Książki

Co skrywa nowy przewodnik ilustrowany

dk.com

W kwietniu do sprzedaży trafi nowy kompletny (na jakiś czas) przewodnik ilustrowany "The Visual Encyclopedia" opracowany przez Adama Braya, Cole'a Hortona i Tricię Barr. Książka ma zawierać ponad 3000 wpisów na temat postaci, pojazdów i przedmiotów jakie pojawiły się w sadze Star Wars. Publikacja ta, cytuję: będzie piękną wizualną podróżą po oszałamiających zdjęciach i fascynujących faktach z uniwersum. Poniżej możecie spojrzeć na przykładowe strony z encyklopedii. Album zostanie wydany w twardej oprawie przy 200 stronach objętości i cenie 30,00 USD. Premiera 4 kwietnia w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
Tagi: Adam Bray (28) Cole Horton (38) DK Publishing (Dorling Kindersley) (68) Patricia Barr (6) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

Komentarze (10)

Czekam i na pewno kupie. Zastanawiam się czy w tym przypadku zaopatrywać się w przewodnik z łotra grudniowy którego jeszcze nie zdążyłem nabyć. Polecacie?

Chyba to będzie tak przejrze w empiku stweirdze ,że badziew i za drogie przyjdę drugi raz i kupię.:P

Wolałbym, aby wydawali "Behind the Magic". Np. na kilku DVD, albo lepiej jakiś elegancki pendirve np. 64GB po każdym filmie.

Kupić czy nie kupić - oto jest pytanie .... Mam któreś poprzednie wydanie, więc muszę się zastanowić. Może jednak kupię.

Ja też kupię na pewno.

Ech, a ja kupuję zawsze.

Koniec końców chyba lepiej poczekać na wersję po IX części, przynajmniej będą trzy trylogie opisane.

Na dobrą sprawę to bez sensu kupować jakąkolwiek wersję, skoro za rok przy premierze kolejnego filmu znów będą dodawać kolejne materiały i wydawać następną edycję i następną i tak bez końca.

Dzisiaj bedac akurat w Rudzie Śląskiej w Empiku przegladalem sobie poprzednia wersję i miałem zamiar kupić ale w takim razie chyba lepiej poczekać do tej wersji

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.