Muzyka

Soundtrack z "Łotra 1" dostępny za darmo

Tak jak w zeszłym roku było w przypadku "Przebudzenia Mocy" tak i teraz, na oficjalnym kanale YT Disney Music VEVO opublikowano cały soundtrack z najnowszego filmu Star Wars. Muzykę z "Łotra 1" skomponowaną przez Michaela Giacchino możecie więc w pełni legalnie przesłuchać za darmo już dziś. Przygotowaliśmy dla Was playlistę sortującą w odpowiedniej kolejności wszystkie utwory.Muzyka dostępna jest również w serwisie Spotify i na Apple Music.Tagi: Michael Giacchino (48) Soundtrack (80)

Komentarze (20)

Przez dłuższą chwilę po wyjściu z kina słyszałem w głowie (?) motyw z finału - "Your Father Would Be Proud" i po kilkakrotnym przesłuchaniu soundtracku potwierdzam: wspaniałe, jednocześnie całkowicie świeże, a do tego doskonale oddające klimat ostatnich scen filmu. A z OST-em jako całością mam identyczny problem, co w przypadku TFA. Świetnie komponuje się z obrazem, ale sam w sobie... jakoś tak średnio.

2:22, 2:57 - Szczęki.

The Imperial Suite zdecydowanie najlepszy.

@lis22 A kto kazał Disneyowi robić muzykę na kolanie, 5 minut przed filmem? Soundtrack jest conajwyżej przeciętny

Może kiedyś...

Dzisiaj przesłuchałem sobie na spotify - kapitalna robota. Najbardziej podoba mi się ten motyw z momentu wejścia napisu "Rogue One".

W części 7 muzyka była niezła było kilka ciekawych utworów. W Łotrze 1 muzyka jest w do przyjęcia dobrze się wpasowuje, ale do słuchania bez filmu się nie nadaje.

Ten sam błąd co w TFA - nie ma konkretnego motywu dla Krennica/Kylo Rena.
Ale jest The Imperial Suite <3

lis22 - Nie, nie wiem w szkole byłem... Właśnie to jest problem tego ST, jest za mało przemyślany, bo zamiast wywalić Desplata dużo wcześniej to czekali do samego końca.

RodzyN jr. - A Wiesz, ile Giacchino dostał czasu na napisanie muzyki? Jak na tak krótki czas jest b. dobrze, a ostatnie pięć utworów to klasa sama w sobie.

Ogólnie soundtrack w filmie jest dobry. Idealnie podkreśla to co dzieje się na ekranie, po prostu jest dobrym soundtrackiem do filmu jakim jest Łotr ale trochę słabym jak na Star Warsy. Williams jednak podniósł poprzeczkę bardzo wysoko w ep 1-6. Zgodzę się też że troche mało jest klasycznego motywu, Najbardziej brakowało mi mocnego marszu w scenach z Vaderem.

Też w kinie miałem niedosyt oryginalnych motywów, ale tego się spodziewałem, jakkolwiek słucham już od dwóch dni ścieżkę dźwiękową R1. Jestem lekko zdziwiony, bo po spokojnym kilkukrotnym przesłuchaniu okazała się rewelacyjna i bardzo Starwarsowa. Motywy cały czas są przeplatane tymi oryginalnymi, z OT, jak i NT. A teraz dodatkowo pobrałem w dobrej jakości i pieje z zachwytu, będzie na otarcie łez w wieczór wigilijny. Mamy godnego następcę wielkiego mistrza J.W. Naprawdę jestem zachwycony, bardziej niż po muzyce z TFA, co samo, w sobie jest bluźnierswem.

Jako jeden z narzekających na soundtrack powiem tak.
Generalnie cały st jest starwarsowy, bo Giacchino inspiruje się Williamsem, jednak mam odczucie, że pisany na kolanie, taki bezjajeczny. Weźmy sobie takie Jedha Arrival (0:42), jak dla mnie jest to nijakie i miałem wrażenie, że w danym momencie (to była bodajże scena lądowania U-Winga) oglądam Star Treka ;).

Po drugim seansie doceniłem soundtrack o wiele bardziej. Niektóre motywy są naprawdę świetne.

Tez nie rozumiem narzekania. Soundtrack wyszedl bdb.

W kinie ciągle miałem wrażenie, że zaraz powinien wejść któryś ze znajomych motywów (efekt Mamonia?), a tu tylko coś zmodyfikowanego. Teraz słucham i jest, bo jest. Starwarsowa bezwzględnie.

Świetny soundtrack, nie rozumiem tego narzekania na niego, ostatni raz kiedy prawie cały soundtrack mi się podobał (bez wydzielania na pojedyncze kawałki) to przy ROTS był

Od rana slucham na Apple Music :) Your Father Would be Proud piekne!

A tutaj na spotify:

https://open.spotify.com/album/2QHd6eVLhczZzH8BV61YSQ

Krennic Aspiration tylko to dobre wiadomo dlaczego!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.