Twórczość fanów

Spokojnie to tylko okupacja

Internety

Mamy smutną (lub nie) wiadomość dla fanów z Warszawy, wasze miasto ponownie dostało się pod okupację, tym razem jednak Imperialną.
Oczywiście to żarty, ale fani ze stołecznego miasta lubią sobie pogdybać, co by się stało gdyby do tego doszło.

Dla przykładu jeden fan stworzył grafikę przedstawiającą spektakularną katastrofę z udziałem Gwiezdnego niszczyciela. A na pierwszym planie partyzant, czy Warszawa ponownie by powstała przeciwko okupantowi? Galeria autora tutaj.Inny fan natomiast stworzył ciekawy filmik, w którym widzimy moment przejęcia Sejmu przez Imperium (choć to akurat mogłoby się przydać ;)). W sieci można znaleźć wersje niecenzuralną poniższego materiału.Tagi: Inna twórczość fanów (394) Warszawa (309)

Komentarze (25)

Coś poszło nie tak...

Choćby przepuszczona przez parlament cenzura treści "pro life". Usankcjonowana prawnie, ustawowo. Więc nie mów że nie ma, skoro jest inaczej.

Drugie, to nigdzie nie znajdziesz w tym co pisałem fragmentu słowa na temat że we Francji co chwila i co krok to zamach. Natomiast jak znajomi nie widzą dzielnic no-gone w Paryżu, to polecam wycieczkę do Saint Denis. Zalecam mimo wszystko metro. I wypuszczenie się poza obszar ograniczony katedrą, parkiem legii honorowej i ulicą Lenina. I raczej odradzam zwiedzanie po zmroku, ale kto co lubi.

I co ostatniego - nie podoba mi się naginanie prawa tak przez PO i byłego prezesa jak później przez PiS, ale to polityka "ty oszukiwałes, ja oszukiwałem, wygrał lepszy". I zdecydowanie jestem za przestrzeganiem prawa, a szczególnie przeciw łamaniu prawa pracy - prawo stanowi wyraźnie, ze urlop należy wykorzystać w określonym ustawą terminie, nie można go sobie ot tak przenosić żeby odebrać ekwiwalent, pracowników którzy nie wykorzystali urlopu wysyła się na przymusowy wypoczynek. Dura Lex, sed Lex. Chyba, że prawo jest tylko dla szaraczkow na etatach. Ale nie wydaje mi się.

A jednak sobie nie odmówię, i nich mi Kathi wybaczy, mimo iż pewnie już wyrywa sobie resztki niebieskich końcówek z włosów.

Wbrew temu co piszesz, stan wyjątkowy ze wszystkimi jego konsekwencjami we Francji jest. Więc nie kłóćmy się o fakty. Regularne zadymy też - i wiem to tak z faktu że bywam we Francji często, jaki z tego (co jest związane z pierwszym) że mam tam sporo znajomych. Jak i faktem jest cenzura. Jeszcze zawoalowana i nie powszechna (i nie w takiej skali jak w Niemczech), niemniej jest.

Zablokowany -> To gratuluję, że ta fucha jest chociaż opłacalna XD Choć za tą kasę nie lepszy byłby domek w Jukonie? Lazurowe Wybrzeże jest takie oklepane...

@Finister Vater
Zostaw to naprawdę. Zaczynam żałować,że sie zlapałem na tego baita bo jak mawiał mój rosyjski znajomy "Wode lał woda budiet".
@Vergesso
Tak jestem płatnym trollem a za te komentarze kupiłem sobie willę nad Lazyrowym wybrzeżem. Teraz zbieram na nowe auto :)

Ale wiesz, że te rzekome "regularne" zadymy są bardziej propagowane przez manipulatorów z prawej strony? Bo owszem, są, ale wbrew temu co gada się w Polsce(gdzie większość Polaków tego "zuuuego muslima" na oczy nie widziała) nie ma czegoś takiego że wyjdziesz na ulicę i od razu zamach - mam znajomych którzy byli i w Paryżu, i w Berlinie (bo o Niemczech czy Szwecji nawijają u nas to samo) i jakoś nie widzieli tych rzekomych dzielnic opanowanych przez imigrantów i uchodźców którymi straszą u nas narodowcy. Cenzury też we Francji nie ma. Więc te "fakty" o których piszesz to bardziej fakty w stylu Radia Erewań "Czy to prawda, że w ZSRR rozdają samochody". :P

No, ale nie o tym chciałem, bo nie o strukturze etnicznej Francji mowa, bo jednak dziś wolę Paryż, Brukselę i resztę UE, ze wszystkimi ich wadami i burdelami, które muszą walczyć o praworządność w Polsce - o, absurdzie - z samym polskim rządem. Taka nasza absurdalna rzeczywistość, że muszę kibicować obcym.

Więc na tej samej zasadzie co posądzasz mnie o lubienie zadym i cenzury bo Paryż, to ja mogę stwierdzić że lubisz łamanie prawa bo nie widzisz łamania prawa w atakach na sędziów TK i samo TK. To samo Radio Erewań, nie uważasz? A jednak wzburzyłeś się dopiero, gdy poczęstowałem Cię* własnym lekarstwem. :)

*Z dużej litery, bo chyba zaczynamy dochodzić do jakichś wniosków.

