Star Wars TV

"The Star Wars Show" #43

YouTube

Celebration tuż, tuż, więc Oficjalnej możecie poczytać już pełen program. Jeśli nie możecie jechać, to zawsze możecie obejrzeć relację na żywo. Potwierdzono też udział Marka Hamila. Niedługo ukaże się kolejna mobilna gra, "Star Wars Puzzle Droids", czyli klasyczne "połącz trzy", ale z fabułą opowiadaną przez tytułowe roboty.

Potem możemy posłuchać Strażnika Holokronu Lelanda Chee mówiącego o swojej pracy, a także Andi rozmawiającą z autorami książki "Star Wars Art: Ralph McQuarrie". Na sam koniec ekipa serwuje nam maulowe okrzyki "Kenobiiiii!", które przesłali fani, a tym razem - z okazji Prima Aprilis - prosi nas o przesyłanie swoich ulubionych śmiesznych momentów z Sagi wraz z hasztagiem #StarWarsGoofs.Tagi: Andi Gutierrez (140) Celebration (362) Leland Chee (54) Mark Hamill (313) Ralph McQuarrie (98) The Star Wars Show (129)

Komentarze (10)

"Kenobiiiii!"

Odejście KT było jedną z lepszych rzeczy, jakie się przydarzyły w SW, acz podziwiam jej odwagę. Ma kobitka cojones, w przeciwieństwie do co poniektórych.

Karen Traviss robiła świetną robotę,stworzyła nowe postaci, nie nadpisywała historii tylko poszerzała, a fabułę z filmu pozostawiała w tle. Tak jak powinno być aż do czasu rozkazu 66 to była porażka zaprzepaściła wszystko to co stworzyła wcześniej. Tworzyła mit mando, ich tradycję itp, posłuszność klonów jednocześnie na każdym kroku zaznaczając braterstwo i silną więż wynikającą z wspólnej walki, braterwstwo w oddziale i wobec jedi którzy z nimi walczyli ramię w ramię. A potem przychodzi rozkaz 66 i to wszystko co wcześniej zbudowała nagle przestało mieć znaczenie, nie ważne braterstwo rozkaz i wybijać. To nie miało kompletnie sensu w stosunku do tego co pisała wcześniej nawet biorąc tą całą genetykę pod uwagę, bo klony mogą być do siebie podobne ale tylko zewnętrznie nie da się skopiować osobowości, każdy był inny i to wpojenie rozkazu nie miało prawa zadziałać przy silnych więziach braterskich. Już bardziej syfy i lepsze do przełknięcia były te implanty z bajki. Ech uwielbiałem to co Traviss stworzyła i byłem baaaardzo zawiedziony rozkazem 66.

Można mówić o rebocie czegoś co zawsze było olewane przez Lucasa i co najważniejsze nie było spójne względem siebie?

@Lubsok - Przecież nic by to nie dało, gdyby położył się pod Skywalker Ranch jak Rejtan. xD
Traviss odeszła, bo Filoni postanowił całkowicie olać jej pracę (a czego by nie mówić o jej książkach, to stworzyła Mando`a od zera i za to należą się propsy).
Ale może Leland Chee postanowił być jak Galen Erso? Może miał ochotę unieść się honorem i odejść, ale uznał, że więcej dobrego może zrobić "od środka"? ;] Dunno. Nie jest może idealnym Strażnikiem Holokronu, ale wg mnie ludzie tacy jak on, Pablo Hidalgo, Luceno czy Jason Fry odwalają porządną robotę dla SW i fanów.

Biznes biznesem, ale taka Karen Traviss odeszła gdy dowiedziała się, że TCW olewa to co przedstawiono w jej książkach (chodziło zdaje się o Mandalorian). Gdyby Chee miał honor, to też by tak zrobił. Ale pieniądze ważniejsze dla niego jak widać.

Super, nowa gra, nie nadążam instalować, a co dopiero grać.

Leland Chee... Tak, człowiek, który mówił, że dopóki pracuje w Lucasfilm, to nie będzie rebootu uniwersum. Ciekawe, że jakoś nie protestował, gdy Disney skasował EU. Widać stołek ważniejszy, niż uczciwość.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.