TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Wieści z frontu wydawniczego

2017-07-04 11:42:38 Internety

Wieści zaczynamy od niepokojącej informacji na temat albumu "Making Rogue One: A Star Wars Story: A Behind-the-scenes Photo Journal", czyli przewodnika po produkcji filmu "Łotr 1". Książka została zapowiedziana na październik 2017, jednak aktualnie jest usuwana z ofert sklepów internetowych oraz katalogów, w tym jej wydawcy, Abrams Books. Nie są znane dokładne powody anulowania tej publikacji, ale chodzą słuchy o niezadowalających efektach pracy jej autora, Josha Kushinsa. Album zapewne czeka identyczny los co poprzednika, przewodnika po produkcji "Przebudzenia Mocy", który został anulowany w ubiegłym roku. Miejmy jednak nadzieję, że wydawca potrzebuję jedynie więcej czasu na dopracowanie materiałów i obie książki pojawią się w przyszłości.

Za niecałe trzy tygodnie w Stanach Zjednoczonych w San Diego rozpocznie się święto fanów wszelakiej fantastyki, San Diego Comic Con. Taka impreza nie obędzie się bez obecności marki Star Wars. Z wieści już zapowiedzianych na oficjalnej, spodziewać się możemy imprezowej premiery powieści "Battlefront II: Inferno Squad" autorstwa Christie Golden od wydawnictwa Del Rey. Książkę będzie można nabyć w twardej okładce w limitowanej oprawie, zaczerpniętej z materiałów promocyjnych do gry "Battlefront II". Książka będzie podpisana przez autorkę, a w środku znajdziemy pieczątkę oraz przyozdobione kartki z symbolem Inferno Squad. Za takie wydanie będzie trzeba zapłacić 40,00 USD.

Sieć sklepów Barnes & Noble zapowiedziała na wrzesień tego roku wznowienie trylogii Hana Solo ("Rajska pułapka", "Gambit Huttów", "Świt Rebelii") autorstwa Ann C. Crispin w wydaniu zbiorczym. Jest to kolejna odświeżona trylogia jaka pojawiła się w tej sieci, po wznowieniach adaptacji powieściowych oryginalnej trylogii jakie miały miejsce w 2012 i 2015 roku. Książka zostanie wydana w twardej oprawie w cenie 25,00 USD przy objętości 784 stron. Chętnych na złożenie pre-ordera zapraszam pod ten link.Ukazały się też przykładowe strony z nadchodzącego przewodnika po Gwiezdnych wojnach dla dzieci od wydawnictwa Dorling Kindersley. "Made Easy: A Beginner’s Guide to a Galaxy Far, Far Away" opracowany przez Christiana Blauvelta ukaże się 1 września tego roku w ramach cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi.

TAGI: A.C. Crispin (16) Abrams Books (49) Album (189) Battlefront II (2017) (98) Christian Blauvelt (3) Christie Golden (69) Del Rey (510) DK Publishing (Dorling Kindersley) (73) Josh Kushins (4) Łotr 1 (spin-off) (516) Przewodnik (163) San Diego Comic Con (51) StarWars.com (209) Trylogia Hana Solo (9) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (22)

KOMENTARZE (4)

 • Gapcio Gapcioszewicz2017-07-05 11:11:27

  Jak można anulować tak epicką książkę!

  P. S. Ten ciekawy (sic!) artykuł na ostatnim zdjęciu zainteresuje paru tu obecnych...

 • Nestor2017-07-04 15:21:05

  Jakby film o Solo wykorzystał jakieś elementy Trylogii Hana albo Przygód Hana to byłoby to mistrzowski ruch i ukłon dla tych legendarnych pozycji.

 • SW-Yogurt2017-07-04 14:49:18

  Trylogia Solo jest super, kto nie czytał, niech nadrabia. Druga trylogia też jest fajna.
  Bardzo mi się widzi przewodnik dla dzieci. ~:)

 • Lord Kenobi2017-07-04 13:00:07

  Szkoda, że "Making of" po "Łotrze" zostało anulowane (na to wygląda). To mogła być świetna książka, biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły podczas produkcji. ;(

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..