Pomyśleć, że kiedyś uważałem Ciebie za czlowieka rozsądnego i partnera do dyskusji. No cóż, errere humanum est.

Napisałeś - i każdy widzi - że Tobie bliżej do stanowiska Brukseli i Paryża. W Paryżu jest - i to od dawna - stan wyjątkowy. W Paryżu na ulicach sa regularne zadymy (z tłem politycznym) z Policją. No i na koniec - jest też cenzura (choćby ostatnia sprawa zdjęć dzieci z zespołem Downa). Takie są FAKTY*. I Tyś napisał, że Tobie do tego bliżej, no przecież nie ja. Czy coś pominąłem? Coś zmanipulowałem? Będziesz twierdził ze nie napisałeś tego co napisałeś?

*Jak i faktem jest, że tego typu zjawisk w Polsce nie ma.

Ooo, ktoś kto pierwszy dokonał manipulacji nagle zarzuca mi manipulację? Dobre :D

To ty pierwszy zarzuciłeś mi, że lubię nieustanne burdy na ulicach, stan wyjątkowy i cenzurę. Zrobiłeś to kompletnie bezpodstawnie, jako że to co napisałeś jest kompletną bzdurą wyciągniętą nie wiem skąd, tym samym uznałem, że mogę zrobić to samo w twoim przypadku. Mam dokładnie takie same podstawy by zarzucić ci bycie zwolennikiem łamania prawa jakie i ty masz, by zarzucać mi lubienie cenzury i stanu wyjątkowego - czyli innymi słowy, żadne. Ale skoro ty wykonujesz tego rodzaju atak, to nie oczekuj że pozostanę dłużny.

A, słusznie zauważyłeś, że zacząłem pisać "ty" z małej litery - nie oczekuj, że jak ktoś rozpowszechnia o mnie bzdury w danej dyskusji, to ja w tej samej dyspucie będę pisał o tej osobie z dużej litery. A mi nie chce bawić się w rozróżnianie, co kto pisze żartobliwie a co na poważnie, na takie rozróżnianie jestem coś ostatnio za leniwy ;)

Oczywiście że wmawiasz, według najlepszych słów manipulacji.

"A miałbym być zamiast tego zwolennikiem łamania prawa jak ty?"
Czy gdzieś się okresliłem "zwolennikiem łamania prawa"? Nie przypominam sobie. Tobie się to tylko wydaje, bo coś nie pasuje do Twojej wizji swiata.

PS. Pomijam że "ty" nie jest z dużej, to tylko świadczy o kulturze (czy raczej jej braku) piszacego.

PS2. Piszesz że Zablokowany to "płatny troll" - to dosyć poważny zarzut. Masz na to dowody, czy też znowu Ci się coś wydaje?

Finster -> Nie wiem, czy coś wmawiam innym, zauważyłem tylko, że najwyraźniej próbujesz coś wmówić samemu sobie. Spoko, autosugestia zawsze na propsie.

Kraj wolny ale umysły zniewolone :(
Lata okupacji i prania mózgu zrobiły swoje niestety :(

Wmawiasz innym coś, co się Tobie wydaje (lub, sądzisz innych wedle siebie). Ale mi to zupełnie nie przeszkadza :D Powtarzam, to wolny kraj.

Finster -> A miałbym być zamiast tego zwolennikiem łamania prawa jak ty? ;)

@Zablokowany, jak Verg lubi nieustanny stan wyjątkowy, burdy na ulicach, cenzurę to kto mu zabroni? Wolny kraj, wolny wybór ;)

O, płatny troll Zablokowany wrócił. Białą różę? :D

Kolejna dyskusja polityczna z typowym Januszem który woli wszystko co zagraniczne łącznie ze zdaniem :/. Bo przecież nasi sąsiedzi troszczą sie o nas...zupełnie jak w 39...

Film i plakat są ładne. Chyba nawet zmienię tapetę :)

Oj tak, ISD niszczący PKiN im. Józefa Stalina, to zaiste piękny widok!

nedz123 -> Sorki ziom, ale mi Polakowi dzisiaj bliżej do stanowiska Brukseli, UE i Paryża, więc prędzej takie Imperium celujące w Europę przekierowałbym na Warszawę :P

Zwłaszcza, że ISD rozwalające PKiN-owe paskudztwo to ładny widok na zdjęciu. Szkoda reszty wieżowców co prawda, no ale coś za coś.

Był nawet taki dowcip z czasów komuny:
Gdzie w Warszawie jest najlepszy widok? Z Pałacu Kultury. Dlaczego? Bo nie widać Pałacu Kultury :D

Niech Imperium pierwsze rozwali Bruksele, UE i Paryż, a Polacy chętnie pomogą.:P
Chwila co ja piszę Paryż? Jak Imperium jeszcze nie zdąży przekroczyć graniczy Francji i już będzie Pardoł.:P

Ten partyzant to kolaborant, ewidentnie wskazuje kierunek ataku.

Na Brukselę nie, tam by im od razu pomalowali ISD kredkami.

A nie brukselę najpierw?

Myślałem, że już mamy swojego Imperatora :P

No, nareszcie przybyło Imperium. ile mozna czekać!

Ma ktos obrazek w lepszej rozdzielczosci? Chcialbym to sobie powiesic na scianie:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.