TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Star Wars: BattleGround

2001-03-01 11:38:00

Na StarWars.Com zapowiedziano ukazanie pod koniec tego roku noweo produktu LucasArts. Będzie to gra strategiczne wyprodukowana razem z firmą Ensemble Studios, oparta na enginie dobrze wszystkim znanej gry "Age of Empires". W sumie tego typu gra już dawno powinna istnieć pod dobrze znanym tytułem "Force Commander", ale prace nad grą w formie w jakiej miała się ukazać pierwotnie zostały przerwane na rzecz strategii 3D, która okazała się WIELKIM niewypałem i to nie pierwszym.
No ale było kilka bardzo dobrych gier ze stajni LA, a na dodatek znając produkty Ensemblerów, będzie to napewno bardzo dobra gra i zapewne z opcją Multi Player, nie zostanie popełniony błąd jak w "Rogue Squadron". A tak swoją stroną to bardzo dobrze że powstanie nareszcie gra strategiczna bo ile można latać Sokołem Tysiąclecia czy X-Skrzydłowcem :-?
TAGI: Galactic Battlegrounds (44)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2022-06-05 21:23:02

    Co ten Andaral miał do FoCom`a? ~;) Nie jest to porywający tytuł, ale można klikać z przyjemnością godzinami. A kawałek na starcie wynagradzał wszystkie niedogodności międzymordzia. W sumie chyba klikałem dłużej niż w "Galactic Battlegrounds", nawet z dodatkiem. ~;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..