Zemsta Sithów

„Zemsta Sithów” jutro w TVNJutro, czyli w niedzielę, 26 lutego, o 21:35 w TVN zostanie wyemitowana „Zemsta Sithów”. Powtórka w poniedziałek, 27 lutego, o 23:35. W obu przypadkach film będzie także wyświetlany w TVN HD.

Lata po rozpoczęciu wojen klonów Sithowie ujawniają tysiącletni spisek, Republika rozpada się, a z popiołów wyrasta złowrogie galaktyczne Imperium. Potwierdzają się najgorsze obawy mistrza Jedi, Mace Windu (Samuel L. Jackson) - skuszony mocą Sithów Anakin Skywalker (Hayden Christensen) przechodzi na ciemną stronę, by przeobrazić się w rezultacie w Dartha Vadera - nowego ucznia Imperatora. Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Mistrz Jedi, Yoda, muszą się ukrywać. Jedyną nadzieją dla Galaktyki są dzieci Anakina - bliźnięta, chłopiec i dziewczynka...

Trzeci chronologicznie film z 2005 to ostatni obraz w cyklu wyreżyserowany przez George’a Lucasa, kończący jego dzieło nad sagą. W pozostałych rolach występują: Natalie Portman, Frank Oz, Ian McDiarmid, Anthony Daniels, Ahmed Best, Kenny Baker, Bruce Spence, Jimmy Smits i Christopher Lee.

Za tydzień TVN zacznie emisję klasycznej trylogii.Tagi: Ahmed Best (59) Anthony Daniels (197) Bruce Spence (28) Christopher Lee (136) Epizod III: Zemsta Sithów (891) Ewan McGregor (419) Frank Oz (92) George Lucas (1018) Hayden Christensen (218) Ian McDiarmid (112) Jimmy Smits (61) Kenny Baker (81) Natalie Portman (368) Samuel L. Jackson (284) TVN (36)

Komentarze (41)

@YodaZgredek - THX za czujność. ~:)
Co nie zmienia faktu, że jeden lub dwa epizody pewnie mi wypadną. ~:/
No i wychodzi, że 25.03 nie będzie EVII. Może to i dobrze? ~;)

@bmw830 - celowo nie wspomnialem tu o Tuskenach. Uznaje ze Anakin byl w takim szoku i gniewie (co poniekąd potwierdzają slowa Yody), ze byl to mord w afekcie :) Ale zabicie dzieciakow w Swiatyni Jedi to był mord z zimną krwią "bo mu Palpi kazał". Nie wierzę że będąc tak krótko po Ciemnej Stronie Anakin byłby do tego zdolny.... No ale wiadomo - nie wiemy jak dziala Ciemna Strona :)

Oczywiście że Anakin nie wybił nikogo w wiosce Tuskenów!
On się tylko położył obok matki i miał zły sen, a potem Tuskeni go wsadzili na śmigacz i popchnęli.
A ci młodzicy w Świątyni to sam się pocięli swoimi mieczami, niegodziwcy.

@Princess Fantaghiro Po pierwsze Anakin nie miał w zwyczaju kłamać tak jak robił to Kenobi, po drugie na takim "kłamstwie" kompletnie nic by nie zyskał a mógł przestraszyć Padme, po trzecie myślisz że gdyby nie wybił całej wioski to pozwoliliby mu wynieść z niej ciało matki? Po czwarte primo ultimo, to że wioska została wycięta co do ostatniego Tuskena jest potwierdzone w innych książkach.

@bmw

Jak rozumiem dowodem na to że Anakin wybił całą wioskę Ludzi Piasku z którymi bezpośredniej konfrontacji z ich większą liczbą bał się Obi-Wan, oraz tym że były tam w ogóle jakieś kobiety i dzieci są słowa roztrzęsionego po śmierci matki, płaczącego i wściekłego Skywalkera?

@Just Luke
Anakin w Ataku Klonów wymordował całą wioskę Ludzi Piasku, w tym również dzieci.

