Gry komputerowe

Jedi Knight II: Jedi Outcast - zremasterowany trailer"Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast" -pamiętacie? Jedna z największych i najważniejszych gier ze świata Gwiezdnych Wojen, zna ją niemal każdy fan starego uniwersum. W tym roku mija już piętnaście lat od wydania tego tytułu, po którym dostaliśmy jeszcze niezłe "Jedi Academy", a później już tylko "duchowego następcę" jakim miał być "The Force Unleashed".

Tymczasem grupa fanów przygotowała zwiastun Outcasta, ktory możecie zobaczyć poniżej. Nie tylko podbito rozdzielczość, wiele tekstur zostało stworzonych od nowa. Nie jest to zapowiedź zremasterowanej czy fanowskiej wersji gry, a jedynie materiał wspominający dawne, dobre czasy. Obyśmy jeszcze zagrali w grę tej klasy spod znaku Gwiezdnych Wojen.Tagi: Jedi Knight II: Jedi Outcast (85)

Komentarze (20)

Wciąż czekam na kontynuację albo remake. Ta gra serwowała najlepsze pojedynki na miecze świetlne. Do dziś nie dostaliśmy lepszego "symulatora" rycerza Jedi.

Zawsze grałem na cheacie z przecinaniem części ciała <3 Sie mordowało szturmowców. Dobre czasy.

Obyśmy jeszcze zagrali w grę tej klasy spod znaku Gwiezdnych Wojen.[3]

Dobra robota panie i panowie, dobra robota :)

Jakie to piękne trzeba w to kiedyś pograć.:P

Super. ~:) Wszystko przede mną. ~:)

Taka DOlina Jedi... piękna... <chlip>

O mój Boże, nowe dodane sceny urywają beret, duchy przeszłości powracają w nowej odsłonie, ekstaza!!!

To nie tyle co podbita rozdzielczość i lepsze tekstury ale chyba też zupełnie nowy engine (UE4 ?) z wykorzystaniem oryginalnych modeli z gry

Widziałem już wcześniej ten trailer, ale niezmiennie cieszy oko. A sama gra? Czysta rewelacja. Właśnie giercuję sobie w JO, i muszę przyznać, że wciąż od tych kilkunastu lat, nadal cieszy w niej wszystko. Jak wino, im starsza tym lepsza. :D

dreszczyk przechodzi po ciele, ale czemu Kyle jest taki czerwony? za dużo alkoholu? :P

Gra, która dla mnie chyba nigdy się nie zestarzeje :)

Pan niżej nie ma gustu do gier.

Kotor był mniej nudną grą od tej a tak przy okazji force arena już działa i jak na mobilna gierkę jest sympatyczna :) z zaznaczeniem na mobilną bo jeszcze nie było w świecie star wars naprawdę dobrej gry, może kiedyś, może od pani od uncharted ale wątpię :)

"Obyśmy jeszcze zagrali w grę tej klasy spod znaku Gwiezdnych Wojen". Oby... ale to już nie w #nowykanon!

Tak, najlepszy FPS/TPS w świecie Star Wars. Jaki ja głupi byłem jak myślałem że Force Unleashed będzie miało podobny klimat i mechanikę gry. Katarn > Starkiller, choćby ten drugi ściągnął na ziemię nawet superniszczyciel. W zasadzie tylko w dwóch miejscach mogę się przyczepić:
1. Roboty wzorowane na ED-209 z Robocopa nie pasują do świata Star Wars,
2. Imperialni byli gotowi wiernie służyć tylko zwierzchnikom rasy ludzkiej lub prawie-ludzkiej (Thrawn) i na pewno nie uznaliby jakiegoś jaszczura, nawet silnego Mocą, za następce Palpatine`a.
Może jednak kiedyś doczekamy się remaku Jedi Outcast i Jedi Academy np. na silniku UE 4?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.