. Jesteś weteranem wojny galaktycznej i masz pod swoim dowództwem sojuszników, zmierzysz się też z najgroźniejszymi rodami w Star Wars. Matka kontra córka. Siostra przeciw bratu. Oto walka o tron. Zdecyduj kto przeżyje, kto zginie a kto będzie rządził, a także o wpływ jasnej lub ciemnej strony Mocy na świat.

Temat na forumTagi: The Old Republic (507)

Komentarze (17)

Ja tam bym w to zagrał głównie dlatego bo chciałbym sobie PvP popykać. :P

Ja mam wrażenie, że po 5.0 jest dużo lepiej jeżeli chodzi o fps. Na swtor.com chyba developer pisał, że coś przy silniku majstrowali. Ja mam słaby net i przed 5.0 Swtor chodził prawie zawsze ok, bez kików, a teraz po 5.0 w sumie chyba tylko raz fps zadrżał, a tak jest bez problemu. Story mega .. po prostu mega .. jeszcze wyższa półka niż Kotfe ..

Verdilo --> tak. I nie najgorzej :D

Czyli jak kupię abonament to automatycznie mogę sobie pobrać nowy dodatek i grać na nim, tak? Na samym początku powstania tej gry pamiętam, że było całkiem ok jeśli chodzi o grywalność pomiając problem bardzo małej ilości fps mimo dobrego pc a jak jest teraz?

Verdilo ---> owszem, jest f2p, można płacić też abonament. Bez abonamentu nie będziesz mógł grać w ten dodatek (we wcześniejsze owszem).

Mam pytanie, czy ta gra dalej wymaga wpłaty abonamentu co miesiąc albo co 2 miesiące, żeby móc dalej grać? Pamiętam, że kiedyś coś takiego było ale słyszałem również taką wersję, że zrobiło sie z tego free2play ze względu na słabą popularność?

Wracam po półtora roku przerwy, chcę dobić do 65 i kupić gear z pvp vendor... Cieszę się bo okazuje się że mam ponad 3000 jednostek. Normalnie zakupy na długie godziny historii..... Nowy dodatek puff zniknęło wszystko..... ręce opadają.

Gram w Swtor od 3 lat ponad i Kotfe oraz Kotet to najlepsze co tą gre spotkało. Forestf co Ty piszesz o Kotfe? Że by się zmieścił w 9 chapach też? .. bzdura. Jedyny rozdział, który nie by powiązany z resztą to chap 13. Cała reszta, każdy kolejny chap wnosił kolejną cegiełkę do fabuły.

Ogólnie to rok temu czekałem bardziej na Kotfe niż na Przebudzenie Mocy .. w tym roku było to samo .. Kotet > Łotr Jeden. Kotet ciągle gram .. nie zamierzam przechodzić tego w 1 dzień jak reszta, ale kilka miesięcy.

Hego Damask---> Dzięki

Mam że ze względu na taka ilość tych rozdziałów będą przynajmniej ciekawe , w KotFE niektóre rozdziały nic nie wnosiły do fabuły więc w sumie pierwszy dodatek zmieściłby się też w 9 rozdziałach

Ten dodatek powinien nazywać się "Knights of the Eternal Grind"

Forestf ---> 9 rozdziałów, prawdopodobnie wszystkie naraz są.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=896513

Ile ten dodatek ma rozdziałów ? I czy wszystkie te rozdziały zostały już wydane ? Jak już kupie tą subskrypcje to nie chce żeby było tak jak w KoTEE że zakończenia się nie doczekałem bo nie chciałem płacić za dwa ostatnie rozdziały .

Sezon 2 jest dobry, ale finał zbyt szybki... nawiązania do książek miły gest, muzyka dobra - głos imperatora świetny.
Wybory i ich konsekwencje przereklamowane, ale dają się odczuć.
Ciekawe jak planują rozwinąć dalszy wątek?

No trzeba w końcu zacząć w to grać.

Mimo kilku zarzutów, uważam, że KOTET jest naprawdę przyzwoitym dodatkiem!

Sziit, znowu jestem do tyłu. :P Gdzieś w połowie KotFE.

Dla mnie te nowe trailery to jakaś porażka fabularna twórców.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.