Gry komputerowe

Recenzja Star Wars: Battlefront Ultimate EditionPod koniec listopada do sprzedaży trafiło kompletne wydanie gry Star Wars: Battlefront z podtytułem "Ultimate" zawierające kod na wszystkie wydane dotychczas dodatki. Dwa dni temu premierę miał ostatni z dodatków zatytułowany "Scarif" i nawiązujący do nadchodzącego fillmu Łotr 1. Jest to więc dobry czas aby przyjrzeć się grze i sprawdzić jak sprawdza się dzisiaj dzieło studia DICE. Naszą recenzję tego wydania znajdziecie tutaj.

Recenzja dodatku "Star Wars: Battlefront Rogue One X-Wing VR Mission" również ukaże się w ciągu kilku dni na stronie.Tagi: Battlefront (2015) (117)

Komentarze (4)

Recka zalatuje mi trochę artykułem sponsorowanym.

Problemem map z Rogue One nie jest to, że gracze ich wciąż nie znają na pamięć - można ich się nauczyć w zaledwie dwa mecze. Problemem Scarif jest beznadziejny design - niby mapa to dżungla, ale ciągle kluczymy wąskimi ścieżkami i platformami. Próba wejścia pomiędzy zarośla kończy się niewidzialną ścianą. Z powodu zagęszczenia zieleni widać tutaj tyle, co nic - konfrontacje są więc

a) bezmyślnym biegiem i szarżowaniem przed siebie po wąskiej ścieżce bez możliwości osłony

b) kryciem się za czterema skrzyniami na krzyż jeżeli akurat trafimy np. na lądowisko transportowca albo pod bunkier

Serio, nawet Endor ze starusieńkiego Battlefronta II miał sensowniejszą konstrukcje terenu pełnego drzew. Ponadto mapa wydaje się klaustrofobicznie mała.

Inna sprawa, że "nowy" BF nawet po tych wszystkich DLC jest ubogi niczym student pod koniec miesiąca. Wszystkie mapy z DLC są zarezerwowane tylko pod tryb multi. Chcesz pograć na nich z botami offline? Takiego wała. Możesz sobie najwyżej odpalić jakiś tryb singlowy i pograc w zawrotne (pisze z pamięci) siedem map. Zero Gwiazdy Śmierci, zero Scariff itd. Jako osoba która lubi poćwiczyc granie samotnie jestem strasznie rozczarowany.

Wojny klonów to bym wolał w osobnej grze i to bardzij pod singla (cos w stylu Republic Commando). W obecnym Battlefronice brakuje mi paru planet (np Yavin) Wiekszej ilości map do trybu z AT-AT no i bitw kosmicznych takich jak z Battlefronta 2

Faktycznie wojny klonów były by ciekawe.:P

Ciekawym dodatkiem były by bitwy z wojen klonów nie uważacie ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.