Książki

Battlefront II: Inferno Squad

Celebration

Panel książkowy na Celebration nie był jedyną okazją na prezentację nowości z tego działu. Po prezentacji zwiastuna do gry Battlefront II, ujawniono finalną okładkę do powieści "Battlefront II: Inferno Squad", który zyskał też pełniejszy tytuł. Tytuł oczywiście wskazuje na bezpośrednie nawiązanie do gry, a konkretnie będzie to jej prequel. Jak już wiemy stąd, bohaterką powieści będzie Iden Versiom, dowódca imperialnego oddziału specjalnego Inferno, ścigająca pozostałości partyzantów Sawa Gerrery. To już druga powieść z serii nawiązującej do nowej odsłony Battlefronta. Pierwszą książkę "Battlefront: Kompania Zmierzch" ujrzeliśmy w listopadzie 2015 roku, która opowiadała losy rebelianckich żołnierzy.
Powieść trafi do sprzedaży 25 lipca tego roku w nakładzie wydawnictwa Del Rey. Za stronę fabularną książki odpowiada Christie Golden.

Po kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i jej zniszczeniu, Imperium jest w odwrocie. W odpowiedzi na tę porażkę Marynarka Imperialna tworzy nową formację - grupę elitarnych żołnierzy znanych jako Oddział Inferno. Ich celem jest infiltracja i eliminacja tego, co zostało z partyzanckiej grupy Sawa Gerrery. Po jego śmierci, jego ludzie nadal planują upadek Imperium - za wszelką cenę. Inferno musi udowodnić swoją wartość jako najlepszych z najlepszych i pokonać partyzantów od wewnątrz. Ale kiedy niebezpieczeństwo i możliwość odkrycia wzrasta, jak daleko posuną się członkowie oddziału, aby zapewnić bezpieczeństwo Imperium?

Temat do dyskusji na forum.Tagi: Battlefront II (2017) (64) Celebration (339) Christie Golden (65) Del Rey (438) zapowiedzi książkowe (233)

Komentarze (11)

No i ekstra, jestem zadowolony.

Okładka powiedzmy ujdzie w tłumie, ale i tak się cieszmy, ze tej książki nie napisze nasz uwielbiony wendig.:P

...bohaterka traci na DS2 żonę lub kochankę.[2]

Jasne, niemniej wspomnienie o SCAR jako analogicznej jednostce byłoby wg mnie fajnym smaczkiem. ;)

SCAR jest jednostką specjalną szturmowców, a Inferno marynarki. Działają raczej niezależnie.

A niby dlaczego udają, że druga nie istnieje?

Byłoby miło, gdyby nawiązali jakoś do SCAR z komiksów. Nie po to mamy Story Group, żeby były sobie dwie imperialne jednostki specjalne i nawzajem udawały, że ta druga nie istnieje. :D

Uwzględniając aktualne trendy, to bohaterka traci na DS2 żonę lub kochankę.

Kobiety jako główne bohaterki w nowych SW zaczynają... rzucać się w oczy ;)

Autor nie ten sam, ale liczę, że dostaniemy poziom Kompani :)

W sumie, wśród szturmowców znalazłoby się więcej tych "Najlepszych z najlepszych", gdyby im poprawili w końcu te cholerne wiadra i gdyby przez te wizjery można było coś zobaczyć. :D W każdym razie z miśkami na księżycu Endora by sobie poradzili. :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.