Rebelianci

Bohater "Łotra 1" pojawi się w "Rebeliantach"

Twitter

Wiemy już, że "Łotr 1" czyni drobne, acz całkiem liczne nawiązania do "Rebeliantów". Teraz pozostaje tylko czekać, aż to serial zacznie odnosić się do filmu w większym stopniu, czego zapowiedź mieliśmy w ostatnim "Reconie". I wydaje się, że owo oczekiwanie nie będzie długie.

Jak donoszą użytkownicy wszelakich mediów społecznościowych, w amerykańskich sklepach Touys'R'Us pojawił się poniższy plakat. Przedstawia on Sawa Gerrerę, który pojawi się w nadchodzącej dylogii "The Ghosts of Geonosis". Mężczyzna bardziej przypomina swe wcielenie z "Łotra" aniżeli te z TCW, acz nie jest jeszcze tak zniszczony życiem jak w najnowszym filmie.

Pozostaje zadać pytanie kto podłoży mu głos. Stara plotka, pochodząca jeszcze z 2014 roku, twierdziła, że do obsady wraca Andrew Kishino, jego pierwotny aktor z "Wojen klonów". Z drugiej strony, gwiazdy wielkiego formatu już się w obu serialach pojawiały i nie jest wykluczone, że ekipie udało się zaangażować Foresta Whitakera. Przekonamy się 7 stycznia.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Andrew Kishino (8) Forest Whitaker (53) Łotr 1 (399) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (503)

Komentarze (19)

Raczej tak. Gdzieś na forum jest info, że zostawił ją trzy lata wcześniej.

Czy to juz będzie po czasie, gdy zostawił Jyn?

Jakoś tak, po tym, gdy miecz się włączył. Na szczęście protetyka w SW czyni cuda.

Aaa, czyli zobaczył go i tak się zachłysnął z wrażenia, że od tej pory musiał korzystać z aparatu oddechowego. Ma sens.

SW-Yogurt doskonałe wytłumaczenie lepiej się tego nie dało ująć.:P

Spotkał Mostowiaka...

SroQ->
Właśnie dlatego czekam na wyjaśnienie co się z nim stało. Może wydarzy się coś w "Rebelsach", co sprawi, że będzie musiał nosić tę całą aparaturę?

SroQ, Wedge też wygląda młodo. Taka pewnie specyfika strony wizualnej Rebeliantów.

Świetna informacja. :)

Jak dla mnie wygląda tu trochę... za mlodo? w końcu akcję Rebelsów i RO dzielą jakieś 2-3 lata a tu mamy mężczyznę w sile wieku zamiast dziadka z RO.

Saw Gerrera to bardzo oryginalna postać. Tak myślałem, że to właśnie na niego może paść jeśli chodzi o postać z "Łotra 1" w "Rebeliantach". Jego występ w spin-offie zaliczam do bardzo udanych. :)

Ludzie, dajcie sobie spokój z tym SMG. Jak w RO Jyn się potyka o Ponde i Evzena to wszyschy oh, ach (i słusznie), a tutaj marudy jedne.

A Saw jest potrzebny w RO - raz jako dawny znajomy który ratuje dziewczynkę, dwa jako mentor i nauczyciel, bo niby skąd panna z dobrego domu ma umiejętności strzeleckie czy walki wręcz.

No, chociaż pojawienie się tej postaci ma jakiś sens, w przeciwieństwie do wielu innych.

Ciekawe czy w serialu będzie miał jakąś faktyczną rolę (nie żebym oglądał), bo w filmie jego postać została sprowadzona do bycia takich trochę MacGuffinem (zresztą jednym z wielu), za którym wszyscy latali, a sam w sobie nie miał w gruncie rzeczy większego znaczenia. W sumie nie mam porównania, bo w TCW nawet nie dotrwałem do odcinków z jego udziałem. No ale spoko, że nawiązują. Byle to miało faktyczne znaczenie.

Świetna wiadomość! Zaskakuje tylko jak (jeszcze) mężnie tu wygląda.
Fajnie też, że projekt postaci nie jest ani bardzo podobny do Whitakera, ani do TCW.

Bohater Wojen Klonów w Łotrze 1 w Rebeliantach

Niby to SMG ,ale chyba po raz pierwszy się z tego cieszę.:P

WOW! Super!

Mimo że dodali kolejną postać do Syndromu, to mega się cieszę. Saw bardzo mi się spodobał w filmie i czekałam na więcej :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.