Komiksy

Poradnik prezentowy 2016 - Komiksy

Dobry komiks nie jest, a komiks z Gwiezdnych Wojen jest zawsze najlepszy. Jeśli chcecie obdarować bliską osobę jakimś komiksem w dzisiejszej odsłonie, tak jak poprzednio, postaramy się Wam pomóc z wyborem jak najlepszego prezentu komiksowego.

Kilka słów od Mastera of the Force:
Komiksy ostatnimi czasy stają się coraz popularne za sprawą różnego rodzaju adaptacji filmowych. To świetny moment dla fanów, którzy dotąd nie czytali komiksów, żeby sprawdzić co te medium oferuje. Oto lista przede wszystkim dla tych osób. Fani, którzy już czytają komiksy na pewno już od dawna mają je zamówione. Wszystkie pozycje zostały wydane przez wydawnictwo Marvel Comics, które przejęło licencję na komiksy gwiezdnowojenne w styczniu 2015 roku i są wydaniami oryginalnymi, więc są w języku angielskim. Znajdziecie tu nowości z poprzednich lat (Poe Dameron nawiązujązuje do Przebudzenia Mocy, a serie Star Wars i Darth Vader to główne serie Marvela w latach 2015-2016). Komiksowych Świąt!
Komiksy po angielsku:

ok. 86 zł ok. 86 zł ok. 86 zł ok. 150 złKomiksy po polsku:
Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla fana będzie któryklwiek album z serii wydawniczej "Legendy", w której można znaleźć najciekawsze historie ze starego komiksowego kanonu. Poniżej kilka przykładów. Więcej o tej serii w tym miejscu

ok. 37 zł ok. 37 zł ok. 37 złTagi: Darth Vader (2015) (73) Egmont Polska (603) Legendy (komiksowa kolekcja) (50) Marvel Comics (362) Poe Dameron (2016) (63) Poradnik prezentowy (14) Star Wars (2015) (132)

Komentarze (7)

Wow, dzięki. Od dawna szukałem jakichś nowych komiksów. Nie wiedziałem że w Pl wydano już aż 3 albumy...!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.