Sprośne okruchy

Ford nie trafi za kratki! A Portman urodziła!

Wygląda na to, że Harrison Ford nie tylko nie trafi za kratki w związku ze swoimi ostatnimi podniebnymi piractwami. Mało tego, Amerykański Urząd Lotnictwa postanowił nie odbierać mu licencji pilota. Tak więc, jeśli ktoś będzie akurat w Kalifornii musi uważać na tego notorycznego pirata przestworzy. Szczęśliwie Ford ma inne zajęcia i niebawem znów zacznie udawać niesławnego archeologa. Piąty film z cyklu „Indiana Jones” pojawi się 19 lipca 2019.

Z Francji przyszła dobra wiadomość. Natalie Portman urodziła, w dodatku po raz drugi. Tym razem ma zdrową córeczkę, którą nazwała Amalia. Razem z mężem mają też już 5-letniego synka Alepha. Z powodu zaawansowanej ciąży Portman w tym roku nie pojawiła się na gali Oskarowej. Gdyby aktorka zamiast Paryża mieszkała w Warszawie mogłaby już ubiegać się o 500+. Natomiast mamy złą wiadomość dla wszystkich krytyków twórczości Portman. Córeczka (podobnie jak synek) to koronny dowód, że Natalie potrafi dać światu coś co ma ręce i nogi. Całej rodzinie zaś życzymy dużo zdrowia, ciepła, szczęścia i wzajemnej miłości. I niech dzieci szybko rosną.O Emilii Clarke można powiedzieć wiele, ale matka smoków zafundowała sobie niecodzienny tatuaż w dość nietypowym miejscu. Co może siedzieć w głowie tej aktorki? Okazuje się, że pszczoła, którą ma może nie w małym palcu, a na małym palcu.

Ewan McGregor zaś stał się ostatnio politycznym aktywistą. A to skrytykował Malezję i inne kraje, a także niektóre Stany za to, że cenzurują wątek homoseksualny w „Pięknej i Bestii”. Przecież mamy już 2017! Jednak większą afera miała miejsce z programem „Good Morning Britain”. Aktor miał być gościem prowadzącego – Piersa Morgana. Nie przyszedł. O całej sprawie poinformował wcześniej na twitterze. Ewan uznał, że nie będzie pojawiał się w programie, którego prowadzący jest przeciwnikiem Marszu Kobiet. Jak łatwo się domyśleć, Morgan nie puścił tego płazem, nazwał McGregora antydemokratycznym idiotą o wąskich horyzontach, który nie szanuje ludzi o innych poglądach. Do tych obelg dodał też, że w końcu McGregor to tylko aktor. Potem Morgan jeszcze opublikował cały artykuł o McGregorze w „Daily Mail”. Szczęśliwie aktor nie wchodził już w dalsze dyskusje.Tagi: Emilia Clarke (49) Ewan McGregor (423) Harrison Ford (469) Natalie Portman (370) Plotki (1125)

Komentarze (10)

Czy ja wiem, czy taki aktywista polityczny z McGregora? Jak był w Warszawie to akurat był protest KOD-u niedaleko niego, a zamiast wziąć w nim udział to latał po starówkowych straganach

Oj, straszny lewak zrobił nam się z tego Obi-Wana! No to co że mamy rok 2017? To już wszystko można?? To już dewiacje można wciskać do historii dla dzieci? Może i dobrze że w Polsce mamy rząd jaki mamy...

Clarke - zabrałbym się za tego prosiaczka.

Bardzo mądry facet z tego Morgana.

„Indiana Jones” 5 - spoko.
Natalie Portman - gratulacje. Zdrowia, szczęścia, pomyślności.
Amalia-Amidalia
O Emilii Clarke można powiedzieć wiele
ale nie to że wyszczuplała.
„Pięknej i Bestii” jest wątek homoseksualny? O w mordę jeża!

Już zapomniałem że Emilia Clarke gra w nowej antologii... I`ve got a bad feeling about this

Morgan idiota. Ewan to gość z klasą, ma ważniejsze sprawy na głowie, niż rozmowa z półgłówkiem.

"Gdyby aktorka zamiast Paryża mieszkała w Warszawie mogłaby już ubiegać się o 500+."
"Córeczka (podobnie jak synek) to koronny dowód, że Natalie potrafi dać światu coś co ma ręce i nogi."
Nie no te wstawki są genialne.:P Ale czemu nie ma ich we wszystkich newsach na bastionie?

Gratki dla Natalie :)
Ten Morgan to jakiś żałosny frajer. Brawo McGregor! Teraz jeszcze bardziej lubię Ewana <3

Clarke przytyła?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.