RPG

Co tam panie w rpegach?

za RAJ z Nowa Gildia

Ostatnio wizardsi postarali się i przygotowali trochę różności dla starwarsowych rpegowców. Można sobie za darmo ściągnąć z ich strony pdf'y z poprawkami do sourcebooków, dzięki czemu można je będzie wykorzystywać zgodnie z nowymi zasadami (tymi z edycji Revised) - The Dark Side Sourcebook, The New Jedi Order Sourcebook, Starships of the Galaxy. Są tam również poprawki pozwalające na konwersję postaci. Poza tym dostepna jest zbiorcza tabela z nowymi informacjami o szybkościach statków i pojazdów.
Ale to jeszcze nie koniec. Pamiętacie Kyle Katarna? Jak ktoś chce wykorzystać go w swoich sesjach rpg, to nie ma problemu - tutaj są jego statystyki. Zaś na tej stronie znajdziecie statystyki superniszczyciela Lusankya z 12 tomu serii New Jedi Order.
Poza tym właśnie w sprzedaży znalazł się Power of the Jedi Sourcebook. Kosztuje skoromne 26.95$ ale bez wątpienia wielbiciele Jedi rzucą się na niego i będą traktować jak relikwię.
I na koniec kilka zapowiedzi: w październiku ma się ukazać Arms and Equipment Guide ("We need guns! Lot of guns!"); w styczniu 2003 przyjdzie kolej na Coruscant and the Core Worlds (będą tam także opisy takich planet jak Kuat czy Corellia); poza tym w 2003 roku ma być wydany The Ultimate Alien Anthology a także dwie pozycje nie posiadające jeszcze tytułów. Pierwsza z nich będzie dodatkiem dla graczy (nowe klasy przestiżowe, featy i zdolności a także zasady dla chcących się przyłączyć do hutańskich syndykatów przestepczych, do Czarnego Słońca lub do Rebelii. A część materiałów ma być kompatybilna z grą komputerową Star Wars Galaxies. Druga ma być pomocą dla mistrzów gry - czyli jaktworzyć przygody i kampanie, jak radzić sobie z graczami, a także generatory imion dla różnych ras. Ostatnią pozycją przewidywaną na 2003 jest dodatek pod robocza nazwą Ultimate Alien Anthology - mistrzowie gry znajdą w nim wielu potencjalnych wrogów dla swoich graczy!

Za RAJ z Nowa Gildia.Tagi: RPG D20 (141) Wizards of the Coast (173)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.