Star Wars TV

"The Star Wars Show" #46

YouTube

Andi i Anthony byli na tyle szaleni, że po relacji na żywo z Celebration postanowili zrobić od razu kolejny odcinek "The Star Wars Show". Oboje przypominają najważniejsze newsy z imprezy, a także przedstawiają ekskluzywny wywiad z Rianem Johnsonem, reżyserem "The Last Jedi". Mężczyzna opowiada o początkach swojej pasji związanej z SW, jak po raz pierwszy zaczął bawić się kamerą, o wrażeniach z wizyt na Ranczu Skywalkera i jak podchodzi do tworzenia filmu. I prawie dowiadujemy się jak film się kończy.

Na Celebration nastąpiła najwyraźniej inwazja techników Mattów, a Carboni i Gutierrez najwyraźniej doskonale się bawili z działem t-shirtowym. Za tydzień przerwa, bo oboje muszą odpocząć.Tagi: Andi Gutierrez (181) Anthony Carboni (131) Epizod VIII: Ostatni Jedi (497) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573)

Komentarze (11)

Głos Andi i suchar o Carbonicie - bezcenne

Sztuczne jak efekty specjalne w TPM.
Dobre.:P

A tam... lewą nogą wstałeś :D

No, żart taki na 2/10

A nie :D?

Efekty specjalne w TPM sztuczne? Śmiechłem. xD

Kobieta jaką chrypę ma <3

Jak są zmęczeni i naturalni to mi się tez show dużo bardziej podoba. Trochę sarkazmu, znudzenia, zmęczenia i dużo bardziej ich lubię niż jak zawsze są sztuczni jak efekty specjalne w TPM.

Teraz moim życiowym celem jest zrobić sobie zdjęcie na konwencie z technikiem Mattem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.