Star Wars TV

"The Star Wars Show" #34

YouTube

Po sporej przerwie na antenę YouTube'a powraca regularny "The Star Wars Show". Petera Townly'ego zastąpił Anthony Carboni, który wraz z Andi prowadził relację z czerwonego dywanu "Łotra". Dawny członek ekipy ma co jakiś czas się pojawiać.

Prowadzący przypominają, że Epizod VIII ma już tytuł, jakim jest "The Last Jedi". Możemy spojrzeć też na nowe okładki "Poe Damerona" i "Dartha Maula". "Star Wars Pinball" będzie miał nowy, łotrowy stół, który ukaże się w przyszłym tygodniu. A do tego mamy "Force Arenę" na urządzenia mobilne. "Łotr" dostał dwie nominacje do Oskara za efekty specjalne i miks dźwięku, no i przekroczył już miliard zysków.

Potem Hidalgo i Filoni odwiedzają plan "Łotra" i obaj delikatnie sugerują, że może zobaczymy kogoś z pobocznych aktorów w "Rebeliantach". Andi rozmawia z Johnem Knollem, który opowiada o swoich początkach w ILM-ie i pracy nad "Łotrem". Wspomina jak wziął pewne elementy filmu z napisów początkowych "Nowej nadziei" oraz jak pokazywano aktorom wcielającym się w pilotów ujęcia dookoła kokpitu, aby lepiej mogli zagrać. Na koniec prowadzący wspominają niedawno zmarłą Carrie Fisher.Tagi: Andi Gutierrez (98) Anthony Carboni (56) Carrie Fisher (281) Dave Filoni (362) Epizod VIII: Ostatni Jedi (368) Industrial Light & Magic (208) John Knoll (81) Łotr 1 (397) Marvel Comics (313) Pablo Hidalgo (279) Pinball (6) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (500) The Star Wars Show (93)

Komentarze (4)

W koncu wrocili! Super! Szkoda ze Peter bedzie tylko czasem :(

Wogóle ktoś to ogląda?:P

Ten facet ma koszulkę "KRIEG DER STERNE". Warum.

Miałam... taką cichą nadzieję, że jednak dali sobie spokój...

https://d1sui4xqepm0ps.cloudfront.net/categories/why-meme?image=cdn

Ale Andi ma ładną kurtkę na miniaturze.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.