Sprośne okruchy

Ewan McGregor na wycieczce w Warszawie

Jedni jeżdżą w ciepłe kraje, inni wolą zimne. Jedni preferują zachód, inni daleki wschód. Co ciekawe Ewan McGregor wybrał się ostatnio na wycieczkę do Warszawy. Niby nic szczególnego, w końcu zwłaszcza Kraków jest bardzo popularnym miejscem imprezowym wśród Brytyjczyków. Odtwórca roli Obi-Wana jednak przyjechał do naszej stolicy i chodził sobie incognito, robił zdjęcia i wrzucał je na swojego Istagrama. Aktorowi bardzo się podobało i obiecuje, że jeszcze wróci. Podobały mu się stare samochody, klimat i żarty gwiezdno-wojenne. Kilka zdjęć poniżej.Ewan zaczął zabawę z fanami próbując namówić ich, by zgadli gdzie jest. Zgadli. Swoją drogą mamy nadzieję, że McGregor jeszcze przyjedzie do Polski. Mamy nadzieję, że zwiedzi jeszcze kilka innych miast w naszym kraju. Możecie mu spróbować polecić któreś na jego Istagramie.

A tak na marginesie krążą plotki, że Ewan pojawił się u nas zawodowo i nagrywa jakąś reklamę. Czas pokaże jak było naprawdę.Tagi: Ewan McGregor (389) Plotki (1049) Warszawa (309)

Komentarze (11)


2016-12-23 22:39:51
nedz123
Chyba się nieźle potelepało! Polska i Warszawa to europejska pierwszorzędna cywilizacja. Dzicz jest za wschodnią granicą Polski.

*bierze głęboki oddech*

Spin-off o Kenobim w Polsce!

Widzę, że nie tylko ja przy okazji tego newsa pomyślałem o powrocie Ewana McGregora do roli Kenobiego w hipotetycznym spin-offie. ;p

Miło ,że odwiedził Europejską dzicz. :P

Jakąś W-wę odwiedzi, a do Olsztyna to nie łaska.

"Mamy nadzieję, że zwiedzi jeszcze kilka innych miast w naszym kraju" Polecam miasto meneli :P.

Nice...Szkoda że nie trafił na niego nikt...Od Nas...😎

A ja mam nadzieję, że zrobią spin-off o Obi-Wanie i wróci do roli.

Lubię go jako aktora .W Moulin Rouge rozwalił system.Pozdro Evan

Bardzo to miłe. Szkoda, że mam daleko do Warszawy, chociaż i tak bym pewnie nie pojechał, bo człowiek przyjechał do naszej stolicy, aby odpocząć. Nie na miejscu jest go dręczyć i zaburzać mu miłe zwiedzanie i odpoczynek.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.