Różne

Koniec magazynu "Rebelianci"

Rózne

Niestety mamy smutną wiadomość dla fanów magazynu "Rebelianci". Wedle różnych źródeł listopadowy numer był ostatnim wydanym w naszym kraju. Można było się tego domyślić, gdy na ostatniej stronie znalazła się zapowiedź "Hot Wheels", a nie kolejnej części gazety.

Nie lepiej jest również w Stanach. Jak donosi The Wookiee Gunner, subskrybenci cyfrowej wersji magazynu otrzymali mejla następującej treści:

Z żalem informuję, że magazyn "Rebelianci" nie jest już wydawany. W związku z tym otrzymujesz ostatni numer w ramach obecnej prenumeraty.

Później w roku 2017 mamy zamiar wydać nowy magazyn z "Gwiezdnych Wojen", który zastąpi "Rebeliantów" (...). Nie mamy ostatecznej daty premiery [nowego pisma], także skontaktujemy się z Tobą za kilka miesięcy, aby poinformować Cię o zmianach.


"Rebelianci" nadal będą wydawani w Niemczech, o czym poinformował scenarzysta tamtejszych komiksów, Martin Fisher. Może okazać się to problematyczne dla osób, które chcą dokładnie poznać historie nowego kanonu, bowiem owe komiksy są jak najbardziej uznawane przez Disneya. Wyjaśniają między innymi co się działo między odcinkami "Rebeliantów", a część postaci, na przykład senator Nadea Tural, trafiła do Marvela. Kolekcjonerzy mogą się pokusić o wydania zbiorcze na niemieckim Amazonie.Tagi: Czasopisma (233) Egmont Polska (583) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (541)

Komentarze (9)

Portfel się cieszy, mi trochę szkoda.

Czyżby sygnał, że Rebelsi powoli kończą swoją karierę na rzecz nowego serialu?

pamiętajcie, że newsa o upadku DisneySW napisze tylko jedna osoba XD

Rebelsi po niemiecku muszą być fajni, coś w stylu "Winnetou, Hände hoch!" ~:)

@Emperor Reek --> Drogi chłopcze, ja pisałem o "Przewodniku po galaktyce", "Rebelianci" to działka ShaakTi.

Chyba padnę ze szczęścia.:P
W sumie to był badziew ,ąle komiksy były nawet nawet ,a teraz jak się będzie chciało przeczytać to tylko po niemiecku.:(

Nowy magazyn to Star Wars Adventures.

GOOD THAT OF WOODEN PLANK xD
(dobrze że z dech) xDDD

Adakus w żałobie, że to Shaak o tym pisze?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.