Książki

Przewodnik i czasopismo z ''Łotra 1'' w sprzedaży

Egmont Polska

Przed świętami pojawiły się dwie pierwsze publikacje wydawnictwa Egmont związane z niedawną premierą najnowszego filmu Star Wars. Na fanów czeka przewodnik ilustrowany oraz czasopismo z "Łotra 1". Obie pozycje na razie są dostępne tylko w sklepach sieci Empik jednak w późniejszym czasie powinny trafić również do szerszego obiegu.

UPDATE (promil - 18/01/2017 21:05)

Wraz z dzisiejszym dniem "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany" trafił również do pozostałych księgarń oraz sklepów internetowych.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany

Stworzony we współpracy z Lucasfilm, napisany przez znanego eksperta w dziedzinie Gwiezdnych wojen Pabla Hidalga, STAR WARS Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany to fotosy filmowe, szczegółowe sylwetki postaci, informacje z pierwszej ręki i niesamowite przekroje pojazdów.
Czytelnik na stronach książki może obejrzeć wnętrze rebelianckiej kanonierki U-wing, poznać nowe planety i pradawne światy, odkryć genezę szturmowców śmierci i dowiedzieć się więcej o kryształach kyber i technologii Gwiazdy Śmierci, a tym samym dołączyć do rebelii zbudowanej na nadziei!
Autor Pablo Hidalgo, ilustracje Kemp Remillard. Tłumaczenie: Anna Hikiert, Błażej Niedziński, Ada Zabrzewska. Cena 69,99 zł, 200 stron, oprawa twarda. Premiera: 21 grudnia 2016 r. (tylko w Empiku) oraz od 18 stycznia 2017 r. na terenie całego kraju.


ŁOTR 1 (Prosto z ekranu 4/2016)

Po zakończonym seansie zawsze chcemy jeszcze dokładniej poznać losy postaci i zgłębić fantastyczny świat. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi magazyn, którego premiera już 20 grudnia br. Jego lektura przybliży fanom Sagi przeszłość i motywacje bohaterów Łotra 1, kulisy imperialnych intryg, tajniki Gwiazdy Śmierci, fakty dotyczące żołnierzy i wyposażenia Rebelii oraz Imperium. Dla fanów, aż 6 plakatów.
Cena 9,99 zł. Premiera: 20 grudnia 2016 r. (tylko w Empiku).


Na tym oczywiście nie koniec, ponieważ jak zapowiada wydawca, kolejne książki pojawią się w styczniu. Więcej szczegółów wkrótce.Tagi: Adrianna Zabrzewska (4) Album (184) Anna Hikiert-Bereza (111) Błażej Niedziński (44) Czasopisma (233) Egmont Polska (591) Kemp Remillard (14) Łotr 1 (spin-off) (440) Pablo Hidalgo (300) Przewodnik (160) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

Komentarze (14)

Jak tylko w Empiku? Przecież dzisiaj w kiosku widziałam tą gazete...

Pitu, pitu a Catalyst dalej czeka.

Przewodnik przeglądałem, jest świetny. Planuję zakup.

Przewodnik kupiłem jest to co potrzebne aby budować nowe modele....

Przewodnik rewelacja! Pomalu sie czyta ;)

A ja dalej do kina nie mam czasu iść.:(

Oba już zakupiłem i z obu jestem zadowolony. :) Szczególnie z przewodnika.

Niech Moc będzie z Wami.

Oba wydania zakupione, przewodnik jest ok, czasopisma jeszcze nie przegladałam.

Słyszałem, że przewodnik petarda. Do mnie już idzie

W Empiku jest teraz mnóstwo rzeczy z SW przecenionych, zabawki o 50%, książki o 30%. Pierwszy sezon Rebeliantów jest za 29,99, to jak za darmo prawie. ;)

O i jak będą akta to kupować. CZytałem i super!

CZasopismo takie sobie. Lepiej zainwestować i kupić przewodnik.

Oba fajne, zwłaszcza przewodnik, choć już patrzeć na niego nie mogę, bo uzupełniam na Ossusie :P

Czasopismo z łotr 1 jest też w kioskach... Nie tylko w empiku... Jest też album na naklejki...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.