Skywalker. Odrodzenie

Status prac Epizodu IXKathleen Kennedy w wywiadzie udzielonym serwisowi E-Cartelera podała aktualny status prac nad Epizodem IX. Otóż w Lucasfilm przymierzają się do czytania (i recenzowania) scenariusza, który przygotował Colin Trevorrow wraz ze swoim stałym współpracownikiem Derekiem Connollym. Na początku miesiąca, za reżyserem, informowaliśmy, iż scenariusz w wersji roboczej jest już skończony. Teraz będą go akceptować najważniejsze osoby w Lucasfilmie.

Przy okazji Kennedy powiedziała, że w ciągu kolejnych sześciu – ośmiu miesięcy, będą pracować nad pomysłami na kolejne spin-offy. Mniej więcej potwierdza to informacje z Celebration.

Jest szansa, że zdjęcia do Epizodu IX zaczną się w tym roku. Jako ciekawostkę warto dodać, że na IMDB usunięto wpis, że Daisy Ridley gra w filmie. Co prawda jej udział potwierdził sam reżyser, więc może ma to związek z pewnymi plotkami fabularnymi, albo to zwykły trolling. W końcu o udziale Daisy w całej trylogii mówiono od dawna.Tagi: Colin Trevorrow (69) Daisy Ridley (198) Derek Connolly (22) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (212) Kathleen Kennedy (320) Plotki (1060)

Komentarze (38)

@YodaZgredek - TYM RAZEM nie żartuję :)
Jak nie będzie potworów, to wyjdę z kina.
Potwory musza być - choćby mała scena po napisach, ale muszą być!

@Hal 9000 Rozumiem że chcesz mnie naśladować? Nie no, spoko ale ja się nie dam na to chwycić :) ja już swoje zdanie wyjaśniłem do którego mam wolne prawo :)

Jak nie będzie potworów to wyjdę z kina.

@San Holo i tak się nie zgadzam z tym i nie chcę śmierci Rey. Na tym skończmy rozmowę

Śmierć Rey to dobry pomysł, bo zamiast kolejnego remaku i bajki, w której główna bohaterka to typowa Mary Sue, dostaniemy może coś kontrowersyjnego, ale jednocześnie ciekawego. Wtedy może nawet z chęcią poszedłbym na epizod 9. Jeśli kogoś śmierć jednej, średnio rozwniętej postaci tak bardzo oburzy, że będzie musiał wyjść z kina, to po drodze może załapie się inny seans, może na jakąś animację dla dzieci. Tam na pewno nikt nie umrze.

@YodaZgredek - chyba zbyt poważnie traktujesz niektóre rzeczy :)

@San Holo Nie wiem jak można chcieć śmierci jakiejś osoby i to jak napisałeś w męczarniach. I jeszcze uważać to za odważne i piękne... To tak jakby ginąć w pożarze - to też męczarnie...
@Hal 9000 nie rozumiesz mi chodzi jeśli w ogóle takie coś się stanie wyjdę w połowie seansu i będę mieć gdzieś tą trylogię. Bo będzie to gorsze niż pierwszy sezon Rebels

Colin, interesuje mnie jedna rzecz:
czy będą POTWORY?

Nie trzeba wychodzić z kina. Można wziąć chusteczki ze sobą.

@YodaZgredek - już wszyscy pojęli, że nie chcesz zgonu Rey. Wyluzuj, to jest film... Ja osobiście liczę na to, że Rey umrze i to w męczarniach. Czekałoby nas wreszcie coś oryginalego i faktycznie zaskakującego.

Darth HaRdCoRe wiem, ale to był żart.:P

Nie powiedziałem że dla mnie Star Wars to Rey i nic ponadto. Bo bardziej niż Rey wolę Leię. Co nie zmienia dla mnie i tak spojrzenia na to że nie chcę by Rey początek spoilera zginęła koniec spoilera

@YodaZgredek Dla Ciebie Star Wars to Rey i nic ponadto,czy też się zadurzyłeś w tej pannie Tulipannie,że tak mocno przeżywasz te pogłoski? :)

Mogę natomiast stawiać że znając życie powiedzą że epizod IX dopiero w grudniu 2019.

Logiczne, że Disney nie zdradzi, że Daisy nie będzie w Epizodzie IX (jeśli faktycznie nie miałoby jej być) ;)

Znając życie, będzie spin-off o bohaterskich rodzicach Rey, którzy musieli ją zostawić na pastwę losu we wnętrzu zestrzelonego AT-AT, by się poświęcić w imię galaktyki.

