Atak klonów

P&O 209: Czy Natalie Portman sama wykonywała popisy kaskaderskie?Dziś wchodzimy w szczegóły powstawania „Ataku klonów”. Odpowiada Nick Gillard, koordynator kaskaderów.P: Słyszałem, że Natalie Portman ma lęk wysokości. Czy zatem to ona sama wykonywała całą sekwencję z filarem, łańcuchem i nexu w Epizodzie II, czy zrobił to za nią jakiś kaskader?

O: Tak, Natalie stała na tym filarze. Także też zeskoczyła z niego. Musiałem jej pokazać jak to zrobić, ale myślę, że gdy skakała, to ja byłem bardziej przerażony niż ona.Tagi: Epizod II: Atak klonów (848) Natalie Portman (369) Nick Gillard (48) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (451)

Komentarze (32)

Mi akurat ta ciekawostka się spodobała, bo słyszałem o lęku wysokości u Natalie Portman, więc zastanawiało mnie w jaki sposób te sceny zostały wykonane. ;p

Karaś --> jak najbardziej... jeszcze jak! :)

a czy Natalie Portman lubi gumę Turbo żuć?

26 komentarzy, wszedłem, myślałem że jakaś ciekawa konwersacja na powyższy temat się zrodziła. Rozczarowalem się.

To jeszcze nic. Podobno Mark Hamill sam zeskoczył w otchłań w Cloudcity. A kaskadera, który mu pokazał, jak to zrobić, nigdy nie odnaleziono, bo wyleciał inną śluzą!

Super

很好。

Tego to nie wiedziałam

Masz rację, tak nie można. Wracam do prostactwa na kantynie.

Czyli tu możesz być prostakiem, a na kantynie nie? XD

To dotyczy tylko kantyny, nie forum.

Lekcje savoir-vivre`u poszły na marne, jak widać.

To Lord Sidious się trudzi, by napisać newsa o takiej ciekawej zakulisowej rzeczy, a ty się pytasz co nas to? Oj Reek, a miałeś już być grzeczny. xD

Aha

Cool.

Super

Super

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.