@Princess Fantaghiro - chodzi mi o to że tylko zwyrodnialec jest w stanie zabic dziecko, a Anakin takim zwyrodnialcem z pewnością nie był skoro był zdolny do miłości i cieszył się na wieść o ciąży Padme... OK - został opętany przez Ciemną Stronę, ale ile on był na tej Ciemnej Stronie - kilka godzin i już był zdolny do zabijania dzieci ? Jakoś mi to się nie klei

@Just Luke

Właśnie. To bzdura. Dlaczego więc wierzysz w bzdurę, to że Anakin był zdolny zabić dzieciaki?

za każdym razem jak to oglądam zastanawiam sie jak można z zimną krwia zamordowac dzieci... najbardziej wstrząsająca scena w calym SW. I jak dla mnie jednoczesnie najbardziej niedorzeczna. Przez 2 filmy Anakinek maśli się do Padme i gada jak Romeo o miłości a 5 minut po przejściu na Ciemną Stronę zabija 30 dzieciaków bez mrugniecia okiem... Bzdura

Lord Vader, can your hear me?

@HAL
Kurczę, myślę, że masz dobry pomysł - skupienie się na chmurkach pozwoli przeoczyć słabe strony ;)
(ale nie licz, że na Felucii będę patrzył na chmury!)

Jak ja bym chciał iść spać po Indoktrynacji! A np. czwartek po 2AM (a wstać trzeba było o 6AM), piątek po 4AM, wczoraj (dzisiaj?) 1AM... ~;)

21.35 to późno? Wy chodzicie spać po Wiadomościach na jedynce, czy co?

Szkoda, że tak późno, ale trudno! I TAK NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ!

Mój ulubiony film z trylogii prequeli. :))

Kij z pixelozą, będę oglądał. ~:)

@bartoszcze - obejrzyj, obejrzyj. I zwróć uwagę na piękne, epickie chmurki (zwłaszcza w drugiej połowie).

W końcu to Star Wars, więc pewnie obejrzę. Jakieś tam plusiki posiada...

Coś ten opis spoilerowy ,ale nie oglądam nie jestem i nie chce być masochistą wystarczy mi oglądanie rebelsów.:P

początek spoilera Lata po rozpoczęciu wojen klonów Sithowie ujawniają tysiącletni spisek, Republika rozpada się, a z popiołów wyrasta złowrogie galaktyczne Imperium. Potwierdzają się najgorsze obawy mistrza Jedi, Mace Windu (Samuel L. Jackson) - skuszony mocą Sithów Anakin Skywalker (Hayden Christensen) przechodzi na ciemną stronę, by przeobrazić się w rezultacie w Dartha Vadera - nowego ucznia Imperatora. Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Mistrz Jedi, Yoda, muszą się ukrywać. Jedyną nadzieją dla Galaktyki są dzieci Anakina - bliźnięta, chłopiec i dziewczynka... koniec spoilera

Obejrzę... może to mi poprawi humor

Ja czerpię radochę z każdego epizodu, i bardzo się z tego powodu cieszę, że nie muszę narzekać :P [2]

hello there

HIGH GROUND!

Nie szkaluj Matka!!!

@Matek
Ponad 2 razy wiecej, nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz te wniosek. Rownie dobrze idac twoim tokiem rozumowania ja po twoim "xD" moglbym stwierdzic ze masz nie wiecej niz 10.

To jest to chyba najbardziej memogenna część, ma potencjał do memów równy Prezydentowi Dudzie :D [2]

UNNNNNNNLIMITEEEEEEEED POWEEEEEEEEEEEEEEER!!!

Ja czerpię radochę z każdego epizodu,i bardzo się z tego powodu cieszę,że nie muszę narzekać:P

O nie, prequele takie złe! Ludzie to się zrobiło nudne dekadę temu.

Kidus, chyba masz z 10 lat że tak piszesz xD

A co do filmu, to jest to chyba najbardziej memogenna część, ma potencjał do memów równy Prezydentowi Dudzie :D

Jeden seans w kinie mi wystarczył

Znam na pamięć. I pewnie... obejrzę.

Jedyny prequel trzymajacy poziom oryginalnej trylogii. Powinien byc druga częścią a trzecią "czystka jedi" no ale coz moze doczekamy sie w formie spin offa

Dla mnie czołówka uniwersum

To tylko czekać do niedzieli :-)

Nie ma to jak bez spoilerowy opis fabuły filmu ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.