Klasyczna Trylogia

Tydzień 40-lecia „Nowej nadziei”Dziś mija czterdzieści lat od premiery pierwszego filmu z naszego ulubionego uniwersum, wówczas debiutującego na ekranach kin pod tytułem "Star Wars" / "Gwiezdne wojny" a teraz znanego nam jako "Epizod IV: Nowa nadzieja". Początki były trudne, wielu nie wierzyło, że ten projekt może się udać. A jednak rezultat końcowy nie tylko się udał, ale i przeszedł najśmielsze oczekiwania. Film zdobył sześć oskarów i rzesze wiernych fanów, a marka Star Wars stała się jedną z największych filmowych franczyz świata.

Bastion Polskich Fanów Star Wars ma przyjemność zaprosić Was w tą wyjątkową rocznicę do śledzenia tygodnia 40-lecia "Nowej nadziei". Przez najbliższych siedem dni opublikujemy serię newsów i artykułów dotyczących tego filmu oraz wszystkiego co jest z nim związane. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś ciekawego dla siebie.

Jako jedną z atrakcji związanych z tygodniem 40-lecia mamy dla Was coś o co dopytywaliście się od kilku lat. Przywróciliśmy, znane Wam z poprzedniej wersji serwisu, Quizy. Możecie je znaleźć w tym miejscu wraz ze specjalnym quizem poświęconym "Nowej nadziei". Życzymy miłej zabawy!

A już na zakończenie newsa zamieszczamy pewien stary trailer!Tagi: Epizod IV: Nowa nadzieja (614) Tydzień 40-lecia Nowej nadziei (20)

Komentarze (16)

Wchodzę w quiz po czym wyskakuje błąd na stronie z winy bastionu a nastēpnie nie mogę skożystać bo zagrać można tylko raz , dzięki bastion .

NIECH ŻYJE STAR WARS

Za dwa lata, z okazji naszego 40-leci, poproszę o wiadomy fragment "Kroniki filmowej". To dzięki niemu poszedłem na film "Wojny gwiazd". Tytuł zmieniono, pewnie dlatego, że wycięto pikantne sceny. ~;)

Quizy są fajne :)

Fajne te wasze quizy.:P

Fajny zwiastun. Zapowiada się fantastyczny film.
Guinnessa kojarzę, reszta aktorów nieznana.

Prawda jest taka, że ANH to RO2 obecnie.

:D

Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień ...

Jedyne prawdziwe Star Wars reszta, to tylko post Star Wars.

Super! :D Uwielbiam quizy.
Swoją drogą, przez przypadek zamknąłem przeglądarkę przy okazji rozwiązywania quizu z "Nowej Nadziei" (miałem otwarte dwa okna i zamknąłem nieopatrznie nie to co chciałem, ale mniejsza). Nie mogę go wznowić od miejsca, w którym skończyłem... da się to jakoś odkręcić? :S Chciałbym go ukończyć. Niby jest, że można ten quiz wykonać tylko raz, ale ja go nawet nie ukończyłem.

Quizy wracają :)

Fajnie, że powróciły quizy i można przypomnieć sobie całą wiedzę :D

Mossar -> Jak skończysz jeden to możesz od razu zaczynać następny ;)

Jak czesto mozna brac udzial w trybie turniejowym?

Quizy na starej stronie nie wykonałem ani jednego czas to teraz nadrobić :)

Quizy wróciły? Ponda będzie zadowolony. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.