Świat Filmu

Zmarła Debbie Reynolds

Kolejne smutne wieści docierają do nas z Los Angeles. Zaledwie jeden dzień po śmierci Carrie Fisher, w wieku 84 lat zmarła jej matka, Debbie Reynolds. Po południu 28 grudnia została przewieziona do szpitala w Los Angeles z podejrzeniem udaru mózgu, którego miała doznać w domu swojego syna Todda Fishera podczas planowania pogrzebu Carrie. Niedługo potem rodzina poinformowała o jej śmierci. Najwyraźniej utrata córki była dla aktorki zbyt bolesna. Debbie Reynolds znana była głównie z ról w filmach "Deszczowa piosenka" (1952) i "Niezatapialna Molly Brown" (1964) za który dostała nominację do Oscara w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa". W latach 1955-1959 była żoną piosenkarza Eddiego Fishera. Małżeństwo to, zakończone głośnym rozwodem, zaowocowało dwójką jej dzieci - Carrie (1956-2016) i Toddem (1958).Tagi: Carrie Fisher (343)

Komentarze (32)

Gapcio Gapciosiewicz to sorry nie do i końca zrozumiałam.:P

Ten rok jest zdecydowanie najgorszym... najpierw Kenny Baker, później Cerrie Fisher, a teraz jeszcze Debbie Reynolds... WIELKA żałoba... Dobrze, że ten rok już się kończy!!

-[*] Bardzo smutne, MTFBWY.

nedz123 - Czytałem, ale mi chodzi o news o śmierci Carrie.

Uuu, szkoda. Zapamiętam ją jako "panią z «Deszczowej piosenki»". :( Niech spoczywa w pokoju.

Gapcio Gapcioszewicz Luke S napisał komentarz i to pierwszy w newsie o jej zawale ,ale lepiej nie czytaj ,bo ci mózg stanie w poprzek.

Aż się boję wchodzić na Bastion, kolejna smutna wiadomość na zakończenie tego niezbyt radosnego roku. Spoczywaj w pokoju Debbie.

O jejku dlaczego po co jaki ten świat jest okrutny OMG
Zgadzam się z luke S bo macie jakieś ataki smutku zaraz ktoś napisze że ma depresję... Żałosne

Tragedia (trzymałem się jakoś, ale ta smutna wiadomość mnie dobiła).

Luke S w końcu się odezwałeś. Jak Carrie zmarła to nic nie napisałeś pod postem o tym, a teraz znowu ci odbiło. Debbie Niech Moc będzie z Tobą. Nie wierzę w to że Carrie i Reynolds nie żyją. Smutno mi.

Jej to już w ogóle nie znam i nie obchodzi mnie to. Dajcie spokój, bo to już zakrawa o paranoję.

Lord Budziol xdd ja zawsze przesadzam :`( ale te śmierci tak mną wstrząsnęły że mam doła... I przez to jeszcze martwię się o moją babcię która też ma swój wiek w dodatku prawdopodobnie może mieć raka...

Ale wracając do tematu 84 lata to już wiek faktycznie na pograniczu... Ale mnie to dołuje no bo najpierw Carie a teraz jej mama :`(

Niech moc będzie z nimi.
Ijeszcze jedno: rok 2016 spieprzaj już.
Jakby już Kennego,Michaela i Carie było mało to jeszcze ona.:(

to bardzo smutny koniec roku niech moc będzie z nimi.

Smutek ten tydzień spowija ;/
Debbie[*]

Końcówka roku 2016 jest naprawdę smutna. Zamiast cieszyć się świętami, czytamy wiadomości o kolejnej czyjejś śmierci. Tym razem matka Carrie Fisher. Serio, niech ten rok już się skończy, a Moc niech będzie z Carrie i jej matką. R.I.P. [*]

Darth HaRdCoRe w sumie mass rację....

Nieee. Baker, Carrie i jej matka Deebie Rey-nolds... Nie wierzę że to się dzieje. Ja nadal nie wierzę że Carrie nie żyje. Biedny Todd.Niech Moc Będzie z Nimi.

Co się dzieje! Najpierw Carrie teraz jej matka. Masakra!

@HermionaRey Nie przesadzasz trochę? To nie tak, że nagle w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają ginąć tysiące młodych ludzi, Debbie Reynolds miała 84 lata, cios spowodowany stratą córki musiał być zbyt silny...
Poza tym, "There is no death, there is only the Force"
Debbie [*]

HermionaRey --> nie przesadzajmy, wypadki "chodzą" po ludziach. Niestety, od tych przykrych nie da się uciec. "Śmierć jest naturalną częścią życia". ;) Niech Moc będzie z nami.

debilny rok tyle w temacie :( teraz czekam na swoją śmierć ehhh

Zapewne miało to związek ze śmiercią córki... Ale jak napisał Mistrz Mateusz - najwięcej stracił Todd i to w zastraszająco krótkim czasie.

Jakieś fatum doprawdy :(

Szkoda gadać, niech już się kończy ten 2016. [*]

Co się dzieje w tym popapranym świecie... Aż strach pomyśleć, co teraz musi czuć Todd Fisher - na przestrzeni dwóch dni stracił siostrę i matkę. Niech Moc będzie z nimi.

Niech Moc będzie z Wami.

Wat? Ehh... szkoda słów na to co się dzieje.

A tyle, co kilka godzin temu czytałem na pewnym znanym portalu, że matka naszej Carrie w stanie ciężkim. W tak okrutne zrządzenia losu to czasem aż trudno uwierzyć...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.