Różne

Łotrowy naszyjnik

W filmie „Łotr 1” Jyn miała naszyjnik z kryształem Kyber. Dla niej była to pamiątka rodzinna, dla fanów ciekawostka, ale dla jubilerów potencjalny produkt, który można sprzedać. Firma Kay Jewelers, która w swojej kolekcji i tak ma kilka różnych produktów związanych z sagą, zmierzyła się z naszyjnikiem z kryształem Kyber. Celina Chu i Moss Makhoulian wraz z przedstawicielami Lucasfilmu zajęli się przeniesieniem filmowej wizji. Stworzyli 14-karatowy, złoty naszyjnik z naturalnym kwarcem i dwoma diamentowymi ozdobami. Taka przyjemność kosztuje 3390 USD. Można ją zakupić na stronie producenta.Tagi: Biżuteria (45) Łotr 1 (spin-off) (470)

Komentarze (13)

Naszyjnik lepiej prezentował się w filmie. Tutaj (abstrahując od ceny, która jest wysoka) ten zaprezentowany na fotkach jest po prostu no... średni? brzydki?

Dwa diamenciki 0.14 to od 70$ do 160$, łańcuszek jakieś 25$/gram, "kyber" powiedzmy 250$, robocizna też jakaś. To ile kosztuje Licencja? ~;)

No łdne to to jest, ale cena iście łotrowa choć jeśli to naprawdę prawdziwy diament złoto 14-karatów to cena niestety przyznaje słuszna.:( Ale nie jest w sumie aż tak źle podobny efekt można uzyskać przy pomocy sznurka, kawałeczka giętkiej cienkiej blachy, kombinerek i szkiełka od butelki:P tylko płaski trochę jednak ten kyber będzie.:P
A po za tym drobna uwaga do twórców Jyn nie miała swojego kybera na złotym łańcuszku tylko na zwykłym sznurku.:P

Łańcuszek dupy nie urywa, widziałam za ta cenę efektowniejsze, diamenty maja 1/8 karata, nic specjalnego, jedynie warte uwagi różowe złoto i zawieszka. Gdybym miała inwestować to wybrałabym bardziej elegancką biżuterię :)

Myślę, że można kupić podróbę za 15 dolców, która jakoś wiele nie będzie się różniła od tego. Niech Moc będzie z Wami.

Ładne, ale ał... cena.

Radek ma rację!

Myślałem, że figurki są drogie, jednak ta cena...

@Palulynka
dokładnie jest tak jak mówisz. Zmieniają kolor gdy używasz mocy ;)

pytanie ilu karatowe sa diamenty i wtedy będzie można mówić czy cena jest adekwatna czy nie, ale problem jest taki, że same kwarce na zdjęciach są po prostu brzydkie, o wiele ładniejsze i tańsze, ostatnio na Etsy widziałem, też w połączeniu ze złotem, ale bez diamentów już :P

Powiem szczerze, że ciekawe to brzmi i wygląda jednak cena nie zachęca. Odezwę się jak będę miał na zbyciu 3390 USD ;)

A jaka łotrzykowa cena... Czyżby ten kwarc był jednak prawdziwym Kyber? :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.