Star Wars TV

Serial aktorski i ABC, kolejny statusRaz na parę miesięcy, ktoś z Disneya obudzi się i przypomni sobie o serialu aktorskim. Zazwyczaj to tylko kolejne obietnice i nadzieje lub zwyczajnie opowieści o tym, co to miałoby być, gdyby powstało. Pani prezes telewizji ABC, Channing Dungey, trochę zmieniła ton tych wypowiedzi. Twierdzi, że rozmawiała z przedstawicielami Lucasfilmu w tej sprawie, ale serial w ABC to bardzo odległa przyszłość. Lucasfilm na razie jest skoncentrowane na tworzeniu uniwersum filmowego. Ono musi się rozkręcić. Do tego czasu nikt nie ma zamiaru wychodzić z „Gwiezdnymi Wojnami” poza filmy i seriale animowane (dostępne na Disney XD).

Z wypowiedzi Dungey nie wynika oczywiście, że serial nie powstanie, ale pracę nad nim raczej nie ruszą przed końcem dekady, czyli przed Epizodem IX i trzecią zapowiedzianą antologią.Tagi: ABC (13) Disney XD (73) Lucasfilm (556) Plotki (1117) Serial aktorski (196)

Komentarze (29)

A teraz wyobraźcie sobie serial aktorki na poziomie Rebels...

Serial aktorski to by było to. Fajnie zrobiony i z fajnym pomysłem. Takie coś wypala. Bajki są ok, ale to by było coś nowego.

Jestem za, a nawet przeciw.

Heh, ten wątek to moja zasługa! :D

Poradnie psychologiczne zapraszają

Wy się tu niezdrowo podniecacie, a przecież szefowa "D" powiedziałą jakiś czas temu, że w lutym zobaczą jakie wyniki przyniósł RO i wtedy pomyślą, co dalej robić z marką SW

Miałem pytać o to, co uważasz za obrazę, ale po przyjacielskim "Spadaj, Reek" i "Ponda, błagam cię, nie zaczynaj" chyba sobie odpuszczę :/.

Masz rację, Vast. Daję ci znać. :D

Szkoda, że nie mówisz kto. Strasznie ciężko mi się domyślić. Poratujesz? :/
Oczywiście, że wolno się odezwać. The show must go on! Daj znać, gdy przestaniesz wdawać się w "dyskusje" ze Stanisławem.

Dał się sprowokować? Nie, po prostu SPROSTOWAŁEM wszystko po tym jak ktoś - nie powiem kto- mnie oczerniał. Czemu ty zawsze doszukujesz się prowokacji? To wolno się odezwać, mhm?

A teraz Renn dał się sprowokować Staniakowi. Mamy remis. Do ilu gramy? :D

Wiesz co @SirStaniak, wstydziłbyś się..."Jego naturę"- oczerniasz mnie człowieku, gdzie ty mnie jakoś po rusku zrozumiałeś. Ja zdanie Pondy szanuję. W mojej wypowiedzi nie było nic co mogłoby być podstawą byś tak uważał. Ty oczywiście - przynajmniej tak to wygląda- szukasz awantury, gdzie jej nie ma, nie wiem co chcąc tym osiągnąć...może sobie jakąś swoją "popularność" budujesz, ale jednak innych kosztem, bo ja Pondę nie obraziłem i często liczę się z jego zdaniem w wielu sprawach. Ty oczywiście tego nie zrozumiesz, bo jesteś nastawiony na leczenie swoich kompleksów i pokazywanie jaki to ty nie jesteś dobry i lepszy od innych. Uprzedzając zadawane pytania: Nie, nie jestem wkurzony. Jestem spokojny, a to że nie wstawiam dużo emotek nie świadczy o tym, że jestem wkurzony.
Pozdrawiam i spokojnego weekendu Wam życzę!

Teraz ja mam " orgazm optymizmu" czytając Wasze komentarze.

SirStaniak, wcale nie uważam takie osoby za "idiotów". Nie, nie miałem zamiaru wyrazić tego co właśnie zrozumiałeś, tak to ujmę.

Oj tam od razu sprowokować, niech Bastion pozna jego naturę!

No i jak zwykle nagadają na nam o serialu aktorskim ,a później powiedzą ,że to zadurze koszty czy coś podobnego.:P

Staniak znów dał się sprowokować Rennowi. xD

@Jacek
Byłyby wielkie zmiany na lepsze.

Renn Rebels to animacja ze średnią fabułą, po której zniknięciu nic wielkiego w uniwersum by się nie zmieniło. Twórcy marnują olbrzymi potencjał rozszerzania uniwersum na rzecz przygód jednej załogi. Z kolei serial aktorski, który byłby chociaż w połowie tak dobry jak te najlepsze i najpopularniejsze byłby dużo lepszym wyborem od takiej bajki.

Ja rozumiem, że w Twoim mniemaniu każdy kto nie jest osobą perfekcyjną (nie należy do kącika adoracji Rebelsów) jest idiotą, z którym nie można żyć, ale Ponda ma swoje zdanie (którego najwyraźniej zabraniasz mu wyrażać).
Więc pozwól, że ja się zajmę swoją drzazgą, a Ty swoją belką.

Renn tworzy bajek jak nasz kapelusznik. A to Jacka, a to Staniaka.

Sam jesteś bajką, Staniak. Żeby prowadzić dyskusję trzeba się też dostosować do innej osoby, jeśli jakieś słowa go rażą to się ich nie używa, bo rozmowa robi się toksyczna.

Renn, zrozum, że nie wszyscy podzielają Twój orgazm optymizmu w sprawie bajek Filoniego.

@Renn
To di$n€¥ zaczął i teraz robi tak jak mówi Ponda.

Spoko. Ja na miejscu Di$neya dałby jeszcze z osiem bajek i dopiero koło 2030 zaczął poważnie myśleć o serialu aktorskim.

Jeden mały detal. :D Popieram decyzje Lucasfilmu.

Channing Dungey to kobieta ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.