Komiksy

Celebration Orlando 2017: Captain Phasma dostanie własną serię limitowaną od Marvela

StarWars.com

W trakcie tegorocznego panelu wydawniczego na Star Wars Celebration w Orlando wydawnictwo Marvel Comics zapowiedziało nową 4-zeszytową miniserię pt. Captain Phasma. Fabuła będzie się kręcić dookoła tytułowej bohaterki, którą wszyscy znamy z epizodu siódmego. Nowa historia ma być osadzona zaraz po Przebudzeniu Mocy i ma za zadanie wprowadzić nas do sytuacji w The Last Jedi, które do kin trafi już w grudniu. Za scenariusz odpowiedzialna jest Kelly Thompson (Hawkeye), a szatę graficzną stworzy Marco Checchetto (Shattered Empire, Obi-Wan and Anakin, The Screaming Citadel). Okładkę pierwszego zeszytu narysował Paul Renaud. Pierwszy zeszyt komiksu ma trafić na półki sklepów komiksowych w wrześniu.

Marco Checchetto, rysownik serii, tak wypowiedział się na temat swojego nowego projektu:

Dzięki tej serii będę mógł powiedzieć, że rysowałem w każdej gwiezdnowojennej erze. Obi-Wan and Anakin w erze prequeli, Shattered Empire i The Screaming Citadel w erze klasycznej trylogii i teraz nadszedł czas na nową erę Star Wars. Niesamowicie cieszę się, że będę mógł pracować z nowymi bohaterami. Bardzo podobało mi się The Force Awakens i oczywiście nie mogę się doczekać The Last Jedi. W filmie niestety nie widzieliśmy dużo Phasmy, więc dobrze, że będziemy mogli rozwinąć jej postać. Kelly pisze świetne komiksy i niecierpliwie czekam na jej gotowy scenariusz do całej serii!Tagi: Captain Phasma (2017) (9) Celebration (412) Kelly Thompson (12) Marco Checchetto (22) Marvel Comics (367) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (22)

Komentarze (21)

Phasma okazała się niestrawna nawet dla dianogi. I tyle w temacie.

Kolejna kasa zaoszczędzona. ~:)

Okładka wiele zdradza początek spoilera to Phasma urwała antenę Sokoła koniec spoilera

Czyżby niesamowite przygody Phasmy w zgniatarce na śmieci i jak udało się jej kanałami na dianodze uciec ze Starkillera? [3] :P

A kogo obchodzi Phasma? [2] Od pierwszego seansu TFA traktuję tę postać jako "niewykorzystany pomysł", który i tak wciśnięto.

Najważniejsze, żeby rysunki były zjadliwe.

Na siłę robienie kogoś pokroju "Boby Fetta" dlatego bo jest kobietą i Disney chce się przypodobać innym, wstyd.

Ale pojęcie "era prequeli" nie jest kanoniczne.

No wreszcie coś spoza ery OT!

@adam1210leg bo to są przygody Phasmy zanim Sokół stracił antenę ;P

Btw. Autor kłamie, nie rysował w erze KOTORA!!! [2]

Ery nie zostały nazwane wg. porządku chronologii, tylko wg. porządku trylogii, tu leży problem. Zapewne jeszcze przez długi czas nie doczekamy się konkretnego podziału, jaki był obecny w legendarnych przewodnikach.

No na razie kanoniczne mamy trzy, więc mówi prawdę.

On wie, jakie są prawdziwe ery SW?

Spójrzcie na antenę Sokoła. Ale wtopa.

A kogo obchodzi Phasma?

Btw. Autor kłamie, nie rysował w erze KOTORA!!!

LS -> To całkiem jak niesamowite przygody Boby w trzewiach Sarlacca ;)

Nie śmiejcie się, kto wie, jakie potworności czyhają w takiej zgniatarce.

Czyżby niesamowite przygody Phasmy w zgniatarce na śmieci i jak udało się jej kanałami na dianodze uciec ze Starkillera? (2)

Czyżby niesamowite przygody Phasmy w zgniatarce na śmieci i jak udało się jej kanałami na dianodze uciec ze Starkillera?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.