Rebelianci

Dokument na temat Sawa Gerrery

Rózne

Niedawno pisaliśmy o debiucie Sawa Gerrery w "Rebeliantach". Dzisiaj nieco światła na tę postać rzuciło Entertainment Weekly, które wstawiło nowy klip i przeprowadziło wywiad z Filonim.

Po pierwsze, mamy oficjalne potwierdzenie wieści: serial powróci 7 stycznia. Po drugie, Saw przemówi głosem Foresta Whitakera, a nie, jak donosiła pierwotna plotka, Andrew Kishina. Aktor bardzo dużo przygotowywał się do roli (również w "Łotrze"), oglądał odcinki TCW z udziałem mieszkańca Onderonu i chciał wiedzieć jak najwięcej, więc Dave podzielił się z nim wiedzą, którą uzyskał od Lucasa. W "Rebeliantach" Gerrera będzie "młodszy, zdrowszy i wredniejszy" od swego filmowego wcielenia. Nie zobaczymy jednak jak stracił nogi, ale przyjrzymy się jego filozofii, dlaczego chce walczyć z Imperium.W dokumencie Filoni nazywa go "oryginalnym rebeliantem". Ponieważ w serialu jeszcze sporo czasu do wydarzeń filmowych, to ekipa mogła sporo powiedzieć o tym bohaterze, rozwinąć go. Gerrera nie wierzy w "grzeczną zabawę" jak pozostali buntownicy.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (362) Forest Whitaker (53) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (499)

Komentarze (10)

Tylko czemu on jest tak mało pokiereszowany i bez maski tlenowej? Jak przyszedł po małą Jyn to już ją miał, a musiało to być wcześniej niż ten odcinek rebelsów.

@Jedi Ania - to tłumaczy, czemu mają wybór zostać i zginąć czy też polecieć na Yavin i spotkać ponownie załogę "Ducha" wołał zostać.
@ShaakTi - mam coraz większe obawy, ale zobaczymy.

Porównując Sawa z Rebelsów z Sawem z Łotra, widzimy jakie są skutki współpracy z załogą Ducha :)

WOW! Nie spodziewalem sie ze Forest bedzie podkladal glos! Super! Oby tylko druga polowa sezonu byla troche lepsza niz ta pierwsza..

Saw Gerrera z głosem Foresta Whitakera?! Wow! Co do minidokumentu na temat Sawa w "Rebeliantach" to jestem zachwycony. :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę.

Saw Gerrera z głosem Foresta Whitakera, nabiera realności, świetna wiadomość.

Shaak - też na to liczę, ale boję się, iż możemy się srogo zawieść. Spodziewam się w dalszym ciągu takich durnych epizodów pokroju wyprawy po owoce...

Niech Moc będzie z Wami.

Ja jeszcze trochę poczekam zanim zobaczę trzeci sezon, wolę się nie zrazić. Dobrze że będzie Saw Gerrera, w RO był meblem, tu może faktycznie będziemy coś znaczył

Szkoda ,że w tym odcinku nie pokażą jak traci nogi ,ale może kiedyś.

Kiedy były czasy, gdy tak się jarałam "Rebelsami"? Nie pamiętam, ale miło, że się zaczynają ogarniać. Może połowa trzeciego sezonu będzie tak rewolucyjna, jak była w TCW.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.