Ja już powiedziałem i zdania nie zmienię! Rey nie początek spoilera może zginąć koniec spoilera bo wyjdę z sali kinowej

Ja wręcz przeciwnie. Chciałbym żeby Luke opanował Moc do tego stopnia, że stanie się istotą długowieczną i nie kręcić już epizodów od 10 wzwyż. Ktoś z wielkiej trójki żyć musi! Bez nich nie ma Gwiezdnych Wojen, a ta "aktorska młodzież", Boyega/Ridley/Driver niech spada na drzewo.

@YodaZgredek - ja lubię Rey i to bardzo. Jyn też. Większość postaci SW lubię i... większość z nich ginie, często w tragicznych okolicznościach (chyba tylko Yoda zmarł z przyczyn naturalnych).
Spieszmy się kochać naszych ulubionych bohaterów, tak szybko odchodzą.

Nikt by nie był zaskoczony gdyby zginął Luke? No nie sądzę, zwłaszcza że wielu chce żeby nie zginął. Więc to by było największe zaskoczenie...

Jeżeli zginąłby Luk to nikt by nie był zaskoczony. Naturalne następstwo w przekazywaniu pałeczki następnemu pokoleniu bohaterów ;)

"Nie to co kiedyś" Ech dobrze że ja tak nie zdziadziałem żeby takimi tekstami rzucać. Lubsok patrząc na Twoje kolejne komentarze wyraźnie widać, że masz jakiś problem,i ani bastion ani disney ani lukasfilm w nim Ci nie pomogą. Pomocy musisz szukać gdzie indziej.

@Lord Sidious
"nie usunięto np. Boyegi" - ale jest jako rumored, jak wszyscy zresztą ;)

@Lubsok niby tak chociaż ja uważam że TFA to był wyjątek...
@Prorok77 Owszem jeśli zginie Luke ale nie początek spoilera Rey koniec spoilera

Daisy wróci jako dublerka Carrie.

I dlatego tak nie będzie. Disney już zawsze będzie robił bezpieczne filmy, oni boją się eksperymentować, nie to co kiedyś. Obecny Disney to cień dawnego siebie.

Gdyby tak się stało to by był odważny krok i zaskakujący co mogłoby dać dalszej części historii ciekawy rozwój.

@Lord Sidious No ale tak czy inaczej jak piszesz o powrocie Daisy pisze dużo zródeł, poza tym raczej już jest główną bohaterką trylogii. I też nie wierzę by miała nie wrócić, retrospekcje? nie, nie i nie. Mam nadzieję że Rey nie początek spoilera zginie koniec spoilera

@YodaZgredek - to nie jest oficjalne potwierdzenie ze strony LFL/Disneya.

@Warial - ale jednocześnie nie usunięto np. Boyegi. Zaś o powrocie Daisy mówi więcej źródeł :). Osobiście zakładam, że celowo usunięto ten wpis, bo to doskonałą dezinformacja :). Jednocześnie nie wierzę, by Daisy miała nie wrócić.

usunięto wpis, że Daisy Ridley gra w filmie - spokojnie, będą retrospekcje.

nedz123 --> spokojnie, filmy wyjdą zgodnie z planem. To nie DCEU. ;)

Rok 2017- przymierzamy się d o czytania scenariusza.
2018-przymieżamy się.
2019- to samo.
2020- to samo itd...

A w końcu...
200909389 i jeszcze coś tam mamy własny scenariusz epizodu 9.:D

Proste, nie było oficjalnego potwierdzenia od strony studia, że Daisy będzie grała, więc na IMDB usunięto wpis.

"warto dodać, że na IMDB usunięto wpis, że Daisy Ridley gra w filmie. Co prawda jej udział potwierdził sam reżyser, więc może ma to związek z pewnymi plotkami fabularnymi, albo to zwykły trolling." Mam nadzieję że to trolling i że ta plotka się nie sprawdzi. Ale fajnie że ruszają już z pracami nad ep. IX

Taa.. Teraz będą grac na naszych emocjach.

W ramach tych spinoffów mogli by się zabrać za historie oddalone od głównej sagi. Poza tym, chętnie zobaczyłbym przynajmniej jeden serial aktorski oraz animowane seriale i filmy, tyle że opakowane w "nieco" inną oprawę wizualną niż dotychczas.

Ostatni akapit: ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.