Gry komputerowe

Garść informacji o drugim Battlefroncie.Od chwili gdy zobaczyliśmyzwiastun na Celebration Orlando minęło już trochę czasu, jednak wciąż docierają do nas nowe informacje na temat gry. Dziennikarze z serwisu gamespot przygotowali materiał, w którym poruszyli kilka ciekawych kwestii. Dowiadujemy się między inymi, że w grze pojawią się serwery dedykowane (w domyśle, na PC).Wiadomo również, że zmianie ulegnie sposób modyfikowania postaci. System klas nie pozwoli na swobodę porównywalną ze Star Cards z "jedynki", ale możemy się spodziewać innej formy, która pozwoli dostosować awatara do preferencji konkretnego gracza. Może w końcu umiejętność rzucania granatów przestanie być zdolnością specjalną w grze wojennej? Zmienić się ma także system przeładowywania broni. Gorszą informacją jest tryb dzielonego ekranu, a właściwie jego brak na komputerach, posiadacze konsol Playstation i Xbox będą mogli się w nim bawić, podobnie jak w części pierwszej.Do obsady gry dołączył ostatnio aktor znany między innymi z serialu Arrow -Paul Blackthorne, nie wiadomo jeszcze w kogo się wcieli. Dla polskich graczy może to mieć o tyle mniejsze znaczenie, że rodzimy oddział Electronic Arts podał w minionym tygodniu informację o planach wydania Battlefront-a II z pełnym polskim dubbingiem.Tagi: Battlefront II (2017) (93)

Komentarze (17)

Dafthar dla tych, którzy nie mają konsoli jest, bo zostaje im tylko wersja na PC.

@Dafthar A no tak, zapomniałem, a sam narzekałem :P. Najlepiej by było jakby wszystko było w języku odpowiadającym danej nacji.

@Jacek112
Nie, to nie do końca prawda. Rzeczywiście, żołnierze mówią w swoich językach, ale jeśli chcesz posłuchać dowódców komunikujących się z żołnierzami (czytaj: z graczami) w języku innym niż polski, to możesz sobie pomarzyć, ewentualnie kupić wersję z regionu Stanów - ta ma opcję wielu języków. I jest to bardzo uciążliwe dla kogoś, kto wolałby zagrać w języku angielskim, bo EA ochoczo ucieka się do takich praktyk, gdzie nie ma języka innego poza twoim ojczystym.

@Dafthar W BF4 tylko kwestie żołnierzy amerykańskich są tłumaczone, Rosjanie mówią po rosyjsku, a Chińczycy po chińsku. Podejrzewam, że w SW:BF2 będzie pełne polskie udźwiękowienie.

@nedz123
A od kiedy jest to wadą? Chyba że mówimy od splitscreenie, bo akurat serwery dedykowane (i jak rozumiem, wyszukiwarka serwerów) to ogromna przewaga względem konsol.

A ten dubbing martwi. Jak zrobią to tak jak w Battlefieldzie 4, to będzie wyłącznie polskie udźwiękowienie (+ ewentualnie rosyjskie)...

Czyli niestety na PC nie będzie takiej samej wersji jak na konsole:( szkoda.:(

@darth sheldon hiszpański inkwi
Gdzie? Jedyna wersja jaką w Polsce widziałem to angielski dźwięk + polskie napisy.

Mam nadzieję, że będzie możliwość wyboru pomiędzy wersją angielską a dubbingiem.

No i znowu będę musiał ściągać grę z zachodu. Ja rozumiem, że polska wersja bez możliwości zmiany umożliwia ustalanie innych cen, ale nie mam problemu zapłacić zachodniej ceny za grę w oryginale. Tylko czemu muszę dodatkowo kombinować? MEA trzeba było kupić przez VPN na amerykańskim originie a tutaj niestety ale potrzebuję pudełka bo star Wars więc pewnie trzeba będzie z Amazona zamówić :(

Mam nadzieje, że będzie można dubbing przełączyć na napisy.

@Swgs1994 Dzisiejsze czasy są świetne, kształć się pół życia na dubbingowca, a potem nie dostań pracy bo YTberzy co to drą mordy, przyciągną kupę dzieciaków :P. Z drugiej strony twórcom BF1 się nie dziwię, gra ma się sprzedawać, ale mi osobiście średnio się to podoba.

Weź Ty chłopie zastanów się zanim wstawisz komentarz.

Kto normalny kupuje polskie wersje gier?

Boże błagam, tylko nie znowu Rojo, Rock, Izak jako dubbingowi aktorzy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.