Gry komputerowe

Pierwsze screeny ze Star Wars Battlefront IIKilka dni temu podczas imprezy Star Wars Celebration w Orlando pokazano długi zwiastun nadchodzącej gry Star Wars Battlefront II, o czym mogliście przeczytać tutaj. To jednak nie wszystkie informacje o grze jakie do nas trafiły.
Dowiedzieliśmy się między innymi, że za fabułę w kampanii dla jednego gracza odpowiedzialny jest scenarzysta Walt Williams, który wcześniej pracował między innymi przy Spec Ops: The Line, grze chwalonej za ciekawą jak na shootery fabułę i bardzo dobry sposób przedstawienia historii. Autor ten pracował również nad wątkami głównymi takich gier jak Mafia 2, BioShock 2, The Darkness 2, Civilization: Beyond Earth oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Trzeba przyznać, że jest to całkiem imponujące portfolio.
Wiemy już także, że główna bohaterka kampanii to Iden Versio i jest ona dowódcą specjalnego odzidziału Imperium o nazwie Inferno Squad, którego losy będziemy śledzić od scen zamykających Powrót Jedi . Pozostałe okresy Gwiezdnych Wojen -a więc także Wojny Klonów, dostępne będą w trybie wieloosobowym, którym zajmuje się studio DICE, za kampanię fabularną odpowiada zespół EA Motive. W procesie produkcji udział bierze także studio Criterion, choć w tym przypadku zapewne tak jak przy pierwszym Battlefroncie, chodzi o przygotowanie zwiastunów.
Gra ukaże się na rynku 17 listopada na Playstation 4, XBOX One i komputery. Ujawniono już dwie wersje okładki:Udostępniono także kilka pierwszych screenów -a przynajmniej tak pokazane grafiki były nazywane w materiałach promocyjnych. Są to oczywiście przygotowane grafiki koncepcyjne i zatrzymane ujęcia z oglądanego już wcześniej zwiastuna, wciąż jednak warto się im przyjrzeć.


Tagi: Battlefront II (2017) (64) Celebration (339) Electronic Arts (90)

Komentarze (20)

Fajnie, szkoda że nie mam kompa stworzonego na wymagania tej gry. Niestety to już wiem, każde nowe mi nie pójdą już ;(

Wyjątkowo ładna pogoda na tej grafice z Kamino taka słoneczna.:P

I ♥ STAR WARS

Jedynka mimo dużej krytki sprzedała się w około 27mln egzemplarzy, jednak 80% spadek graczy po 3 miesiącach może da domyślenia EA. Jeżeli zrobią solidną podstawę, a później będą tą grę ubogacać w dodatki to ok.

Jeżeli Wojny Klonów Faktycznie Się Pojawią Będę Bardzo Zadowolony :)

Fajnie, że zapowiada się ciekawa fabuła. Chętnie dowiem się czegoś więcej o Contingency z innego źródła niż Wendig.

Nareszcie wojny klonów :)

Ludzie na brak płatnych DLC nie ma co liczyć, taki jest model biznesowy. No chyba, że się jakaś rewolucja dokona.

No Kamino mnie powaliło.

Wygląda świwtnie a brak Season Passa moze oznacza brak platnych DLC taj jak w Titanfall 2? :D

O i jeszcze jedno. REY RULZ, MAUL SUXX, trolololo ;)

WOW czyżby engine symulował aberrację chromatyczną? Screen ze szturmowcami i Kylo. :o
Na zdjęciu z Kamino też widać dużo fajnie zrobionych efektów. BTW ta mapa na Kamino doprowadzała mnie do stanu przedzawałowego.

te siły specjalne to mogli lepiej wymyślić niż tylko pilotów upaćkanych trochę czerwoną farbą.

Gapcio, chyba kont nie przełączyłeś ;) A screeny fajnie. Miałem nie kupować, a pewnie koniec końców się skuszę.

"W procesie produkcji udział bierze także studio Criterion, choć w tym przypadku zapewne tak jak przy pierwszym Battlefroncie, chodzi o przygotowanie zwiastunów."

To nie tak. Criterion jest odpowiedzialne za bitwy w przestrzeni i to jest główne zadanie tego studia. A zatem zgadywać można, że bitwy te będą miały duże znaczenie w tej części.

Zaraz, a ta czarnoskóra to też dezerterka, bardzo oryginalne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.