Han Solo

Hantologia: kolejne ploty

Zaczynamy od najbardziej szalonej ploty. Otóż kilka dni temu Lucasfilm zarejestrowało nazwę „Star Wars: Rivals”. Czy będzie to nowa gra, serial, książka, inny produkt, czy może film na razie nie wiadomo. Ale kto wie, może byłoby to właśnie dobry tytuł do filmu o rywalizacji Hana i Landa? Zobaczymy, na razie to oczywiście tylko spekulacja. Ta teoria ma taką lukę, że chyba rejestrowaliby „Rivals: A Star Wars Story”, czy coś w ten deseń.Według Variety do filmu dołączy Michael K. Williams. Na razie jego rola nie jest jeszcze znana, ale podobno jest istotna. Aktor wystąpił między innymi w „Zniewolonym”. Podobno sam finalizuje szczegóły kontraktu.

J.J. Abrams przeczytał scenariusz filmu o Hanie i twierdzi, że jest zdumiewający. Bardzo podoba mu się także obsada. Jak sam mówił, to coś czego pragnął jako dziecko. Pięć lat temu wydawało się to nie do pomyślenia, ale teraz powstają różne filmy z cyklu „Gwiezdne Wojny”, adresowane do różnych odbiorców. Ten świat żyje jak nigdy dotąd. Nie wiemy tylko, czy scenariusz udostępnili reżyserzy, Kathleen Kennedy czy Lawrence Kasdan.

Tymczasem Joonas Suotamo zdaje się sugerować, że nie tylko on będzie Chewbaccą w tym filmie. Podobno Peter Mayhew nadal będzie mieć jakiś wkład. Czy jako konsultant? Czy może pojawi się w jakiejś scenie? Na razie znów możemy jedynie spekulować.

Oczywiście warto też zauważyć, że do filmu o Hanie zostanie nagrana scena kamerami natywnymi IMAX. Pisaliśmy o tym przy okazji plotek o IX Epizodzie.

Jednym z bardzo ważnych pytań jest kiedy ruszy promocja filmu o Hanie. W przypadku „Przebudzenia Mocy” i „Łotra 1” miało to miejsce na Celebration. W kwietniu w Orlando zapewne ruszy promocja „The Last Jedi”. Coś pewnie się dowiemy o Hantologii, ale to jeszcze nie ten moment. Niektórzy sugerują, że promocja filmu ruszy jeszcze w tym roku i dobrym miejscem na to będzie D23 Expo, które się odbywa 14-16 lipca (tuż przed San Diego Comic Con – 20-23 lipca). Oczywiście Disney od pewnego czasu woli stawiać na własną imprezę, niż na SDCC, a także robi różne rzeczy by przyćmić SDCC. Podobno w tym roku na D23 ma być więcej „Gwiezdnych Wojen”. O ile nie planują kolejnego Celebration na sam początek 2018, to prawdopodobnie właśnie D23 byłoby najlepszym momentem by rozpocząć promowanie filmu. Na Celebration w Orlando raczej nie ma co liczyć, to będzie konwent pod znakiem VIII Epizodu.Tagi: Celebration (414) D23 Expo (76) Han Solo (spin-off) (372) IMAX (81) J. J. Abrams (509) Joonas Suotamo (44) Kathleen Kennedy (359) Lawrence Kasdan (157) Lucasfilm (569) Michael Kenneth Williams (11) Peter Mayhew (106) Plotki (1130)

Komentarze (15)

@bartoszcze - wszystko zależy od pomysłu i wykonania. Nic na siłę. Widziałeś jak wyglądało słynne wyrywanie rąk w scenie usuniętej TFA? Jak nie ma pomysłu, to lepiej nie robić.
Zapomniałem dodać, że w tym filmie mógłby wystąpić Dash Rendar i YT-2400 - byłoby miło.
YT-2400 i YT-1300 razem w akcji - marzenie.

@nedz123 Kiedy wkońcu się ogarniesz bo twoje paplaniny nie mają żadnego sensu.

@nedz123 No znowu to samo? :p to już nudne się zrobiło.
@Renn popieram

@HAL
Nie uważasz, że pokazanie Kessel Run byłoby przesadą? ;)

Mógłbym sie wypowiedzieć na jego temat ale zakładam ze doszłoby do banicji.

@Nedz123, od dłuższego czasu, czytając twoje komentarze zastanawiam się co ci dolega? Długo zastanawiałem się nad tym czy jest sens zapytać, bo dużo osób też się dziwi twoją ostatnią twórczością.

Abrams jedno zdanie: od hana i filmu o nim wara! Łapy precz!

Tak. Bądźmy dobrej myśli :)

No to zobaczymy co wyjdzie. Już tylko rok z hakiem. ~;)

Dlatego, że Sokół jest zarąbisty i to on jest główną gwiazdą filmu. Czarny scenariusz - Han zdobywa/wygrywa Sokoła na koniec filmu = porażka. Świetlisty scenariusz - Han zdobywa/wygrywa Sokoła w scenie otwierającej film = sukces.
Genialny scenariusz - szkoda czasu na pierdoły, więc Sokół od pierwszych sekund filmu należy do Hana = mega sukces.

Ale dlaczego Han ma mieć Sokoła? Może dopiero odbierze go Lando? ~;)

@HAL 9000 Abrams siedzi cicho, bo R1 pogrąża i obnaża słabość TFA.

Niech Han Solo:

- bierze udział w wyścigu (kto pierwszy dostarczy przesyłkę z punktu A do punktu B ),
- przemyca przyprawy, dzikie zwierzęta i egzotyczne tancerki,
- lata "Sokołem" po całej galaktyce i odwiedza minimum 10 planet,
- w kosmosie spotyka kosmiczne ślimaki, węże, płaszczki i wieloryby,
I niech w każdym porcie czeka na niego dziewczyna, szukają wierzyciele, ścigają łowcy nagród (bójka w barze mile widziana - ślepy pianista Max Rebo), a "Sokół" w akrobatyczny sposób ratuje go z każdej opresji na lądzie, pod wodą i w powietrzu.

Ciekawi mnie opinia J.J. Abramsa o R1.
Jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć.

SW celebration na pewno będzie należeć oczywiście do ukazania pierwszych materiałów z The Last Jedi moim zdaniem. Oczywiście start promowania spin offu o Hanie Solo również bym obstawił na disney expo o ile pierwszeństwa nie będzie mieć oczywiście Thor Ragnarok. Oraz Infinity War - trudno to będzie pogodzić z SW - bo konkurencja byłaby wysoka. A marvela w tym roku na Comic Con może nie być bo był w tamtym roku. Więc obstawiłbym D23.

Ale dziwię się że Bastion nie wspomina nic o 4 maja dzień Gwiezdnych Wojen. To kolejny dzień na materiały ze świata SW więc również obstawiam jakieś informacje. Moim zdaniem dużo w tym roku jest okazji żeby promować SW, ale jak to pogodzą?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.