Fandom

Premiera "Łotra 1" z wrocławskim fanklubem Star Wars

Wrocławski fanklub SW

Premiera filmu „Łotr 1: Gwiezdne Wojny Historie” w Polsce już za tydzień! Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, tak samo jak w roku ubiegłym było z "Przebudzeniem Mocy", organizuje premierę we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty, tym razem 14. grudnia (środa).

Do pomocy zaprosiliśmy przyjaciół z całej Polski w tym Imperium Mocy oraz modelarzy Bernarda Szukiela i Sebastiana Kucharskiego.

Co Was spotka podczas pokazów przedpremierowych?

Przez dwa dni (14 i 15 grudnia) będzie dla Was dostępna wystawa modeli Bernarda Szukiela oraz Fabryki Robotów. Dodatkowo Bernard Będzie obecny w kinie przez czas trwania wystawy i z pewnością chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Samego 14 grudnia szykujemy dla Was Moc atrakcji:

16:00 – 20:00 – będzie dla Was dostępna fotobudka, gdzie będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia zdjęcia z gadżetami z gwiezdnej sagi. Do Waszej dyspozycji będą m.in. płaszcz Jedi, miecz świetlny czy hełm klona.

16:00 – 20:00 – będziecie mogli także wziąć udział w quizie wiedzy o Gwiezdnych Wojnach. Czekać na Was będzie 15 pytań jednokrotnego wyboru, a losowanie nagród odbędzie się po każdym przedpremierowym seansie na sali kinowej. Także jeśli zdecydujecie się na udział w quizie to nie uciekajcie zbyt szybko po seansie.

16:00 – 19:00 – turniej gry „Star Wars: Przeznaczenie” organizowany przez Planszóweczka.pl (więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku. )

17:00 – 18:00 – odbywać się będzie „Gra kinowa dla prawdziwego Łotra”. Przed Wami do przejścia 4 zadania, których poprawne wykonanie pozwoli wziąć udział w losowaniu nagród.

18:10 – Losowanie nagród dla uczestników „Gry kinowej dla prawdziwego Łotra”

18:20 – Inscenizacja w wykonaniu członków Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen

19:00 – Rozpoczynamy pierwszy przedpremierowy pokaz „Łotra 1″

Kino Nowe Horyzonty przygotowuje 3 sale na przedpremierowe pokazy (klikając w poszczególne godziny przeniesiecie się na stronę, gdzie będziecie mogli zakupić bilet. Pamietajcie: chodzi o seanse 14 grudnia!

- o 19.00 (2D z napisami)

- o 19.30 (3D z napisami)

- o 20.00 (2D z napisami)

Od 17:00 aż do 19:00 na terenie kina będziecie mogli spotkać postaci z Gwiezdnych Wojen. Do kina przybędzie ponad 40 osób w profesionalnie wykonanych kostiumach oraz droida R2-D2. Wśród postaci spotkacie m.in. Dartha Vadera, Kylo Rena, Szturmowców, Rycerzy Jedi, Pilotów myśliwców TIE oraz X-wingów i innych. Jeśli chcielibyście obejrzeć film w naszym towarzystwie szczególnie polecamy seans o 19:00 ;) Ci, którzy wybierają się na późniejsze seanse będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z postaciami po swoich seansach, ponieważ będziemy na Was czekać!

Jeśli planujecie dzielić się informacją o premierze w Łotra 1 w KNH zachęcamy do używania #rogalnahoryzoncie :) Dlaczego Rogal, zapytacie? Ponieważ wymowa oryginalnego tytułu Rogue One po polsku brzmi bardzo podobnie, właśnie do słowa Rogal.

Żeby być na bieżąco z wszystkimi nowinkami odnośnie pokazów przzedpremierowych zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

Liczymy, że spotkamy się z Wami 14 grudnia w Kinie Nowe Horyzonty! :)Tagi: Łotr 1 (399) Wrocław (332)

Komentarze (4)

No ja mam bilet na 20:00. To może jeszcze kogoś zobaczę :P

A jest juz jakieś info czy będzie teaser EVIII? Po TFA niby miał być teaser R1 a nie było, chociaż u mnie spora część sali czekała.

Moc jest w Tobie silna.

I dlatego do Nowych Horyzontów na 19:00 14.12 kupiłem bilet już 21.11. Wysensowałem, czy cuś? ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.